مقالات فیلم و سریالبهترین‌های فیلم و سریالفیلم و سریال خارجی

بهترین موسیقی های متن و آهنگ فیلم های نوستالژی [52 مورد همراه لینک دانلود]

بدون شک موسیقی یکی از اجزای اصلی فیلم است و بدون آن انگار چیزی در فیلم گم شده است. موسیقی‌های زیبا و ماندگار در سینما تقریبا بیشمار هستند؛ ازین رو انتخاب بهترین ممکن است کار سختی باشد. توجه داشته باشید که سلیقه‌های افراد بسیار مختلف هستند و ممکن است لیستی که در این مطلب مشاهده می‌کنید در سایت‌های دیگر نباشد یا برعکس، موسیقی‌هایی در سایت‌های دیگر باشد و در این مطلب قرار نگرفته باشد.

به همین سبب هیچگاه دنبال «بهترین» نباشید و سعی کنید از این شاهکارها لذت ببرید. پس با تایم سیتی همراه باشید. پیش از شروع هرچیز از شما دعوت می‌کنیم که از این اجرای زیبا لذت ببرید. موسیقی تیتراژ سریال «بازی تاج و تخت» اثر رامین جوادی که توسط هنرمند بزرگ «Patrik Pietschmann» با پیانو اجرا شده است.

فهرست مطالب:

مجموعه بهترین موسیقی متن فیلم های سینمایی جهان

حس‌وحال موسیقی و هم‌معنایی آن با محتوای فیلم‌ها تاثیر به سزایی در جلب توجه مخاطب و غرق کردن آن در وقایع فیلم دارد؛ به همین جهت بزرگ‌ترین چالش برای تاثیرگذاری هرچه تمام‌تر آثار و ماندگاری آن در ذهن مخاطب، انتخاب و استفاده از یک موسیقی بی‌نظیر است که بعدها به شاهکار تاریخ سینما تبدیل شود. در این مقاله از تایم سیتی می‌توانید بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما را گوش دهید و در دنیای ساز و موسیقی غرق شوید.

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم یکشنبه غم‌انگیز - Gloomy Sunday

موسیقی متن فیلم یکشنبه غم‌انگیز – Gloomy Sunday

فیلم یکشنبه غم‌انگیز از آهنگی با همین نام الهام گرفته است. این آهنگ که توسط رژو شرش تولید شده است، به آهنگ خودکشی شهرت دارد. آهنگ دردناک یکشنبه غم‌انگیز باعث مرگ تعداد زیادی از افراد شد. خود آهنگ‌ساز نیز، رژو شرش مجارستانی، در سن 69 سالگی جان خود را گرفت. با این حال این آهنگ به‌عنوان بهترین موسیقی متن شناخته می‌شود و شما می‌توانید توسط لینک زیر آن را دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن یکشنبه غم‌انگیز

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم شمشیرزن دوره‌گرد - Rurouni Kenshin

موسیقی متن فیلم شمشیرزن دوره‌گرد – Rurouni Kenshin

آهنگ های سینمایی مجموعه فیلم‌های شمشیرزن دوره‌گرد همواره موردتوجه بوده‌اند. این سری فیلم‌های ژاپنی توسط کیشی اوتومو کارگردانی شده‌اند و از فیلم‌های مشهور ژاپن به شمار می‌روند. آهنگ «Hiten» بهترین موسیقی متن این فیلم است که در ادامه برای شما آن را قرار داده‌ایم.

دانلود موسیقی متن شمشیرزن دوره‌گرد

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم صورت زخمی – Scarface

موسیقی متن فیلم صورت زخمی – Scarface

یکی از عواملی که به جذابیت هرچه بیشتر فیلم اسطوره‌ای صورت زخمی کمک کرد، موسیقی فوق‌العاده آن بود. آلبوم موسیقی متن فیلم صورت زخمی در ژانر دیسکو، پست دیسکو و سینث راک قرار دارد. آهنگ‌سازی آن برعهده جورجو مورودر افسانه‌ای بوده است. بهترین آهنگ فیلم خارجی صورت زخمی آهنگ «Push It to the Limit» است که در ادامه لینک آن را قرار داده‌ایم.

دانلود موسیقی متن صورت زخمی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن سریال وست ورلد – Westworld

موسیقی متن سریال وست ورلد – Westworld

سریال وست ورلد به‌تنهایی چند مورد از موسیقی متن های معروف را در خود گنجانده است. موسیقی این سریال توسط رامین جوادی، اسطوره آهنگ‌سازی ایرانی‌تبار تولید شده است. آلبوم موسیقی متن وست ورلد، آلبومی حاوی 34 آهنگ است که توانست به افتخارات بزرگی دست یابد. آهنگ اصلی آلبوم فصل اول این سریال، «Westworld» نام دارد و از لینک زیر می‌توانید آن را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن وست ورلد

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم رانندگی – Drive

موسیقی متن فیلم رانندگی – Drive

فیلم مشهور رانندگی با بازی رایان گاسلینگ دارای بهترین آهنگ های تیتراژ فیلم های خارجی است. آهنگ‌ساز آلبوم موسیقی متن این فیلم کلیف مارتینز بوده است که تا به حال عناوین مشهوری را به کارنامه کاری خود افزوده است. آلبوم فیلم رانندگی توانست در جایگاه سی‌ام چارت بیلبورد 200 بنشنید و جوایز مهمی را دریافت کند. بهترین آهنگ این آلبوم را که «Nightcall» نام دارد می‌توانید در ادامه دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن رانندگی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم قطار 3:10 به یوما - 3:10 to Yuma 2007

موسیقی متن فیلم قطار 3:10 به یوما – 3:10 to Yuma 2007

موسیقی متن فیلم قطار 3:10 به یوما از جمله موسیقی متن فیلم های معروف است که توسط مارکو بلترامی تولید شده‌ است. آلبوم موسیقی متن این فیلم شامل آهنگ‌هایی از جمله «William Escapes»، «Man of His Word» و «One Man Left» است. آهنگ اصلی آلبوم موسیقی متن فیلم قطار 3:10 به یوما را در ادامه برایتان قرار می‌دهیم.

دانلود موسیقی متن قطار 3:10 به یوما

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم بابل – Babel

موسیقی متن فیلم بابل – Babel

همه موسیقی‌های متن فیلم بابل به کارگردانی الخاندرو گونسالس اینیاریتو در یک آلبوم با همین نام منتشر شده است. این فیلم که بازیگرانی نظیر برد پیت و کیت بلانشیت را در خود گنجانده است، برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد اسکار شده است. بیشتر موسیقی متن فیلم پرافتخار بابل کاری از گوستاوو آلفردو سانتائولایاست که همکاری‌های زیادی با اینیاریتو داشته است.

علاوه بر سانتائولایا، ریویچی ساکاموتو آهنگ‌ساز مشهور ژاپنی، موسیقی متن آخرین صحنه فیلم را برعهده دارد که به‌خودی‌خود یکی از تیتراژ های معروف دنیا به شمار میاید. آلبوم موسیقی متن بابل توانست جایزه بهترین موسیقی اسکار و بفتا را کسب کند و همچنین برای جایزه بهترین موسیقی فیلم در جشنواره گلدن گلوب نامزد شد.

دانلود موسیقی متن بابل

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم لالالند – La La Land

موسیقی متن فیلم لالالند – La La Land

اگر دنبال آهنگ فیلم های معروف باشید، محال است موسیقی متن فیلم لالالند را میان آنها پیدا نکنید. این فیلم مشهور به کارگردانی دیمین شزل و بازی رایان گاسلینگ و اما استون، در سبک موزیکال قرار دارد و آلبوم موسیقی متن آن جوایز چشمگیری کسب کرده است. از جوایز کسب شده توسط موسیقی متن فیلم لالالند می‌توان به جایزه بهترین موسیقی فیلم و همچنین بهترین آهنگ برای «City of Stars»  در مراسم اسکار اشاره کرد که آهنگ اصلی آلبوم است.

آهنگ‌سازان آلبوم موسیقی متن فیلم لالالند شامل جاستین هورویتز، ماریوس د ریس و استیون گایزیکی می‌شوند. آهنگ اصلی و پرافتخار این آلبوم آهنگ «City of Stars» است که توسط رایان گاسلینگ و اما استون اجرا شد و آهنگ‌سازی آن با هورویتز بود.

دانلود موسیقی متن لالالند

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم مرا به یاد داشته باش - Remember Me

موسیقی متن فیلم مرا به یاد داشته باش – Remember Me

آهنگ های فیل  مرا به یاد داشته باش از فراموش‌نشدنی‌ترین موسیقی‌های متن است که پس از گذشت سال‌ها از انتشار آنها، همچنان موردعلاقه افراد زیادی هستند. این فیلم کاری از آلن کولتر است و نقش اصلی آن را رابرت پتینسون برعهده دارد. آلبوم موسیقی متن فیلم مرا به یاد داشته باش برعهده آهنگ‌ساز برزیلی «Marcelo Zarvos» بوده است. آهنگ «Remember Me»، آهنگ اصلی فیلم میان موسیقی فیلم های معروف می‌نشیند که در ادامه می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن مرا به یاد داشته باش

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم تروی – Troy

موسیقی متن فیلم تروی – Troy

یکی از نقاط قوت فیلم تروی که از بهترین فیلم‌های جهان است، موسیقی آن است. آلبوم موسیقی متن این فیلم برعهده جیمز هورنر بوده است. بهترین موسیقی متن فیلم تروی، آهنگ مشهور «مرگ هکتور» یا همان «Hector’s Death» است که به زیبایی هرچه بیشتر فیلم کمک کرده است. در ادامه می‌توانید این آهنگ زیبا را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن تروی

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم بتمن علیه سوپر من - Batman v Superman

موسیقی متن فیلم بتمن علیه سوپر من – Batman v Superman

کم پیش میاید نام هنس زیمر به‌عنوان آهنگ‌ساز در فیلمی بیاید و آهنگ‌های آن فیلم وارد بهترین موسیقی فیلم های جهان نشوند. حال این آهنگ‌ساز اسطوره‌ای در فیلم دی سی بتمن علیه سوپر من شرکت داشته است و در کنار دیگر آهنگ‌سازان فیلم یعنی جانکی ایکس ال، آلن میرسون و استیون مازارو خوش درخشیده است. همکاری جانکی ایکس ال و هنس زیمر منجر به تولید آهنگ فوق‌العاده «Beautiful Lie» شد که در لینک زیر می‌توانید آن را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن بتمن علیه سوپرمن

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم کرخه تا راین

موسیقی متن فیلم کرخه تا راین

فیلم کرخه تا راین اثری از ابراهیم حاتمی کیا و با هنرپیشگی علی دهکردی و هما روستا، یکی از فیلم‌های به‌یادماندنی ایران است. موسیقی متن این فیلم توسط مجید انتظامی، موسیقیدان و آهنگ‌ساز ایرانی تولید شده است. مجید انتظامی فرزند عزت‌الله انتظامی افتخاراتی در حوزه بهترین موسیقی های فیلم ایرانی دارد و برای عناوین دیگر با حاتمی کیا همکاری داشته است.

دانلود موسیقی متن کرخه تا راین

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن سریال دکتر خوب - The Good Doctor

موسیقی متن سریال دکتر خوب – The Good Doctor

سریال دکتر خوب یکی از مشهورترین سریال‌های پزشکی است که تا به حال 5 فصل آن منتشر شده است. آهنگ‌های این سریال کاری از برایان برن هستند. آهنگ «The Good Doctor» که آهنگ اصلی سریال است میان آهنگ سریال های معروف خارجی می‌نشیند که در ادامه می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن دکتر خوب

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه - Black Panther

موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه – Black Panther

معمولاً فیلم‌های اکشن از موسیقی هیجان‌انگیز اما معمولی برخوردارند؛ هرچند که پلنگ سیاه خلاف این مسئله را ثابت کرد. این فیلم که از مشهورترین فیلم‌های دنیای مارول است، بهترین موسیقی های متن فیلم را شامل می‌شود. یکی از آهنگ‌های جذاب آن آهنگ «All the Stars» از SZA و کندریک لامار است که به شهرت جهانی دست یافت.

موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه موفق به کسب جایزه بهترین موسیقی متن رسانه تصویری در جشنواره گرمی 2019 شد. آهنگ‌ساز موسیقی متن فیلم پلنگ سیاه، لودویگ یورانسون است که برای فیلم‌های مشهور دیگری از جمله ونوم آهنگ‌سازی کرده است.

دانلود موسیقی متن پلنگ سیاه

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن فیلم چشمه - The Fountain

موسیقی متن فیلم چشمه – The Fountain

فیلم چشمه کاری از دارن آرونوفسکی افسانه‌ای است که دارای بهترین موسیقی متن است. موسیقی این فیلم موفق به کسب نامزدی بهترین موسیقی متن اورجینال در مراسم گلدن گلوب شد و چندین جایزه بین‌المللی دیگر را دریافت کرد. آلبوم موسیقی متن چشمه کاری از کلینت منسل است که پیش از این روی موسیقی متن فیلم‌های پیشین آرونوفسکی همچون پی و مرثیه‌ای بر یک رؤیا کار کرده بود.

دانلود موسیقی متن چشمه

موسیقی متن انیمیشن دیو و دلبر - Beauty and the Beast

موسیقی متن انیمیشن دیو و دلبر – Beauty and the Beast

اگر به دنبال آهنگ فیلم های نوستالژی می‌گردید، چه گزینه‌ای بهتر از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی است؟ انیمیشن دوست‌داشتنی دیو و دلبر یکی از آثار کلاسیک دیزنی محسوب می‌شود که مجموعه بهترین موسیقی متن فیلم های سینمایی جهان را در خود گنجانده است. آهنگ «Beauty and the Beast» موفق به کسب جایزه اسکار شد و یک موسیقی کلاسیک تکرارنشدنی محسوب می‌شود.

این آهنگ به‌خوبی حال و هوای عاشقانه و از خودگذشتگی درون انیمیشن را به بیننده القا می‌کند. آهنگ‌های دیگری همچون «Belle» و «Be Our Guest» را هم نباید از یاد برد. برای دانلود موسیقی متن فیلم های برنده اسکار می‌توانید با جست‌وجوی ساده‌ای اقدام به این کار کنید.

موسیقی متن انیمیشن دیو و دلبر

بهترین موسیقی های متن ؛ موسیقی متن انیمیشن شیرشاه - The Lion King

موسیقی متن انیمیشن شیرشاه – The Lion King

جالب است بدانید آلبوم موسیقی متن انیمیشن شیرشاه یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های تاریخ است که در سطح جهانی بیش از 15 میلیون نسخه فروش داشت. بهترین موسیقی متن موجود در شیرشاه توسط بزرگانی همچون التون جان، تیم رایس و هنس زیمر اجرا شده‌اند.

این انیمیشن که خودش شاهکاری فراموش‌نشدنی است، موسیقی گیرایی دارد که مفاهیم بیان‌شده در فیلم همچون عشق، خانواده و ماجراجویی را در خود گنجانده است.

بهترین آهنگ‌های آلبوم شیرشاه شامل «Circle of Life»، «Can You Feel the Love Tonight» و «I Just Can’t Wait To Be King» هستند که می‌توانید در سایت‌های دانلود آهنگ فیلم های معروف خارجی آنها را پیدا کنید.

موسیقی متن انیمیشن شیرشاه

موسیقی متن فیلم محافظان کهکشان - Guardians of the Galaxy

موسیقی متن فیلم محافظان کهکشان – Guardians of the Galaxy

فیلم محافظان کهکشان یکی از عناوین کمدی دنیای مارول است که هواداران بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرد. در این فیلم موسیقی جایگاه مهمی دارد و از همان شروع فیلم بیننده را با موسیقی درگیر می‌کند.

علاوه بر کمدی سیاهی که باعث محبوبیت فیلم محافظان کهکشان شده است، باید موسیقی فوق‌العاده آن را هم در نظر گرفت. این فیلم دارای بهترین آهنگ های تیتراژ فیلم ها خارجی است که مجموعه‌ای از آهنگ‌های مشهور از دیوید بووی و ماروین گی و دیگر بزرگان را تشکیل می‌دهد.

موسیقی متن فیلم محافظان کهکشان

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ سلن دیون «تایتانیک»

موسیقی متن فیلم تایتانیک – Titanic ؛ سلن دیون

یکی از بهترین موسیقی متن تاریخ سینما بدون شک شاهکار سِلِن دیون است؛ این آهنگ در فیلم تایتانیک خوانده شد که در حال حاضر دومین فیلم پرفروش تاریخ است. به گفته‌ بسیاری از منتقدین و دوست‌داران سینما این آهنگ از بهترین موسیقی های متن تاریخ به شمار می‌رود و ما نیز به احترام به این نظرات این موسیقی را در بالای لیست قرار دادیم. این آهنگ در تاریخ 18 نوامبر 1997 خوانده شد و بعد از گذشت سال‌ها، همچنان در میان ماندگارترین‌ها یاد می‌شود.

دانلود موسیقی متن تایتانیک

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ اِستینگ «Shape Of My Heart»

موسیقی متن فیلم لئون: حرفه‌ای – Léon: The Professional ؛ اِستینگ «Shape Of My Heart»

موزیک زیبا و خاطره‌انگیز فیلم «لئون – Leon» به معنای واقعی می‌تواند آرامش‌بخش باشد. این موزیک توسط «گوردون متیو سامنر» موزیسین انگلیسی در سال 1993 سروده شد و توانست نامزد جشنواره بریت شود. جشنواره بریت یک فستیوال سالانه است که به بهترین موسیقی سال جایزه داده می‌شود. همانند مراسم اسکار که برای بهترین‌های سینما ساخته شده است.

دانلود موسیقی متن لئون

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم «ارباب حلقه ها»

موسیقی متن فیلم ارباب حلقه‌ها – The Lord of the Rings

یکی دیگر از بهترین موسیقی فیلم های تاریخ سینما که می‌توان گفت تمام فیلم دوستان آن‌را شنیده‌اند، موسیقی متن خاطره‌انگیز فیلم «ارباب حلقه‌ها»ست که این شاهکار یکی از ماندگارترین و بهترین موسیقی فیلم محسوب می‌شود. در ادامه آثار دیگری از این فیلم را برای شما قرار می‌دهیم.

آهنگ قرار داده شده مربوط به قسمت دوم ارباب حلقه‌هاست که شما می‌توانید با کلیک روی لینک زیر آن‌را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن ارباب حلقه‌ها

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی ریال بازی تاج و تخت «Good bye Brother»

موسیقی سریال بازی تاج و تخت – Game of Thrones ؛ Good bye Brother

موسیقی متن سریال بازی تاج و تخت، اثری که آهنگساز بزرگ «رامین جوادی»، موزیسین دورگه ی ایرانی – آمریکایی ساخته است. این موسیقی مربوط به سکانس خداحافظی جان اسنو با برن استارک، درست قبل از پیوستن جان به نگهبانان شب، است. به جرات می‌توان گفت که این شاهکار یکی از بهترین اهنگ فیلم‌های تاریخ سینماست.

دانلود موسیقی متن گیم اف ترونز

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم «پدرخوانده»

موسیقی متن فیلم پدرخوانده – The Godfather

پدرخوانده شاهکار نینو روتا، آهنگساز و موسیقی‌دان بزرگ ایتالیایی است که توانست در یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینما خوش بدرخشد. از زمان ساخت این موسیقی یعنی دهه 70 تاکنون بسیاری از آهنگسازان این شاهکار را اجرا کرده‌اند و از محبوبیت بسیار زیادی در دنیا برخوردار است.

دانلود موسیقی متن پدرخوانده

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی انیمیشن «یخ زده - Frozen»

موسیقی انیمیشن یخ‌زده – Frozen

یکی از زیباترین آهنگ‌های متن مربوط به انیمیشن Frozen است؛ این اثر پرفروش ترین انیمیشن تاریخ بوده و موزیک‌های زیبایی برای آن ساخته شده است. اثر زیر نیز یکی از موارد ذکر شده است و مطمئنا شما پس از دریافت آن راضی خواهید بود. لازم به ذکر است که این آهنگ توسط «لوسیانا زاگبی» کاور شده و موزیک پایین را زاگبی خوانده است.

دانلود موسیقی متن یخ‌زده

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم A Star Is born

موسیقی متن فیلم ستاره ای متولد شده است – A Star Is born

یکی از شنیدنی‌ترین آثاری است که دنیای موسیقی تاکنون به خود دیده است و توانست مسیر را برای گرفتن جایزه اسکار هموار کند، آهنگ Shallow است که با همکاری «لیدی گاگا و بردلی کوپر» ساخته شده است.

موزیک نام برده در فیلم «A Star Is Born» خوانده شد که در 91 اُمین جشنواره اسکار نیز جایزه بهترین موسیقی را دریافت کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر تاکنون این فیلم را ندیده‌اید، سریع‌تر به فکر تهیه و تماشای آن باشید. 

دانلود موسیقی متن ستاره‌ای متولد شده است

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم «خوب ، بد ، زشت»

موسیقی متن فیلم خوب، بد، زشت – The Good, the Bad and the Ugly

یکی از قدیم‌ ترین و ماندگارترین فیلم‌های سینما «خوب، بد، زشت» است که در سال 1966 تولید شد. این فیلم در سبک وسترن است و به خوبی کابوی‌های قدیم را نشان می‌دهد. اهنگ فیلم خوب، بد، زشت یکی از بهترین‌های جهان است که لینک دانلود آن را در ادامه برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

دانلود موسیقی متن خوب، بد، زشت

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن ارباب حلقه ها

موسیقی متن ارباب حلقه‌ها – The Lord of the Rings

همان‌طورکه گفتیم، ارباب حلقه‌ها از بهترین و ماندگارترین فیلم‌های سینماست و این امر در مورد موسیقی‌های متن آن نیز صدق می‌کند. تعداد بسیار زیادی و تقریبا می‌توان گفت تمام سازهای به‌کاررفته در این فیلم از بهترین آلات موسیقی هستند.

در ادامه یکی دیگر ازین آثار که توسط «Enya» خوانده شده است را برای شما قرار داده‌ایم. امیدواریم از شنیدن آن لذت ببرید. نام این آهنگ «May It Be» است.

دانلود موسیقی متن ارباب حلقه‌ها

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم Deadpool 2 - سِلِن دیون

موسیقی متن فیلم ددپول – Deadpool 2 ؛ سِلِن دیون

یکی دیگر از شاهکارهای خواننده بزرگ «سلن دیون» که در شاهکار کمپانی مارول خوانده شد، آهنگ «Ashes» است که آرامش خاصی را می‌تواند برایتان به ارمغان بیاورد. از این آهنگ لذت ببرید و مطمئن باشید یکی از بهترین‌های «Playlist» شما می‌شود.

دانلود موسیقی متن ددپول

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ آهنگ فیلم مأموریت غیر ممکن - Mission impossible

آهنگ فیلم مأموریت غیرممکن – Mission impossible

موزیک جذاب و هیجانی سری مأموریت غیرممکن زا به راحتی می‌توان جزو بهترین‌ها دانست. اهنگ فیلم توسط «لاو شیفیرین» در اواخر دهه شصت برای اثری به نام «ماموریت غیرممکن» ساخته شد.

شیفیرین تاکنون نزدیک به هفت بار برای جوایز اسکار نامزد شده و موفقیت‌های بسیار زیادی را به دست آورده است. در ادامه می‌توانید آهنگ ذکر شده را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن ماموریت غیرممکن

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم Avatar

موسیقی متن فیلم آواتار – Avatar

آواتار یکی دیگر از آثار موفق سینماست. فیلمی که از هر لحاظ نقات قوت بسیار زیادی داشت. این فیلم پرفروش ترین فیلم تاریخ محسوب می‌شود.

موفقیتهای این فیلم در مورد موسیقی متن آن نیز صدق می‌کند و لحظات رویایی را برای ما به ارمغان میاورد. در ادامه یکی از بهترین موسیقی متن فیلم Avatar را برای شما قرار داده‌ایم. لازم به ذکر است که این نسخه، ورژن پیانو این آهنگ است که توسط یک هنرمند به نام «پاتریک پیتچمن» نواخته شده است. نواهای به‌کاررفته در فیلم «آواتار» از بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما به شمار می‌روند.

دانلود موسیقی متن آواتار

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم هری پاتر - Harry Potter

موسیقی متن فیلم هری پاتر – Harry Potter

از دیگر آثار نوستالژیک و خاطره‌انگیر نسل جوان، می‌توان مجموعه هری پاتر را نام برد که در همه چیز فوق‌العاده عمل کرد. یکی از بهترین اهنگ فیلم های تاریخ سینما مربوط به این فیلم است. در ادامه شما می‌توانید آن‌را دریافت کنید و از هربار شنیدن آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن هری پاتر

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم پاپیون - Papillon

موسیقی متن فیلم پاپیون – Papillon

موسیقی متن پاپیون از دیگر آثار ماندگار تاریخ است؛ اثری که به سال 1973 بر میگردد. شاهکار «جری گلداسمیت» که در اثر ماندگار «فرانکلین شافنر» یعنی پاپیون به خوبی درخشید.

یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های رومانتیک این اثر را این موسیقی رقم زده است. لحظه‌ای که لوئیس و هنری در حال جدایی از هم هستند و این موسیقی به خوبی چاشنی عشق را به رخ میکشد.

دانلود موسیقی متن پاپیون

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم مرثیه ای برای یک رویا - Requiem For A Dream

موسیقی متن فیلم مرثیه ای برای یک رویا – Requiem For A Dream

موسیقی که تقریبا تمام ما آن‌را شنیده‌ایم، اما ممکن است ندانیم مربوط به کیست و چه خاطراتی در پس خود دارد. این فیلم را می‌توان جزو بهترین‌های تاریخ سینما به شمار برد. سخت است که تنها فیلم را جزو بهترین‌های سینما بدانیم و سخنی از موسیقی جذاب و دلهره‌آور آن نگوییم.

موسیقی که در متن «مرثیه ای برای یک رویا» استفاده شده است هم اکنون برای بسیاری از ویدیوها و مستندها استفاده می‌شود. این موسیقی یکی از بهترین موسیقی متن تاریخ سینماست و به معنای واقعی گوش را نوازش میکند.

دانلود موسیقی متن مرثیه‌ای برای یک رویا

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب - Pirates Of The Caribbean

موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب – Pirates Of The Caribbean

آهنگ متن جذاب دزدان دریایی کاراییب که تقریبا تمام ما آن‌را شنیده‌ایم و خاطرات خوبی با آن داریم. فیلمی که با درخشش «جانی دپ» همراه بود. این شاهکار نخستین بار در سال 2003 توسط «گور وربینسکی» ساخته شد. تاکنون 5 قسمت از آن اکران شده است و موفقیت‌های بسیار زیادی را برای تهیه کنندگانش به ارمغان آورده‌اند. موسیقی متن مشهور این فیلم را می‌توانید با کلیک روی لینک زیر دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن دریایی کارائیب

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ اهنگ متن فیلم فارست گامپ - Forrest Gump

اهنگ متن فیلم فارست گامپ – Forrest Gump

فارست گامپ، محصول 1994 پارامونت پیکچرز، فیلمی عالی برای دوستداران سینماست. این فیلم براساس رمانی به همین اسم ساخته شده است. فارست گامپ نامزد 13 جایزه اُسکار شد که موفق شد 6 بخش از جوایز این جشنواره را به نام خود ثبت کند.

این شاهکار توسط «رابرت زِمیکس» کارگردانی شد و از جمله ستارگان آن می‌توان به «تام هَنکس» اشاره کرد. موسیقی متن این فیلم جزو ماندگارترین موسیقی متن تاریخ سینما محسوب می‌شود که در ادامه می‌توانید آن‌را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن فارست گامپ

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم شجاع دل - Brave Heart

موسیقی متن فیلم شجاع دل – Brave Heart

موسیقی اصلی متن این فیلم توسط «جیمز هورنر» ساخته شد و توانست در سال 1995 کاندید جایزه اسکار بهترین موسیقی متن شود. نکته جالب درمورد این اهنگ متن این است که توسط «ساز بادی» معروف اسکاتلندی نواخته شده است.

این اثر، یکی از بهترین اهنگ‌های متن خارجی محسوب می‌شود که می‌توانید آنرا دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن شجاع دل

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم جیمز باند - James Bond

موسیقی متن فیلم جیمز باند – James Bond

موسیقی متن جیمز باند از آن دسته آهنگ‌هاست که هیجان خاصی به انسان می‌دهد. این شاهکار ابتدا توسط «مانتی نورمن» برای فیلم دکتر لو ساخته شده بود و سپس جان بری با الهام گرفتن و کمی تغییر در آن موسیقی اختصاصی «جیمز باند» را ساخت. در ادامه می‌توانید این شاهکار را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن جیمزباند

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم آخرین سامورایی - The Last Samurai

موسیقی متن فیلم آخرین سامورایی – The Last Samurai

آخرین سامورایی در سال 2003 اکران شد که با درخشش «تام کروز» ستاره نام آشنای دنیای هالیوود توانست موفقیت‌های زیادی را کسب کند. موسیقی مشهور این فیلم را «هانس زیمر» ساخته است که در ادامه فایل دانلود آن‌را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

دانلود موسیقی متن آخرین سامورایی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم میان ستاره ای - Interstellar

موسیقی متن فیلم میان ستاره‌ای – Interstellar

میان ستاره‌ای یک فیلم در ژانر علمی – تخیلی است که در سال 2014 توسط «کریستوفر نولان» ساخته شد. این فیلم را به معنای واقعی می‌توان شاهکار سینما خواند؛ فیلمی که از هر لحاظ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. موسیقی، کارگردانی، تهیه‌کنندگان بزرگ و سرشناس، فیلمنامه بسیار قوی، جلوه‌های ویژه قدرتمند و بسیاری دیگر در این اثر قابل تحسین هستند.

اهنگ فیلم اینتراستلار نیز توسط «هانس زیمر» ساخته شده است. در ادامه لینک دانلود آن برای شما قرار داده شده است.

دانلود موسیقی متن میان ستاره‌ای

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم راکی - Rocky

موسیقی متن فیلم راکی – Rocky

شاهکار بیلی کانتی در فیلم‌های راکی مورد استفاده قرار می‌گرفت. می‌توان گفت هنوز هم بعد از گذشت سال‌های زیاد از ساخت آن در کلیپ و فیلم‌های ورزشی استفاده می‌شود. این موسیقی از دیگر آثاری است که در لیست بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما قرار می‌گیرد. معروف‌ترین سکانسی که این آهنگ در آن می‌درخشد صحنه‌ای است که «سیلوستر استالونه» حین دویدن شروع به بالا و پایین پریدن، می‌کند.

دانلود موسیقی متن راکی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم برباد رفته - Gone With The Wind

موسیقی متن فیلم برباد رفته – Gone With The Wind

اگر بخواهیم صحبت از باشکوه‌ترین آثار سینما کنیم به راحتی می‌توانیم نام «بر باد رفته» را بیاوریم. شاهکاری که در سال‌های دور به پرده سینما رفت؛ صحبت از سال 1932 می‌کنیم. در آن زمان با وجود کمبودهای فراوان در صنعت فیلمسازی، برباد رفته یکی از بهترین صحنه‌ها را فراهم کرد. کارگردانی بزرگ، ستارگان بی‌نظیر فیلم و موارد زیاد دیگری این فیلم را به یکی از 10 فیلم ماندگار سینما در تمام دوران تبدیل کرد.

همچنین، موسیقی متن فوق‌العاده این فیلم که توسط «مکس استینر» نواخته شد نیز از جمله موارد بالاست. موسیقی متن این فیلم در جشنواره اسکار آن سال‌ها نامزد کسب جایزه بود؛ اما نتوانست به آن دست آورد.

دانلود موسیقی متن برباد رفته

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم تبدیل شوندگان - Transformers

موسیقی متن فیلم تبدیل شوندگان – Transformers

این موسیقی، یکی از بهترین آهنگسازی‌های سبک نوین است که در فیلم تبدیل شوندگان به‌کار‌رفته است. این فیلم نخستین بار در سال 2007 توسط «مایکل بی و استیون اسپیلبرگ» تهیه و بعد از کسب موفقیت، قسمت‌های بعدی آن نیز روانه سینما شد.

از جمله ستارگان این فیلم می‌توان «شایا لابوف – مگان فاکس – پیتر کالن – مارک رایان و …» را نام برد. موسیقی متن این فیلم نیز توسط «استیو جابلونسکی» آهنگساز بزرگ آمریکایی ساخته شده است که یکی از ماندگارترین موسیقی متن به شمار می‌رود.

دانلود موسیقی متن تبدیل شوندگان

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم آخرین موهیکان - The Last Of The Mohicans

موسیقی متن فیلم آخرین موهیکان – The Last Of The Mohicans

موسیقی متن فیلم آخرین موهیکان، اثر «رندی ادلمن و ترور جونز» است که موفقیت‌های بسیار زیادی را کسب کرد. تقریبا تمام ما آن‌را شنیده‌ایم. همچنین جالب است بدانید که از این موسیقی در بسیاری از تیتراژهای برنامه‌ها استفاده می‌شود. می‌توان گفت تمامی مجموعه آهنگ‌های «آخرین موهیکان» جزو بهترین‌ها هستند. در ادامه یکی از مشهورترین آن‌ها را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

دانلود موسیقی متن آخرین موهیکان

بیشتر بخوانید:

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم حرفه ای - Professional

موسیقی متن فیلم حرفه‌ای – Professional

شاهکار «انیو موریکونه» در فیلم حرفه‌ای، صدای آشنایی برای ما محسوب می‌شود. ریتم بسیار زیبای این آهنگ آن‌را در ماندگارترین موسیقی‌های متن تاریخ سینما گنجانیده است. از شنیدن این آهنگ زیبا لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن حرفه‌ای

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم گیلادیاتور - Gladiator

موسیقی متن فیلم گلادیاتور – Gladiator

موسیقی متن فیلم گلادیاتور، یکی دیگر از آثار هنرمند و موسیقیدان بزرگ «هانس زیمر» که حس‌وحال خوبی به مخاطب انتقال می‌دهد. این فیلم با بازی «راسل کرو» در نقش گلادیاتوری زخم خورده و تنها که پس از مرگ همسر و فرزندش قصد انتقام گرفتن از قاتلین آن‌ها را دارد یکی از بهترین‌های سال 2000 بود. راسل کرو با درخشش در نقش خود موفق شد جایزه اُسکار کسب کند. «گلادیاتو» در بخش کلی، موفق به کسب 5 جایزه اسکار شد.

دانلود موسیقی متن گلادیاتور

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم مالِنا - Malena

موسیقی متن فیلم مالِنا – Malena

این فیلم در سال 2000 توسط «جوزپه توناتوره» کارگردانی شد و ستاره و نقش اول فیلم «مونیکا بلوچی» بود. موسیقی متن این فیلم را «انیو موریکونه»، آهنگساز بزرگ ایتالیایی نواخته است. موریکونه یکی از بزرگ‌ترین آهنگسازان تاریخ است که از سال 1946 فعالیت خود را آغاز کرده است. در ادامه شما می‌توانید این موسیقی زیبا را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن مالنا

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم تلقین - inception

موسیقی متن فیلم تلقین – inception

این فیلم یکی دیگر از شاهکارهای 2010 است که نویسندگی و کارگردانی آن توسط «کریستوفر نولان» انجام شده است. از ستارگان این فیلم می‌توان «لئوناردو دی کاپریو – جوزن گوردون لویت – تام هاردی – مایکل کین – ماریون کوتبار» اشاره کرد.

موسیقی متن این فیلم یا بهتر است بگوییم مجموعه موسیقی‌های این فیلم جزو ماندگارترین آثار جهان محسوب می‌شوند که توسط هنرمند بزرگ «هانس زیمر» ساخته و نواخته شده‌اند.

دانلود موسیقی متن تلقین

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم بتمن : شوالیه تاریکی - Batman : Dark Knight

موسیقی متن فیلم بتمن: شوالیه تاریکی – Batman: Dark Knight

شوالیه تاریکی یکی از شاهکارهای بی‌چون و چرای سینماست که در سال 2008 اکران شد. از هر لحاظ که حساب کنیم، شوالیه تاریکی بدون نقص بوده است و بخش کارگردانی و نویسندگی توسط «کریستوفر نولان» انجام شد.

ستارگانی مانند «کریستین بیل و هیت لدجر فقید» که نقش جوکر او جهانی شد در این فیلم حضور داشتند. همچنین، موسیقی این اثر که توسط هنرمند نام آشنا و بزرگ تاریخ «هانس زیمر» طراحی شد؛ یکی از هیجانی‌ترین آهنگ‌هایی است که در قسمت دوم بتمن ساخته شده است.

دانلود موسیقی متن بتمن

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم انتقام جویان - The Avengers

موسیقی متن فیلم انتقام جویان – The Avengers

انتقام جویان یکی دیگر از شاهکارهای قرن 21 است که هر کسی باید ببیند؛ فیلمی که تمامی قهرمانان کمپانی مارول در کنار هم جمع می‌شوند و با دشمن بزرگ خود مقابله می‌کنند.

مجموعه موسیقی های متن فیلم ذکر شده از بهترین‌های تاریخ به شمار می‌روند که توسط موسیقیدان بزرگ آمریکایی «آلن سیلوستری» طراحی شده‌اند. آلن سیلوستری از سال 1972 تاکنون فعالیت می‌کند و طی این سال‌ها 2 بار توانسته است نامزد کسب جایزه اُسکار در بخش «بهترین موسیقی متن فیلم» شود.

موسیقی زیر، تِم اصلی فیلم «انتقام جویان» است که توسط هنرمند بزرگ «پاتریک پیتچ من» با پیانو نواخته شده و آرامش و گوشنوازی خاصی را داراست.

دانلود موسیقی متن انتقام جویان

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن انیمیشن How To Train Your Dragon

موسیقی متن انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم – How To Train Your Dragon

انیمیشنی جذاب و موفق که نخستین بار در سال 2009 اکران شد و چندی پیش نیز شاهد اکران قسمت سوم این انیمیشن بودیم. کارگردانی این قسمت نیز همانند دو قسمت قبلی توسط «دن دبلوا» انجام شد و انتظار می‌رود که به یکی از موفق‌ترین آثار 2019 تبدیل شود.

در ادامه موسیقی متن یکی از قسمت‌های این انیمیشن را که با پیانو نواخته شده است برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

دانلود موسیقی متن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن انیمیشن ماداگاسکار - Madagascar

موسیقی متن انیمیشن ماداگاسکار – Madagascar

ماداگاسکار یکی از جذاب‌ترین انیمیشن‌های ساخته شده تاریخ است که نخستین‌بار در سال 2005 توسط استودیو «دریم ورکس» ساخته و منتشر شد. داستان انیمیشن در مورد چند حیوان در باغ‌وحش مرکزی آمریکاست که به‌طور ناخواسته از باغ‌وحش فرار میکنند و سر از جزیره ماداگاسکار در می‌آورند.

مجموعه موسیقی متن این انیمیشن یکی از بهترین مجموعه‌های دنیاست که توسط موسیقیدان بزرگ «هانس زیمر» ساخته شده‌اند. در ادامه یکی از زیباترین این آثار را برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

دانلود موسیقی متن ماداگاسکار

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم بچه راننده - Baby Driver

موسیقی متن فیلم بچه راننده – Baby Driver

بیبی راننده یک فیلم در ژانر اکشن جنایی است که در سال 2017 توسط ادگار رایت کارگردانی شد. داستان فیلم بسیار جالب جلو می‌رود و یکی از مناسب‌ترین فیلم‌ها برای تماشاست.

پسر بچه‌ای که دست فرمان او به‌طرز خارق‌العاده‌ای خوب است و برای شخص خلافکاری کار می‌کند و برای دزدی‌های او، رانندگی می‌کند.

مجموعه موسیقی‌هایی که در متن این فیلم استفاده شده همگی خوب هستند و توسط «استیون پرایس» ساخته شده‌اند. در ادامه یکی از موسیقی های متن این فیلم با نام «A Stranger» را برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

دانلود موسیقی متن بچه راننده

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم جنگ ستارگان - Star wars

موسیقی متن فیلم جنگ ستارگان – Star wars

جنگ ستارگان یکی از بهترین و جذاب‌ترین مجموعه‌های قرن است که در ژانر حماسی، تقریبا رقیبی ندارد.

یکی از زیباترین موسیقی های متن تاریخ سینما مربوط به اولین قسمت از مجموعه جنگ ستارگان است که در سال 1997 توسط «جان ویلیانز» ساخته شده است. در ادامه شما می‌توانید این شاهکار ویلیامز را دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن جنگ ستارگان

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم مریخی - The Martian

موسیقی متن فیلم مریخی – The Martian

مریخی یکی از زیباترین فیلم‌های ساخته شده در ژانر علمی تخیلی است که در سال 2015 توسط «ریدلی اسکات» ساخته شده است. این فیلم در مورد فضانوردی است که در مریخ گرفتار و سرگردان می‌شود و باید از طریق قابلیت‌های خود با زمین ارتباط برقرار کند.

نقش اول فیلم را «مت دیمون» ایفا کرده است که به سبب درخشش توانسته جایزه گلدن گلوب را از آن خود کند. مریخی در 7 بخش از جشنواره اسکار نامزد کسب عنوان بود که در هیچ‌کدام موفق به کسب جایزه نشد.

موسیقی متن این فیلم یکی از آرامش‌بخش‌ترین موسیقی‌های تاریخ است و توسط هری گرگسون – ویلیامز ساخته شده است. شما می‌توانید با کلیک روی لینک زیر آن‌را دریافت نمایید و از هربار شنیدن آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن مریخی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم جاذبه - Gravity

موسیقی متن فیلم جاذبه – Gravity

موسیقی زیبا و دلنشین فیلم جاذبه که توسط استیون پرایس طراحی شده است، یکی از بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما به شمار می‌رود. این فیلم در سال 2013 توسط «آلفونسو کوارون» کارگردانی شد و از بازیگران سرشناس آن می‌توان «جرج کلونی – ساندرا بولاک» را نام برد.

«جاذبه» یکی از موفق‌ترین فیلم‌های علمی تخیلی تاریخ بوده و توانسته است در جشنواره اسکار 2014، 7 عنوان نامزدی را کسب کند. درادامه یکی از آرامش‌بخش‌ترین موسیقی‌های متن فیلم را برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

دانلود موسیقی متن جاذبه

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم روزی روزگاری در آمریکا - Once Upon a Time in America

موسیقی متن فیلم روزی روزگاری در آمریکا – Once Upon a Time in America

روزی روزگاری در آمریکا را می‌توان یکی از شاهکارهای سینمای هالیوود به شمار برد. فیلمی که توسط «سرجو لئونه» کارگردانی شده و در واقع آخرین فیلمی است که او کارگردانی کرده است.

این فیلم با ایفای نقش ستارگان بزرگ سینما «رابرت دنیرو – جیمز وودر – الیزابت مک گاورن» همراه بود و یکی از غنی‌ترین فیلمنامه‌ها را در میان نوستالژی‌های قدیمی دارد.

موسیقی متن این فیلم را اهنگساز و موسیقی دان بزرگ «انیو موریکونه – Ennio Moricone» ساخته است که یکی از بهترین موسیقی متن تاریخ به شمار می‌رود.

دانلود موسیقی متن روزی روزگاری در آمریکا

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم داستان عشق - Love Story

موسیقی متن فیلم داستان عشق – Love Story

«داستان عشق» یکی از زیباترین فیلم‌های درام رمانتیک است که تاکنون ساخته شده است؛ اثری که «آرتور هیلر» آن را کارگردانی کرد و به اقتباس از رمانی پرفروش و موفق با همین نام ساخته شده است. داستان فیلم، عشق پرشور و حرارت دو جوان با نام‌های «جنیفر و اُلیور» را روایت می‌کند.

مجموعه موسیقی متن این شاهکار را «فرانسیس له» نواخته است. یکی از بهترین موسیقی‌هایی که در متن این فیلم استفاده شده است را در ادامه برای دانلود قرار داده‌ایم. به گفته خیلی‌ها این موسیقی بهترین موسیقی متن عاشقانه‌ای است که تاکنون ساخته شده است. از جمله موفقیت‌های این موسیقی می‌توان جوایز اسکار و گلدن گلوب سال 1971 را معرفی کرد.

دانلود موسیقی متن داستان عشق

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم «فهرست شیندلر» - Schindler's List

موسیقی متن فیلم «فهرست شیندلر» – Schindler’s List

فیلم «فهرست شیندلر» یکی از زیباترین و احساسی‌ترین فیلم‌های تاریخ است که در سال 1993 توسط استیون اسپیلبرگ ساخته شد. این فیلم بر مبنای داستانی واقعی از اسکار شیندلر تولید شده است؛ صنعتگر آلمانی که در جریان «هولوکاست» جان بیش از هزار لهستانی یهودی را نجات داد.

موسیقی متن این فیلم توسط «جان ویلیامز»، آهنگساز مشهور هالیوود طراحی شده است و مجموعه موسیقی این فیلم جزو بهترین موسیقی‌های متن تاریخ سینما دسته‌بندی می‌شوند. در ادامه یکی از بهترین موسیقی های متن این اثر را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم که امیدواریم از شنیدن آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن فهرست شیندلر

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن فیلم ارابه های آتش - Chariots Of Fire

موسیقی متن فیلم ارابه‌های آتش – Chariots Of Fire

ارابه‌های آتش، یکی از بهترین آثار ساخته شده سینما است که در سال 1981 اکران شد. این فیلم، یکی از موفق‌ترین آثار سینما در کسب جوایز است. به‌طوری‌که بیشتر جوایز اسکار سال اکران خود را کسب کرد. داستان فیلم بر اساس دو ورزشکار یهودی و مسیحی است که برای مسابقات دوندگی المپیک 1924 تمرین می‌کنند.

نکته‌ای که راجب این فیلم صدق می‌کند مانند اکثر فیلم‌های دیگری که اُسکار برده‌اند این است که به فراموشی سپرده شده است، اما اثر جاودانی که از این فیلم به‌جای مانده، موسیقی متن ماندگار آن است که جزو بهترین موسیقی متن تاریخ سینما به شمار می‌رود.

موسیقی این فیلم را «ونگلیس» نواخته و به خاطر آن یک جایزه اُسکار نیز کسب کرده است. این موسیقی، یکی از آثار جاودان تاریخ محسوب می‌شود که معمولا در مراسم‌های ورزشی از آن استفاده می‌کنند.

دانلود موسیقی متن ارابه‌های آتش

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ هتل بوداپست - The Grand Budapest Hotel

موسیقی متن هتل بوداپست – The Grand Budapest Hotel

هتل بوداپست یکی از کمدی‌های سال 2014 است که وقایع سال 1930 را به نمایش می‌گذارد. هتل بوداپست توسط وس آندرسن کارگردانی شد و توانست در جشنواره اسکار 5 جایزه کسب کند. یکی از جوایزی که این شاهکار به‌دست‌آورد، اُسکار بهترین موسیقی متن بود.

موسیقی های متن هتل بوداپست توسط «الکساندر دسپلا»، اُرکستر فرانسوی نواخته شد و یکی از بهترین مجموعه‌های موسیقی ادوار تاریخ را به‌وجود‌آورد. در ادامه، شما می‌توانید یکی از زیباترین و دلنشین‌ترین آهنگ‌های متن این فیلم را دریافت کنید.

دانلود موسیقی متن هتل بوداپست

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ آهنگ متن فیلم روانی - Psycho Main Theme

آهنگ متن فیلم روانی – Psycho Main Theme

فیلم روانی، یکی از برترین فیلم‌های ژانر وحشت و دلهره‌‌آور تاریخ است که توسط کارگردان بزرگ «آلفرد هیچکاک» تولید شده است. روانی از مشهورترین و به یادماندنی‌ترین آثار سینماست و در لیست «صد فیلم صد سال آمریکا» که توسط بهترین منتقدان طراحی می‌شود، رتبه 18 را به‌دست‌آورد.

آهنگ‌های متن فیلم Psycho در نوبه‌ خود از بهترین‌ها به شمار می‌روند و در طول فیلم به‌خوبی دلهره را برای بینندگان ایجاد می‌کنند. برنارد هرمن، سازنده‌ مجموعه آهنگ‌های این فیلم است که توانست نام خود را با درخشش در این اثر جاودانه کند.

در ادامه می‌توانید ورژن پیانو یکی از مشهورترین موسیقی متن فیلم روانی را دانلود کنید.

دانلود موسیقی متن روانی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ آهنگ متن فیلم شمشیرزن دوره‌گرد - Rurouni Kenshin

آهنگ متن فیلم شمشیرزن دوره‌گرد – Rurouni Kenshin

فیلم شمشیرزن دوره گرد، یکی از عناوینی است که براساس مانگایی با همین نام ساخته شد. این فیلم در ژانر اکشن تولید شد و سال اکران آن به 2013 برمیگردد. لازم به ذکر است که شمشیرزن دوره‌گرد یک فیلم بسیار حرفه‌ای ژاپنی است. در ادامه یکی از موسیقی های متن بسیار زیبای این فیلم را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم و امیدواریم که از شنیدن آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن شمشیرزن دوره‌گرد

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ موسیقی متن انیمیشن مرد عنکبوتی 2018

موسیقی متن انیمیشن مرد عنکبوتی – Spider Man 2018

آهنگ متن انیمیشن مرد عنکبوتی، یکی از بهترین موسیقی‌های کلامی سال 2018 بود. این انیمیشن درسال 2018 توسط کمپانی مارول تولید شد و شیوه جدیدی از انیمیشن‌سازی و گرافیک را به‌دنیای سینما وارد کرد. موسیقی‌های متن جذابی دراین فیلم مورد استفاده قرار گرفت که ما قصد داریم یکی از شنیدنی‌ترین آن‌ها را برای شما عزیزان قرار دهیم.

توجه داشته باشید که علیرغم سایر موسیقی‌هایی که در این مقاله وجود دارد این آهنگ بی‌کلام نیست و توسط (Post Malon) و (Swift Lee) خوانده شده است؛ بنابراین می‌توانید از این آهنگ آرامش‌بخش در پلی لیست خود استفاده کنید و لذت ببرید. 

دانلود موسیقی متن مرد عنکبوتی

بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما ؛ آهنگ فیلم میم مثل مادر

موسیقی متن فیلم بسیار زیبا و احساسی «میم مثل مادر» از بهترین آثاری است که در این فهرست قرار می‌گیرد. این فیلم یکی از شاهکارهای سینمای ایران است که درسال 1385 تولید شد و توانست به‌عنوان نماینده کشورمان برای جشنواره اُسکار راهی شود.

داستان فیلم سرشار از احساسات است که به‌معنای واقعی کلمه توانست عواطفی که یک مادر نسبت به‌فرزند خود دارد را نشان دهد. مادری که فرزند خود را با وجود معلولیت و مشکل تنفسی به‌دنیا می‌آورد و برای پسر خود هم نقش پدر و هم نقش مادر را ایفا می‌کند.

موسیقی متن این فیلم، یکی از مشهورترین و سوزدارترین آهنگ‌هایی است که می‌توانید بشنوید. پیشنهاد می‌کنم این موسیقی را شنیده و از آن لذت ببرید.

دانلود موسیقی متن میم مثل مادر

در این مقاله سعی کرده‌ایم از بهترین موسیقی های متن تاریخ سینما فهرستی همراه با لینک دانلود آثار تهیه کنیم. قطعا آثار بسیاری وجود دارد که در این لیست قرار نگرفته‌اند و در به‌روزرسانی‌های بعدی به مقاله اضافه خواهند شد.

از موسیقی‌های شگفت‌انگیز و ماندگار تاریخ سینما که در این مطلب معرفی شده است، لذت ببرید و اگر جای اثر تحسین‌برانگیز دیگری را در این لیست خالی می‌بینید نام آن‌ را از قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظر شما راجع‌به فهرست آهنگ‌های این مقاله چیست؟ 

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

‫67 دیدگاه ها

 1. با سلام و خسته نباشید
  انتخاب موسیقی ها عالی بود ولی یه موسیقی هست که اتفاقا خودم هم دنبالشم ولی اسمش رو نمیدونم و نمیدونم مال کداوم فیلمه.اگر کمم کنید ممنون میشم.ریتمش اینجوریه…
  ها ها ها ها…فو.فو.ها ها ها ها…ها…ها ها.فو.فو.هی ها هی ها…فو فو .هی ها هی ها هی ها ها ها. فو.فو.

  1. سلام. ارادت دوست من. ممنون از دیدگاه ارزشمندتون.

   در مورد موسیقی متنی که فرمودید من چندبار سعی کردم بفهمم کدوم رو میگید ولی نشد متاسفانه .. تنها گزینه‌ای که به ذهنم رسید موسیقی اُپرای The Mass هست که میتونید با اسم The Mass – Era پیداش کنید .. یه نگاهی بندازید ببینید همین مد نظرتونه یا خیر.

 2. لیست خیلی خوبی بود ولی فکر کنم موسیقی متن فیلم « La La Land » رو جا انداختین 🙂

 3. بهترین ها از نظر من موسیقی متن فیلم میان ستاره ای و مرثیه ای برای یک رویا بود که واقعا هر دو اثر به طور شگفت انگیزی گوشتان رو نوازش می کنند.به نظر من موسقی متن فیلم چشمه هم بزارید اگر ممکن است هر روز این لیست رو بروز کنید
  ممنون از زحمات شما و سایت خوبتون.

  1. یاسین جان سلام. ممنون دوست من لطف دارید.

   در مورد بروزرسانی لیست باید عرض کنم که مطالبی که باید آپدیت کنیم و مقاله‌های جدید خیلی وقتمون رو میگیره و این که بخوایم هر روز این لیست رو آپدیت کنیم برامون ممکن نیست. عذرخواهی میکنم ازین بابت. اما سعی میکنیم توی لیست بروزرسانی‌هامون قرارش بدیم.

 4. موسیقی hello zepp از مجموعه فیلم های بی نظری saw رو یادتون رف بزارین
  به نظر من اگه درجه بندی در نظر گرفته شه این اهنگ حتما باید اول باشه

 5. بهترین موسیقی متن فقط برای فیلمهای چشمه و مرثیه ای برای یک رویا.جالبه که آهنگ ساز هر دو فیلم کلینت منسل و کارگردان هر دو دارن آرنوفسکی هست.توصیه میکنم برای اینکه کل عمرتون بر فنا نره حتما گوش بدین

 6. سلام
  مرسی از تو ک اینقد ارزش مندی و این همه وقت صرف گردآوری اهنگ هایی ب این شکوه و عظمت کردی.
  متشکرم از احساس خوبت و انتقالش ب ما دوست دارانت.

  1. سلام. خیلی خیلی متشکرم دوست عزیزم. بی‌نهایت خوشحالم که مورد پسندتون واقع شده.

  1. سلام. رمز فایل timecity.ir هست. انتهای مطلب هم اشاره کردیم.

 7. واقعا عالیه مجموعه موسیقی و البومهایی که اینجا گذاشتین. خیلی اهنگ متن تایتانیک و ارباب حلقه ها رو دوست دارم ممنون.

  1. سلام. خیلی خوشحالم که مورد پسندتون واقع شده. ممنون از نظر لطفتون

 8. با سلام اهنگ های بسیار زیبایی قرار ادید ولی جای موزیک Hans-Zimmer-And-Tom-Holkenborg-AKA-Junkie-XL-Beautiful-Lie- واقعا خالیه مربوط به فیلم سوپرمن علیه بتمن ممنون

 9. فوق العاده،عالی و محشر
  واقعا ممنونم ازتون خیلی لیست کامللیه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه فقط اهنگای فیلمای ایرانی مخصوصا اثار مجید انتظامی مثل بوی پیراهن یوسف و از کرخه تا راین و.. جاش خالیه

  1. سلام دوسته من. خیلی خوشحالم که براتون مفید واقع شده. به روی چشم . اتفاقا قصد داشتیم موسیقی‌های ایرانی هم اضافه کنیم، اما آشنایی نداشتم . خیلی ممنونم از پیشنهادتون.

  1. سلام. به روی چشم. توی بروزسانی‌های بعدی قرار میدیم موسیقی متنی که فرمودید رو.
   ممنون از مشارکتتون دوسته عزیز

 10. خیلی عالی بود
  لطفا این صفحه رو همیشه آپدیت کنید و ترک های بیشتری بهش اضافه کنید
  با تشکر

  1. سلام کریم جان. خوشحالم که مورد قبولت واقع شده این مطلب. به روی چشم.

  1. سلام آقا مهدیار . بسیار ممنون از پیشنهادتون . توی بروز رسانی جدید حتما قرار میدیم آهنگایی که فرمودید رو .

 11. شمشیرزن دوره گرد 2تا نسخه دیگه ام دارن دنباله اولین واهنگای بهتری درون فیلم دارن

  1. سلام مبین جان . بازم میگردم اضافه میکنم به لیست .
   آهنگی که چند روز پیش فرمودید همین بود دیگه ؟

   1. اگه فیلم ببینین داخل فیلم موسیقی هس که خیلی بهتره ، منظورم اوناس، ممنون از توجه تان

 12. سلام مصطفی جان.موسیقی متن فیلم ژاپنی Rurouni Kenshin خوبه و همینطور ترمیناتور، صورت زخمی، رستگاری درزندان شاوشنک، سریال Westworld وهمچنین خیلی از اهنگای انیمه که البته اونام لیست مخصوص خودشونو میخوان.

  1. سلام آقا مبین . بله مواردی که فرمودید به شدت قوی هستند و باید اضافشون کنم .
   ممنونم از همراهیت دوست عزیزم

 13. واقعا ممنون بسیار کامل بود خیلی دنبال همچین لیستی بودم بلاخره اینجا پیدا کردم لطفا موسیقی متن فیلم بوداپست هتل رو هم بزارید

  1. سلام . ممنون از لطفتون . موسیقی متن هتل بوداپست هم اکنون در مطلب قرار گرفته است . امیدوارم که لذت ببرید از این شاهکار

 14. واقعا دمتون گرم به این میگن تولید محتوا کردن ، لذت بردم . خدا قوت ….. موفق باشید . موزیک فیلم Drive ترک Nightcall خداست پیشنهادم اینه که حتما به لیستتون اضافه کنید ….. و همچنین موزیک پایانی فیم فراموشی Oblivion

 15. چقد دنبال موسیقی فیلم حرفه ای بودم 🙂 فقط قیافه بازیگرش و آهنگش یادم بود نمیدونستم مال کدوم فیلمه بالاخره پیداش کردم 🙂
  ممنون

 16. مرثیه ای برای یک رویا بهترین فیلمه به نظرم . موسیقی متناشم همشون عالین . پیشنهاد میکنم گوش بدین حتما

 17. چرا بعضی از اهنگارو اخر گذاشتید ؟ خیلیا رو میتونستی بالاتر بزاری . به نظرم یه سری از اهنگایی که تو این لیسته نباید جزء اولیا باشن

  1. سلام . دوسته عزیز ابتدای متن هم گفتیم ، ما این لیست رو بر اساس رنکینگ خاصی درست نکردیم . ممکنه به سلیقه ی خاصی آهنگی جزء بهترینا قرار بگیره و ممکنه برعکس اتفاق بیفته . به همین خاطر ما فقط بهترینا رو قرار میدیم و شماره گذاری نمیکنیم . تمام موسیقی های قرار داده شده از بهترین آثار سینما هستند .

 18. قطعا انیو موریکونه بهترین اهنگسازه جهان با فاصله ی زیاد نسبت به بقیه است
  اهنگ متن فیلم حرفه ای رو حتما گوش کنید .

 19. اگه موسیقی متن بتمن رو نمیدیدم خیلی ناراحت میشدم :))
  دمت گرم همه اهنگا خوبو گذاشته بودی

 20. مرسی خیلی خوب بود . مخصوصا اون کلیپی که بالا گذاشته بودید اهنگ گیم اف ترونزو با پیانو زده بود .

 21. اهنگای خوبی رو قرار دادید . اما جای بعضی اهنگا خالی بود . جا داره کامل ترش کنید به نظر من

  1. سلام . بله حتما . ما مرتب این لیست رو آپدیت میکنیم و همواره بهترین آثار سینما رو توی این مطلب قرار میدیم . اگر موسیقی خوبی مد نظرتون بود لطف کنید و به ما بگید تا لیست کاملتر شه

 22. آهنگ روزی روزگاری در امریکا، ( رابرت دنیرو- ۱۹۸۴) را اضافه کنید.

  1. سلام دوسته عزیز ممنون از کمکتون . اثر اینو موریکونه ، اضافه شد . اگه باز هم موسیقی خوب میشناختید به ما کمک کنید که لیست رو کاملتر کنیم

 23. آهنگ فیلم روزی روزگاری در امریکا -۱۹۸۴- رابرت دنیرو- رو اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا