بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی آیدا ماهیانی (نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا)

آیدا ماهیانی با شروع فعالیت خود در عرصه مدلینگ، وارد دنیای هنر و بازیگری شد و سپس با حضور در فیلم “آقای کاهانی” به شهرت دو چندان رسید. در ادامه این مطلب از تایم سیتی به بررسی بیوگرافی آیدا ماهیانی پرداخته‌ایم.

با حضور در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا، ماهیانی فرصت مناسبی برای رشد و شهرت یافتن او در عرصه سینما و تلویزیون به دست آورد.

در فیلم مورد بحث، سه دختر جوان حضور دارند که هرکدام دیدگاه و نگرشی متفاوت نسبت به هم دارند و به صورت مجرد زندگی می‌کنند. آن‌ها به سبک زندگی آزاد و بی‌بندوبار عادت کرده‌اند و روزانه وقت خود را با دوردورهای خیابانی، مهمانی‌ها و پارتی‌ها پر می‌کنند. به نوعی، آن‌ها تمایل دارند از مردان انتقام بگیرند. آیدا ماهیانی در نقش نازنین در این فیلم حضور دارد.

بیوگرافی آیدا ماهیانی

آیدا ماهیانی در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۷۲ به دنیا آمد و به عنوان یک مدل و بازیگر جوان ایرانی شناخته می‌شود.

ماهیانی با شروع فعالیت در صنعت سینما، اولین تجربه بازیگری خود را در فیلمی به کارگردانی عبدالرضا کاهانی تجربه کرد. سپس در سال ۱۳۹۷ در فیلمی به نام “قصر شیرین” به کارگردانی رضا میرکریمی، با یک نقش کوتاه در پروژه حضور یافت. در این فیلم، علاوه بر آیدا ماهیانی، بازیگرانی همچون حامد بهداد، ژیلا شاهی، یونا تدین و نیوشا علیپور نیز در نقش‌های مختلف به ایفای نقش پرداختند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بیوگرافی میثم در زخم کاری 【 بیوگرافی مرتضی امینی تبار + عکس 】

او در فیلم پرحاشیه “ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا” به همراه بازیگران بزرگی نظیر طناز طباطبایی و مهناز افشار، حضور دارد. این فیلم به عنوان یکی از اثرهای برجسته ماهیانی محسوب می‌شود.

او از طریق این فیلم، کار حرفه‌ای خود را در عرصه سینما آغاز کرد و با بازیگری خوب خود، نقش و جایگاه خود را در بین مخاطبان سینما به دست آورد.

همچنین، آیدا ماهیانی در سال‌های گذشته در سینما و تلویزیون در آثاری نظیر فیلم “جوجه تیغی” و فیلم “کت چرمی” حضور داشته و همچنین در سریال پربیننده “خاتون” نقش باربارا کوالسک، زن لهستانی را بازی کرده است.

روابط عاطفی آیدا ماهیانی

آیدا ماهیانی در حال حاضر مجرد است.

فیلم و سریال های آیدا ماهیانی

فیلم و سریال های آیدا ماهیانی

  • 1395 – ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا – عبدالرضا کاهانی
  • 1397 – قصر شیرین – رضا میرکریمی
  • 1399 – جوجه تیغی – مستانه مهاجر
  • 1401 – کت چرمی – حسین میرزامحمدی
  • 1401 – خاتون – تینا پاکروان

آیدی اینستاگرام آیدا ماهیانی

نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا با آیدی aida_mahiani در فضای اینستاگرام فعالیت دارد.

آیدی اینستا آیدا ماهیانی

آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا

آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا آلبوم تصاویر نازنین در فیلم ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا