رپورتاژ آگهی

تقویم رومیزی تبلیغاتی ایران امروز

در این بخش به معرفی انواع تقویم رومیزی پرداخته می‌شود. انواع تقویم رومیزی به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شود. این تقویم‌ها دارای خصوصیات مخصوص به خود هستند و گروه‌های خاصی دائماً از این تقویم‌ها استفاده می‌کنند.

انواع تقویم رومیزی 1402

اگر می‌خواهید از تاریخ و مناسبت‌های مختلف در طول سال مطلع باشید بهتر است در اسرع وقت تقویم رومیزی 1402 را تهیه کنید. امروزه تقویم‌های رومیزی در طرح‌های متنوع چاپ می‌شوند. خوب است بدانید که این تقویم‌های رومیزی را می‌توان روی انواع مختلف میزها استفاده کرد. تقویم رومیزی یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتی است که به همه افراد کمک می‌کند تا از تاریخ و مناسبت‌های مختلف در طول سال آگاه شوند. به طور مثال شرکت‌هایی که مایل هستند در سال جدید کسب و کار بهتری داشته باشند می‌توانند در کمترین زمان انواع تقویم رومیزی را تهیه نمایند یا نسبت به ثبت سفارش برای چاپ آن اقدامات لازم را انجام دهند.

 

نکاتی در رابطه با خرید تقویم رومیزی 1402

مردم باید در هنگام خرید تقویم رومیزی 1402 این موارد را مد نظر بگیرند.

  • هدف

مشتری باید بداند که از خرید یا سفارش تقویم رومیزی چه هدفی دارد.

ذکر این نکته ضروری است که روی تقویم‌های رومیزی عمومی تصاویر طبیعت، حیوانات و مراکز تاریخی چاپ می‌شود و مشتری با توجه به بودجه و سلیقه خود این تقویم‌های رومیزی را انتخاب و خریداری می‌کند. اما در تقویم‌های اختصاصی خود مشتری تصاویر مورد نظرش را انتخاب می‌کند. چاپ عکس‌های محصولات در صفحات تقویم اختصاصی و ارائه خدمات با در نظر گرفتن سلیقه مشتری امکان پذیر است.

  • ابعاد و نوع پایه
پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  خرید استیم والت با شارژ آنی از سایت ونوم

پایه تقویم سبب می‌شود تا تقویم به راحتی روی میز کار یا میز تحریر ثابت بماند و نیفتد. خوب است بدانید که پایه‌های تقویم انواع مختلفی دارد و در شکل‌های گوناگون طراحی شده است. این پایه‌ها با مواد متفاوتی ساخته می‌شوند. مواد سیلیکونی و چوبی از موادی هستند که در تهیه این پایه‌ها بیشترین کاربرد را دارند. پایه‌های سیلیکونی تقویم‌ها ارزان قیمت تر از پایه‌های چوبی هستند این در حالی است که پایه‌های چوبی تقویم‌های رومیزی شیک و مدرن هستند. توجه داشته باشید که مشتری می‌تواند با سلیقه خودش نوع پایه تقویم رومیزی اختصاصی را انتخاب نماید.

چرا از تقویم‌های رومیزی بیشتر از سایر مدل‌ها استفاده می‌شود؟

به این نکته توجه کنید که افراد مانند سال‌های قبل تقویم رومیزی 1402 را بیشتر از سایر مدل‌ها خریداری می‌کنند. دلایلی که این تقویم رومیزی بیشتر از بقیه مدل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد عبارتند از:

  • این تقویم در همه مکان‌های رسمی و غیر رسمی قابل استفاده است.
  • کلیه تاریخ‌های شمسی، قمری و میلادی در این تقویم‌ها وجود دارد.
  • همه روزهای یک ماه در یک صفحه از این تقویم قابل مشاهده است بدون اینکه به ورق زدن این تقویم نیاز باشد.
  • در قسمت پایین این تقویم و در هر صفحه از آن، جایی برای یادداشت‌کردن مناسبت‌های مهم هر ماه وجود دارد.
  • این تقویم در طرح و رنگ‌های مختلف در بازار موجود است.
  • بنا به خواسته مشتری تقویم‌های رومیزی به صورت اختصاصی و عمومی در ابعاد مختلف چاپ می‌شوند.
  • به دلیل اینکه تقویم رومیزی روی میز قرار می‌گیرد بیشتر در معرض دید افراد قرار دارد بنابراین یک ابزار تبلیغاتی کاربردی و بسیار خوب به شمار می‌آید.
  • تنوع ابعاد و پایه‌های تقویم رومیزی بی نظیر است.
پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  معرفی 7 شیرآلات ایرانی خوب با مارک درجه یک

خوب است بدانید که مشتری می‌تواند در هنگام سفارش یا خرید تقویم رومیزی 1402 ابعاد تقویم را با سلیقه خودش انتخاب نماید. این تقویم در ابعاد و اندازه‌های متفاوت در بازار موجود است. بهتر است همه کسانی که قصد خرید این تقویم را دارند شرایط و نوع نیاز خود را در نظر بگیرند. ابعاد مناسب این تقویم‌های رومیزی باعث شده است تا این محصول به یکی از کاربردی‌ترین و مناسب‌ترین ابزار تبدیل شود. تقویم‌های رومیزی نباید خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشند تا بتوان آن‌ها را به راحتی روی میزهای مختلف گذاشت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا