اخبار فیلم و سریال

عکس جشن تولد 62 سالگی ابوالفضل پورعرب در کنار مادرش

ابوالفضل پورعرب از بازیگران بزرگ ایرانی است که اخیرا درگیر بیماری بوده است. به تازگی عکس تولد 62 سالگی ابوالفضل پورعرب به همراه مادرش منتشر شده که در ادامه  می بینید.

جشن تولد 62 سالگی ابوالفضل پور عرب در کنار مادرش

pourarab

به تازگی تصاویری از ابوالفضل پورعرب بر روی تخت بیمار در فضای مجازی منتشر شده و نگرانی کاربران را برانگیخته است. آقای پور عرب با انتشار عکس هایی از جشن تولدش در سن 62 سالگی این شایعه را فاش کرد. ابوالفضل پورعرب سه بار ازدواج کرده که هر سه بار به طلاق ختم شده است.

یکی از همسران ابوالفضل پورعرب، آناهیتا نعمتی است که سال ها پیش شایعه ازدواج و طلاق او شنیده می شد که حاصل این ازدواج دختری به نام رایکا بود. مخالفت پورعرب با اجرای آنا نعمتی باعث انشعاب شد. چندی پیش خبری مبنی بر بیماری کبدی این بازیگر منتشر شد که توجه همگان را به خود جلب کرد.

عکس های ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

جشن تولد 62 سالگی ابوالفضل پورعرب

عکسی از ابوالفضل پورعرب روی تخت بیمارستان در شرایط وخیم در فضای مجازی منتشر شد. ابوالفضل پورعرب فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنر است، ابوالفضل پورعرب در محله شاه عبدالعظیم تهران به دنیا آمد. ابوالفضل پورعرب سومین پسر خانواده ای فرهیخته است.

ماجرای علاقه ابوالفضل پورعرب به بازیگری از زبان خودش:

اولین فیلمی که دیدم فیلم هندی سنگام در چهار سالگی بود اما در ابتدای دبستان با فیلم سلطان دلها عاشق سینما شدم. پدرم نگذاشت ادامه دهم. عکس محمدعلی فردین روی دیوار چون با سینما و تئاتر موافق نبودم اما تشویقم کرد بروم کلاس موسیقی. من به کلاس ویولن و پیانو رفتم و از دوران دبیرستان در کنار او تئاتر کار کردم، سپس برای نمایشی با معرفی محمود استاد محمد به گروه کارگردانی پیوستم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا