رپورتاژ آگهی

معرفی بهترین وکیل برای دفاع در دیوان عدالت اداری

امروزه یکی از دغدغه های مردم پیدا کردن وکیلی است که بتواند در دیوان عدالت اداری، اعتراض شان را به خوبی بیان و در جهت دفاع از حق شان تمام تلاش خود را نماید. برای انتخاب وکیلی خبره در جهت رسیدگی به اعتراض و شکایت تان در دیوان عدالت اداری که دارای علم حقوقی و تجربه بالایی در این زمینه است، پیشنهاد می کنیم که در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در این مقاله به بررسی برترین وکیل ماده 100 شهرداری، وکیل ماده 99 و وکیل دیوان می پردازیم.

قبل از معرفی برترین وکیل دیوان عدالت در ایران، بهتر است به معنی و مفهوم دیوان عدالت اداری بپردازیم.

دیوان عدالت اداری در حقیقت کجاست؟

دیوان عدالت یکی از مراجع قضایی است که به صورت تخصصی و طبق قانون 137 جهت رسیدگی و سازمان دهی شکایات مردم از سازمان ها و نهاد های دولتی تاسیس شده است. در حقیقت شما برای اعتراض از سازمان های دولتی می توانید به کمک وکیل دیوان عدالت به راحتی کارتان را پیش ببرید. این نهاد زیر نظر قوه قضاییه است.

بهترین وکیل دیوان جهت دفاع و حصول نتیجه عالی

قطعا هنگام شکایت از سازمان های دولتی شما نیاز دارید که فردی با تجربه با تسلط بر قوانین و مقررات در کنار تان باشد؛ چرا که برای به نتیجه رسیدن شکایت و اعتراض تان ممکن است به تنهایی موفق به گرفتن رای مثبت نباشید. به خصوص وقتی که سازمان دولتی برای دفاع از خود بهترین وکیل را استخدام می کند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  معرفی 5 گونه نهال بادام مناسب برای آب‌وهوای سردسیر

“محمد حسین رسالتی” یکی از مجرب ترین و کارکشته ترین وکیل پایه یک دادگستری است که با تجربه درخشانی که در زمینه اخذ آرا مثبت در دیوان عدالت دارد، محبوبیت بی اندازه ای را میان افراد داراست. این فرد در مسیر پر اضطراب شکایت تان شما را همراهی کرده و با ترفند ها و تجربیاتی که در طی چندین سال سابقه خود کسب کرده است، رای مثبت را برای شما اخذ می کند.

از آنجایی که افراد در ابتدای شکایت از سازمان های دولتی به دنبال فردی هستند که هرطور شده از روش های قانونی بتواند حق آنها را بگیرد، پیشنهاد ما محمد حسین رسالتی است. این وکیل مجرب با بیش از 10 سال سابقه درخشان و اخذ رای مثبت بیش از 350 پرونده، توانسته اعتبار بیشماری را نزد مخاطبان کسب کند.

البته ناگفته نماند که بجز شکایات دیوان عدالت اداری، آقای رسالتی در خصوص کمیسیون ماده 100 شهرداری نیز تجربیات موفق زیادی را داراست. اگر در رابطه با کمیسیون ماده 100 شهرداری اطلاعاتی ندارید ادامه مطلب را از دست ندهید.

محمدحسین رسالتی بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

کمیسیون ماده 100 شهرداری در حقیقت بیان کننده قانونی از سوی شهرداری است. سازندگان ساختمان در صورتی که اقدام به دریافت پروانه ساخت و ساز از شهرداری نکنند، در کمیسیون ماده 100 شهرداری در این خصوص تصمیم گیری می شود که با فرد خاطی چه باید کرد. از آنجایی که این ماده بیان می کند که افراد درصورت نداشتن مجوز جریمه سنگینی را متحمل می شوند، محاسبه این جریمه از اهمیت بالایی برخوردار است. چه بسا بهتر است در این خصوص با وکیلی که تجربه بالایی در این زمینه دارد مشورت و پرونده را به او بسپارید.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  معرفی 5 فیلم انگلیسی‌زبان که در استانبول فیلم‌برداری شدند!

محمدحسین رسالتی، بهترین وکیل شهرداری که قادر است با علم حقوقی بالا و تجربه درخشانی که بیش از 10 سال در این زمینه، از حق شما در دادگاه دفاع کند و نظر کمیسیون ماده 100 شهرداری را تغییر دهد. چه بسا می تواند مانع از تخریب ملک موکل خود شود.

صدور حکم تخریب ملک می تواند هزینه های طاقت فرسایی را برای سازندگان به دنبال داشته باشد. به همین خاطر بهتر است در این زمینه کار را به فردی بسپارید که توانسته با به نتیجه رساندن و کسب آرا مثبت بسیاری از پرونده های ماده 100 شهرداری، اعتبار و شهرت فراوانی را نزد سازندگان کسب نماید. معمولا در کمیسیون های ماده 100، چندین نهاد حضور خواهند داشت که شامل:

نماینده شهرداری نماینده فرمانداری
نماینده شورای شهر نماینده دادگستری

بهترین وکیل ماده 99 قانون شهرداری

از دیگر قوانینی که برای بسیاری از سازندگان در روستا اهمیت دارد، وکیل ماده 99 شهرداری است. این قانون با هدف جلوگیری از ساخت ویلا غیرمجاز در روستا می باشد. در نتیجه با این قانون سازندگان مجاز به ساخت ویلا در زمین های زارعی نخواهند بود. البته در برخی از مواقع و با برخی از شرایط سازنده مجاز به ساخت ویلا در زمین زراعتی می باشد. توجه داشته باشید که افراد به تنهایی قادر به اثبات این قضیه نیستند. در نتیجه به یک وکیل ماده 99 نیاز دارند.

از آنجایی که در وکیل ماده 99، افراد به صورت غیر مجاز در خارج از محدوده اقدام به ساخت و ساز کرده اند، بهتر است روش قانونی را از طریق وکیل اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در انتخاب وکیل باید دقت لازم را نمایید؛ چرا که در صورت جریمه سنگین، می تواند ضرر مالی بسیار زیادی را به شما عزیزان وارد نماید. به همین خاطر وجود وکیل در ماده 99 و 100 شهرداری بسیار موضوع مهمی می باشد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  روش صحیح یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و سریال

همانطور که در بخش های قبلی به معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری پرداختیم، در خصوص این موضوع نیز می توانید با آقای محمدحسین رسالتی از طریق سایت “وکیل دیوان عدالت” ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید آرا مثبت اخذ شده وی را در آن مشاهده نمایید. این وکیل مجرب با اعتبار بالایی که داراست، می تواند کمک شایانی را به شما عزیزان در خصوص این پرونده نماید.

سخن پایانی

در این مطلب ما به معرفی بهترین وکیل جهت دفاع و اخذ آرا مثبت در زمینه ماده 100 شهرداری، ماده 99 شهرداری و دیوان عدالت پرداختیم. همچنین در خصوص هر یک از این موضوعات تعاریفی را به شما عزیزان ارائه کردیم. از آنجایی که اعتراض و شکایت در خصوص این موارد بسیار حائز اهمیت و در برخی از موارد ممکن است بسیار هزینه بردار باشد، شما نیاز دارید تا فردی در کنار شما قرار بگیرد تا بتواند با علم و آگاهی حقوقی به روزی که داراست از حق شما دفاع نماید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا