تایم سیتی یک مجله سرگرمی آنلاین است، که کار خود را از دی ماه ۱۳۹۷ آغاز کرده و در همین مدت کوتاه به لطف اعتماد شما دوستان، توانسته ماهیانه مطالب خود را در اختیار بیش از ۶۰۰ هزار کاربر که ماهانه از وب سایت شهر زمان بازدید می‌کنند قرار دهد.

هدف اصلی این مجموعه صرفه جویی در وقت کاربران برای اطلاع از اخبار سینما و دنیای بازی‌های ویدئویی است و در همین راستا شهر زمان در کنار مطالب مفید و سرگرم کننده 2 برنامه اصلی دارد.

• اول بررسی اخبار مهم روز و دوری از حاشیه با این هدف که کاربران در مدت زمان کوتاهی نسبت به وقایع مهم روز در ارتباط با سینما و تلویزیون و… با خبر شوند.

• دوم پیشنهاد فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمه‌ها و… برای پیدا کردن بهترین گزینه در کمترین زمان که با مشارکت خودِ کاربران و پیشنهاد عناوینی که با سلیقه عموم مردم سازگاری دارد محقق شده است.


رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های تایم سیتی در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی تایم سیتی معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید، آگهی باعث افزایش فروش و بازدید شما و همچنین بهبود جایگاه شما در موتورهای جستجو می‌شود.

لیست تعرفه‌ها

قیمت پایه هر رپورتاژ آگهی ۳۵۰ هزار تومان است.
پکیج ویژه : ۳ روز در اسلایدر ۴۵۰ هزار تومان.
به ازای هربار شارژ مجدد آگهی و بازگشت به صفحه‌ی نخست سایت مبلغ ۵۰ هزار تومان دریافت می‌شود.

برای رزرو جایگاه‌های تبلیغاتی نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را به ثبت برسانید و همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت .

دکمه بازگشت به بالا