این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش سریال چرخ زمان [ Wheel of Time ]

تاریخ پخش سریال چرخ زمان چه موقعی است؟ – سریال The Wheel of Time یکی از موردانتظارترین سریال‌های سال 2021 محسوب می‌شود که براساس مجموعه رمانی به همین نام اثر رابرت جوردن ساخته خواهد شد.

طی این مطلب اطلاعاتی همچون

  • تاریخ پخش سریال Wheel of Time
  • بازیگران سریال چرخ زمان
  • داستان سریال چرخ زمان
  • و تریلر این عنوان

 

را خدمت شما مخاطبان عزیز تایم ‌سیتی ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

 

سریال The Wheel of Time

 

تاریخ پخش سریال چرخ زمان: چه زمانی می‌توانیم این سریال را دانلود کنیم؟

طبق اعلام رسمی شبکه آمازون، این سریال در تاریخ 30 آذر سال 1400 کار خود را آغاز می‌کند.

چنانچه تمایل به اطلاع رسانی از موعد دقیق پخش دارید، می‌توانید از طریق دکمه‌ی زیر به وبسایت مرجع منتقل شوید و در زمان انتشار سریال، از آن مطلع شوید.

 

تماشای آنلاین سریال چرخ زمان

 

سریال The Wheel of Time

 

بازیگران سریال چرخ زمان

رزمند پایک در این سریال نقش مویرین را ایفا خواهد کرد. ازجمله مهم‌ترین بازیگرانی که در سریال چرخ زمان به ایفای نقش خواهند پرداخت، می‌‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • جاشوا استرادوفسکی در نقش رند آل‌ثور
  • مارکوس رادرفورد در نقش پرین آیبارا
  • زوئی رابینز در نقش نینائو
  • بارنی هریس در نقش مت کاتون
  • مادلین مدن در نقش اگوئن آل‌وره

 

دنیل هنی در نقش آل‌لان ماندراگوران، مایکل مک‌الهاتون در نقش تام آل‌ثور، آلوارو مورته در نقش لوگین آبلار، حامد آنیماشائون در نقش لویال، الکساندره ویلائوم در نقش ثوم مریلین، جوهان میرس در نقش پادان فین، ماریا دویل کندی در نقش ایلا، ناریندر سامرا در نقش رائن و دریل مک‌کورمک در نقش آرام، ازجمله بازیگران دیگری هستند که در سریال چرخ زمان حضور خواهند داشت.

 

سریال The Wheel of Time

 

داستان سریال ویل آف تایم [ Wheel of Time ]

حوادث سریال چرخ زمان به لحاظ تکنیکی در آینده رخ می‌دهد؛ اما با توجه به ماهیت چرخشی زمان در این سریال، مثل این می‌ماند که ما شاهد گذشته‌ای بسیار دور از زمین هستیم. زمانی که در آن حوادث سریال رخ می‎‌دهد با نام عصر سوم شناخه می‌شود؛ این عصر 3000 سال پیش و بعد از حادثه‌ای که با نام «شکستن جهان» شناخته می‌شود، آغاز شد. درواقع آن حادثه وحشتناک باعث پایان یک دوره پیشرفته (از لحاظ تکنولوژی) شد که با نام «عصر افسانه‌ها» شناخته می‌شود.

جهان این سریال شباهت زیادی به جهان کتاب A Canticle for Leibowitzدارد؛ اما در این جهان جادو (که از طریق یک توانایی به نام channeling کنترل می‌شود) حقیقت داشته و جامعه شباهت زیادی به اروپای قرون وسطا دارد.

فصل نخست این سریال بر اساس اولین کتاب مجموعه رمان چرخ زمان یعنی چشم جهان (The Eye of the World) ساخته خواهد شد. این کتاب داستان یکی از اعضای سازمان آیس سادای (یک سازمانی جنایی که تمام اعضای آن زن هستند) به نام مویرین دامودرد و تلاش او برای پیدا کردن دارگون ریبورن را نشان می‌دهد؛ دراگون ریبورن شخصیتی وعده داده شده است که اقدامات او درنهایت می‌تواند موجب نجات یا نابودی بشریت شود.

مویرین در ادامه برای پیدا کردن دراگون ریبورن وارد شهری کوچک به نام Two Rivers می‌شود؛ او نمی‌تواند پی ببرد که بین سه فرد جوان به نام‌های رند آل‌ثور، مارتیم کاتون و پرین آیبارا کدامیک دراگورن ریبورن هستند.

اگر داستان این سریال در نگاه اول برای شما کمی گنگ است و مایل هستید اطلاعات بیشتری از دنیای آن داشته باشید، بهتر است شروع به خواندن کتاب‌های چرخ زمان کنید؛ این کار کمک زیادی به آشنایی هرچه بیشتر شما با دنیای این سریال خواهد کرد.

 

سریال The Wheel of Time

 

تریلر سریال چرخ زمان

هنوز تریلری از سریال چرخ زمان منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

فصل 2 سریال نیروهای اهریمنی او [ تاریخ پخش و داستان ]
فصل 5 سریال آخرین پادشاهی - The last Kingdom [ تاریخ پخش ]
فصل 4 سریال وست ورلد - Westworld [ تاریخ پخش و داستان ]
فصل 4 سریال Stranger Things [ تاریخ پخش و خلاصه داستان ]
فصل 2 سریال SEE [ تاریخ پخش و آخرین اخبار ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667