زمان پخش

زمان و ساعت دقیق پخش کشتی محمدرضا گرایی امروز 1 مهر 1402 [بدون سانسور]

محمدرضا گرایی، کشتی‌گیر فرنگی ایرانی در رقابت‌های کشتی فرنگی بلگراد ۲۰۲۳ امروز 1 مهر 1402 در وزن ۶۷ کیلوگرم به میدان می‌رود.

این خبر از تایم سیتی به اعلام زمان پخش کشتی محمدرضا گرایی اختصاص دارد. شبکه‌های ورزش، شبکه ۳، اسپرت ورزشی، تلوبیون، سپهر، آنتن و aparatsport این مسابقه را به طور زنده پوشش می‌دهند. ساعت مبارزه محمدرضا گرایی امروز شنبه بین ۱۲ تا ساعت ۱۸:۲۵ برگزار می‌شود.

همچنین آدرس https://telewebion.com/live/tv3 لینک مربوط به پخش زنده شبکه 3 است که می‌توانید از این طریق و از بستر اینترنت پخش زنده کشتی فرنگی را مشاهده کنید.

در دور اول، محمدرضا استراحت کرده و در دور دوم با ابرار آتابایف، قهرمان آسیا از ازبکستان به مصاف می‌رود. حسرت جعفراف، دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید، دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز، قهرمان وزن ۶۰ کیلوگرم المپیک از کوبا، نیز در همان گروه با گرایی قرار دارند.

ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم به عنوان قهرمان جهان و المپیک و ناصر علیزاده در وزن ۸۷ کیلوگرم از نمایندگان ایران هستند که به میدان می‌روند.


ساعت و شبکه های پخش مسابقه کشتی محمد رضا گرایی

  • شبکه های پخش مسابقه زنده کشتی محمدرضا گرایی: شبکه‌های ورزش، شبکه ۳، اسپرت ورزشی، تلوبیون، سپهر، آنتن، aparatsport 
  • روزپخش مسابقه کشتی محمدرضا گرایی: 1 مهر 1402
  • زمان پخش مسابقه از شبکه کشتی محمدرضا گرایی: بین 12:00 تا 18:30

مسابقه زنده کشتی محمدرضا گرایی را می‌توانید از شبکه‌های ورزش، شبکه ۳، اسپرت ورزشی، تلوبیون، سپهر، آنتن و aparatsport تماشا کنید. این مسابقه در روز 1 مهر 1402 پخش و زمان پخش آن از ساعت 12:00 تا 18:30 خواهد بود.

بیوگرافی محمدرضا گرایی ؛ کشتی گیر خوش آتیه ایرانی

بیوگرافی محمدرضا گرایی ؛ قهرمان جهان و آسیا

محمدرضا گرایی، کشتی‌گیر ایرانی در دسته ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی مشغول به فعالیت است. او در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۷۵ در خانواده‌ای 6 نفره در شیراز متولد شد. او دو برادر به نام‌های حسین و محمدعلی دارد که هر دو از کشتی‌گیران هستند. 

محمدرضا گرایی فارغ‌التحصیل دانشگاه پاسارگاد در شهرستان مرودشت است. در آغاز، وی و برادرش در حوزه ژیمناستیک فعالیت می‌کردند؛ اما مربی ژیمناستیک آن‌ها باور داشت که در ایران این ورزش به اندازه لازم توجه نمی‌شود؛ بنابراین برادران گرایی را به سمت ورزش کشتی سوق می‌دهد.

گرایی برنده مدال طلای المپیک در المپیک توکیو ۲۰۲۰ و قهرمان مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ است. او همچنین در سال ۲۰۱۹، عنوان قهرمان مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان و قهرمان کشتی آسیا را به دست آورده است. مدال برنز در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ نیز از جمله افتخارات گرایی است.

در سال ۲۰۲۱ در رقابت‌های گزینشی کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۰ توکیو که در آلماتی، قزاقستان برگزار شد، محمدرضا گرایی توانست مدال طلا را به دست آورده و به عنوان نماینده ایران در المپیک شرکت کند. او سپس در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در فینال مقابل حریف اوکراینی خود، پرویز نصیب‌اف با برتری، مدال طلا را در وزن ۶۷ کیلوگرم به دست آورد.

لیست مدال ها و افتخارات محمدرضا گرایی در کشتی

در ادامه میتوانید لیستی از افتخارات و مدال‌های این قهرمان کشتی خوش‌آتیه را مشاهده کنید.

المپیک

  • Gold المپیک ۲۰۲۰ توکیو – ۶۷ ک‌گ

قهرمانی جهان

  • Gold قهرمانی کشتی جهان اسلو ۲۰۲۱ – ۶۷ ک‌گ
  • Silver قهرمانی کشتی جهان بلگراد ۲۰۲۲ – ۶۷ ک‌گ

قهرمانی آسیا

  • طلا قهرمانی کشتی آسیا شی‌آن ۲۰۱۹ – ۷۲ ک‌گ

بازی های آسیایی

  • برنز ۲۰۱۸ جاکارتا – ۶۷ ک‌گ

سایر

  • 3 مسابقات دانشجویان جهان ترکیه ۲۰۱۶
  • 1 مسابقات قهرمانی کشتی زیر ۲۳ سال جهان ۲۰۱۹ – ۷۲ ک‌گ

آیدی اینستاگرام محمدرضا گرایی

آیدی اینستاگرام محمدرضا گرایی

با آیدی mohammadreza_geraei می‌توانید به صفحه اینستاگرام گرایی دسترسی داشته باشید.

آیدی اینستاگرام محمدرضا گرایی

آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی

آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی آلبوم تصاویر محمدرضا گرایی

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا