این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش فصل دوم سریال قبایل اروپا - Tribes of Europa [ + داستان ]

 

سریال قبایل اروپا

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال قبایل اروپا (Tribes of Europa) – قبایل اروپا یک سریال آینده‌نگر و علمی تخیلی است که در سال 2021 توسط سرویس نت‌فلیکس عرضه شد.

داستان این سریال در سال 2074 جریان دارد و داستان سه خواهر و برادر را نشان می‌دهد که پس از در اختیار گرفتن یک مکعب اسرارآمیز در درگیری شبه نظامی بین استان‌های کوچک قبیله‌ای، در یک دیستوپی اروپایی گرفتار می‌شوند.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی همچون

  • تاریخ پخش فصل دوم سریال قبایل اروپا
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر 

 

را در اختیار شما کاربران عزیز تایم‌سیتی قرار دهیم. با ما همراه باشید. 

 

سریال قبایل اروپا

 

تاریخ پخش فصل 2 سریال قبایل اروپا 

نت‌فلیکس هنوز به شکل رسمی تاریخ پخش فصل 2 سریال قبایل اروپا را اعلام نکرده است. اما انتظار می‌رود که در سال 2022 شاهد عرضه این سریال توسط این غول دنیای سرگرمی باشیم. 

 

تماشای آنلاین فصل دوم سریال قبایل اروپا

 

سریال قبایل اروپا

 

بازیگران فصل 2 سریال قبایل اروپا 

هیچ لیست رسمی از بازیگران فصل دوم سریال قبایل اروپا منتشر نشده است. اما با توجه به روند داستانی فصل نخست، انتظار داریم که این بازیگران در فصل دوم نیز حضور داشته باشند:

هنریت کنفوریوس در نقش لیو، امیلیو ساکرایا در نقش کیانو، دیوید علی راشد در نقش الیا، ملیکا فروتن در نقش واروارا، الیور ماسوچی در نقش موسی، روبرت فینستر در نقش دیوید، بنیامین سادلر در نقش یاکوب، یوهان مایرز در نقش برکر، کلاوس تانگه در نقش مارک، سباستین بلومبرگ در نقش یور، یانیک شومن در نقش دیویات، آلن بلاژویچ در نقش زرشکی، هوجی فورتونا در نقش اوک، آنا اولارو در نقش گریتا، ژانت هین در نقش آمنا، مایکل ارپلدینگ در نقش خلبان آتلانتیس و جیمز فاکنر در نقش ژنرال کامرون.
 

سریال قبایل اروپا

 

داستان فصل دوم سریال قبایل اروپا 

فصل نخست با سوالات بزرگی به پایان رسید که در فصل دوم انتظار پاسخ به آن‌ها را داریم. فصل اول با اندیشیدن لیو جهت پیوستن به قبیله Femen، در حالی که کیانو پدرش را کشته بود، پایان یافت.
الیا سعی کرد مکعب را به درون آب پرتاب کند، اما سپس آن به پورتالی در جایی ناشناخته منتقل شد. حال باید منتظر باشیم تا پی ببریم در فصل دوم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. 
 

تریلر فصل دوم سریال قبایل اروپا

هنوز هیچ تریلری از فصل دوم سریال قبایل اروپا منتشر نشده است.

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667