این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

جزئیات کامل فیلم A Quiet Place 2 [اسامی بازیگران+ تاریخ اکران]
  • سامان رحمانی
  • چهارشنبه 26 تير 98
  • 0
  • 125

جزئیات کامل فیلم A Quiet Place 2 [اسامی بازیگران+ تاریخ اکران]

ادامه فیلم A Quiet Place روند ساخت خود را طی می‌کند و بعد از موفقیت خود در نسخه اول باید منتظر بمانیم و ببینیم نسخه دوم این فیلم تا چه حد می‌تواند فضای بی سر و صدا و ترسناک قسمت اول را به بیننده دوباره القا کند. قسمت دوم این فیلم نیز همانند قسمت قبلی به‌دست جان کرازینسکی کارگردانی می‌شود . کرازینسکی در قسمت اول این فیلم وظیفه نویسندگی کارگردانی و بازیگری در نقش اول فیلم را برعهده داشت که با عملکرد فوق العاده‌اش برای منتقدان یک شگفتی بود. این فیلم تا به امروز امتیاز ۸۲ را از بین 55 نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. که امتیاز بسیار خوبی به حساب می‌آید.

در ادامه مطلب با آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون فیلم A Quiet Place 2 در خدمت شما کاربران محترم هستیم. با تایم سیتی همراه باشید.

A Quiet Place 2

قسمت اول A Quiet Place چگونه بود؟؟

سینمای ترس همیشه برای عدم وجود ایده‌های جدید مورد انتقاد قرار می‌گیرد و با دیدی باز می‌بینید که این انتقاد کاملا درست است. شاید داستان A Quiet Place هم با ورود موجودات فضایی کمی برای شما تکراری باشد ولی اید های نوآورانه در داستان فیلم آن را به یکی از بهترین فیلم‌های سال 2018 تبدیل کرده است که با فضای تاریک و سرد شما را برای دیدن یک شاهکار آماده می‌کند‌. قسمت اول این فیلم جهانی را توصیف می‌کند که توسط موجوداتی فضای اشغال شده است ولی این موجودات توانایی بینایی ندارند ولی به شدت حساس به صدا هستند. باقیمانده مردم زمین برای زنده ماندن مجبور هستن که سکوت کنند و به زندگی خود با ترسی دائمی ادامه دهند.

قسمت اول فیلم A Quiet Place موفق شد ۳۲۲ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد که با توجه به بودجه اولیه ۱۷ میلیون دلاری آن یک موفقیت کم نظیر را در سودرسانی به ارمغان بیاورد تا در گیشه و نظر بینندگان هر دو موفق عمل کرده باشد. قسمت اول، جان کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم A Quiet Place (یک مکان ساکت) را بر عهده داشت.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم A Quiet Place 2 در حالی انجام می‌شود که با توجه به اخبار و تصاویر منتشر شده لوکیشن‌های قسمت اول فیلم برای قسمت دوم هم استفاده شده است و احتمالا دوباره شاهد مکان‌ها و شهر‌های قسمت قبلی فیلم خواهیم بود. علاوه‌بر این، تصاویری دیگری نیز از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید دنباله فیلم A Quiet Place منتشر شده که تمرکز بیشتر این تصاویر روی مکان‌های فیلم‌برداری و نحوه انجام آن ها توسط کرازینسکی هستیم.

اسامی بازیگران دنباله این فیلم

سه بازیگر از چهار بازیگر اصلی قسمت اول در قسمت جدید باز خواهند گشت. امیلی بلانت، را دوباره در نقش اولین ابوت خواهیم دید، همچنین میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ ، نقش ریگن ابوت و مارکوس ابوت را برعهده خواهند داشت. و دوباره شاهد حضور این بازیگران در نقش‌های خود در فیلم A Quiet Place 2 خواهیم بود. خبر خوب برای طرفدارن این فیلم حضور ستاره سریال پیکی بلایندرز در قسمت دوم این فیلم است، کیلین مورفی که در بیشتر ساخته های نولان حضور داشته است و در چند سال اخیر ستاره کم‌نظیر شبکه BBC به حساب می‌آید. مورفی طرفداران بسیار زیادی را نیز دارد و می‌تواند با توجه به توانایی فوق العاده در امر بازیگری به این فیلم برای ارتقا سطح کمک شایانی بکند.

جزئیات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم A Quiet Place 2 که احتمالا در زمان اکران نام متفاوتی خواهد داشت، در دسترس نیست، اما منابع نزدیک به فیلم می‌گویند که مورفی قرار است نقش یک مرد با اهدافی مرموز و نامشخص را بازی کند که به اعضای خانواده ابوت اضافه شده است.

تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2

فیلم A Quiet Place 2 برای اکران در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (۱ فروردین ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. 

بیشتر بخوانید:

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667