اخبار بازی

حالت بتل رویال بازیBattlefield V در 5 فروردین رونمایی میشود+[تریلر]

تقریبا 4 ماه از انتشار بازی Battlefield V میگذرد و در آخرین اخبار بازی شاهد تاریخ انتشار حالت بتل رویال این بازی در 25 مارس ( 5 فروردین ) خواهیم بود.


حالت بتل رویال بازیBattlefield V که وعده آن داده شده بود در آخرین اخبار بازی و با تصمیم شرکت های Electronic Arts و DICE که توسعه دهندگان این بازی هستند رونمایی شد و با انتشار یک تریلر از تاریخ عرضه آن رونمایی کردند. امکانات جالبی که در تریلر بازی میبینیم، اعم از هلیکوپترهای جنگی ، قایق‌های جنگی و امکان پشتیبانی هوایی که دست به دست هم داده اند که شاهد انتشار یک بازی بتل رویال جذاب باشیم.

حالت بازی Firestorm اولین بار خواهد بود که با توجه به اول شخص بودن بازی تاکید بر ویرانی و جنگ های گسترده خواهد داشت. با توجه به تریلر سینمایی که در ابتدای پست مشاهده کردید، اولین هدف شما در این بازی دستیابی به سلاح و تجهیزات است، بلافاصله پس از آن مبارزه با هر کسی که در نزدیکی شما قرار گرفته باشد. سلاح های جذاب و نقشه های متفکرانه میتواند آینده خوبی را برای این بازی تضمین کند. ودر بازاررقابت پر سروصدای بازی های بتل رویال شاهد ظهور یک عنوان جذاب باشیم

همانطور که قبلا هم مشخص شده بود، دایره بازی در واقع یک حلقه آتش است که در حال گسترش میباشد و فضای بازیکنان را محدود میکند. بازیکنان باید در زمان‌بندی مناسبی وارد دایره‌ی بازی شوند؛ در غیر این‌صورت با ماندن در حلقه آتش به صورت تدریجی به سمت سوختگی کامل و مرگ میروند. در انتها هم اعلام شد که حالت Firestorm بازی بتلفیلد V در تاریخ پنج فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۵ مارس) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت . این قسمت بازی به صورت یک بروز رسانی، از طریق برنامه Origin یا از Xbox Live / PlayStation Network دانلود خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.68 ( 2 رای)
منبع
The Verge
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا