اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

لیستی از ترسناک‌ترین فیلم‌های قرن 21 از نظر مردم برای ساختن یه شب ترسناک!

این فیلم های ترسناک باعث میشن که شب خوابت نبره!

در ادامه هشت فیلم از بهترین فیلم‌های ترسناک دهه اخیر را برای شما معرفی میکنیم که توانسته‌اند نظر منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کنند. این فیلم‌ها از ژانرهای مختلفی از جمله ترسناک روان‌شناختی، فراطبیعی، آخرالزمانی و کمدی ترسناک برخوردارند و هر کدام داستان و شخصیت‌های منحصربه‌فرد خود را دارند

1- Get out (2017)

فیلم “خارج” (Get out) یک فیلم ترسناک روان‌شناختی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جوردن پیل است. این فیلم داستان یک مرد سیاه‌پوست به نام کریس را روایت می‌کند که برای ملاقات با خانواده نامزد سفیدپوست خود دعوت می‌شود. کریس متوجه می‌شود که خانواده نامزدش درگیر یک فرقه مرموز هستند که قصد دارد او را به یک برده جنسی تبدیل کند.

2- The Conjuring (2013)

فیلم “تسخیر” (The Conjuring) یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به کارگردانی جیمز وان است. این فیلم بر اساس پرونده‌های واقعی اد و لورن وارن، زوجی از محققان ماورا الطبیعه، ساخته شده است. داستان فیلم درباره یک خانواده‌ای است که در خانه‌ای تسخیر شده زندگی می‌کنند.

3- Paranormal Activity 2 (2010)

فیلم “فعالیت فراطبیعی 2” (Paranormal Activity 2) یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به کارگردانی توماس روت است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم “فعالیت فراطبیعی” (2007) است و داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که در خانه‌ای تسخیر شده زندگی می‌کنند.

4- The Mist (2007)

فیلم “مه” (The Mist) یک فیلم ترسناک آخرالزمانی آمریکایی به کارگردانی فرانک دارابونت است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته استفن کینگ ساخته شده است. داستان فیلم درباره گروهی از مردم است که در یک فروشگاه مواد غذایی گیر می‌افتند و باید از یک مه مرموز و خطرناک فرار کنند.

5- The Orphanage (2007)

فیلم “یتیم‌خانه” (The Orphanage) یک فیلم ترسناک اسپانیایی به کارگردانی گوستاو مولتو است. این فیلم داستان یک زن به نام ایزابل را روایت می‌کند که یک یتیم‌خانه برای کودکان ناتوان ذهنی اداره می‌کند. ایزابل متوجه می‌شود که یکی از کودکان یتیم‌خانه، پسری به نام سیمون، ممکن است یک روح باشد.

6- REC (2007)

فیلم “REC” یک فیلم ترسناک اسپانیایی به کارگردانی ژاکوب کورتس است. این فیلم داستان یک گروه از خبرنگاران را روایت می‌کند که در حین پوشش یک آتش‌سوزی در یک آپارتمان، خود را در معرض یک ویروس مرموز قرار می‌دهند که باعث می‌شود مردم به موجودات وحشی تبدیل شوند.

7- Sinister (2012)

فیلم “شرارت” (Sinister) یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به کارگردانی اسکات دکی است. این فیلم داستان یک نویسنده کتاب‌های ترسناک را روایت می‌کند که در حین تحقیق برای کتاب جدید خود، تعدادی فیلم ویدئویی پیدا می‌کند که حاوی تصاویری از قتل‌های کودکان است.

8- Freaky (2020)

فیلم “وحشتناک” (Freaky) یک فیلم ترسناک کمدی آمریکایی به کارگردانی تری پارکر است. این فیلم داستان یک دختر دبیرستانی به نام میلانی را روایت می‌کند که با یک قاتل زنجیره‌ای به نام بیگ بیل مبادله بدن می‌کند. میلانی باید قبل از اینکه بیگ بیل بدن او را پس بگیرد، راهی برای برگرداندن بدن خود پیدا کند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا