این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش فصل 2 ماندالورین [ The Mandalorian ]

تاریخ پخش فصل دوم سریال مندلورین – سریال The Mandalorian یکی از بهترین سریال‌های خارجی محسوب می‌شود که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی نظیر

  • تاریخ پخش فصل 2 ماندالورین
  • بازیگران فصل جدید
  • داستان فصل 2
  • و تریلر

 

این مجموعه را به شما همراهان همیشگی تایم سیتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

فصل 2 سریال مندلورین

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال مندلورین

تاریخ پخش فصل دوم سریال مندلورین در 30 اکتبر سال 2020 (9 آبان 1399) خواهد بود.

 

بازیگران فصل دوم سریال مندلورین

جان فاورو اعلام کرد که مراحل تولید فصل دوم سریال مندلورین از نوامبر سال 2019 آغاز شد؛ فیلم‌برداری فصل دوم نیز در ماه مارس سال 2020 به اتمام رسید. درواقع در ماه مارس بود که جینا کارانو یکی از ستارگان سریال، طی پستی در اینستاگرام خبر از پایان فیلم‌برداری فصل جدید داد؛ درنتیجه جینا کارانو یکی از بازیگرانی خواهد بود در فصل دوم حضور خواهد داشت.

با توجه به روند داستان سریال، بدون شک در فصل دوم شاهد بازگشت پدرو پاسکال نیز خواهیم بود.

ازجمله بازیگران دیگری که به‌احتمال‌زیاد در فصل دوم سریال مندلورین حضور خواهند داشت می‌توان به جیانکارلو اسپوزیتو، ورنور هرتسوک، نیک نولتی و البته بیبی یودا اشاره کرد. کارل ویترز نیز نه‌تنها به‌عنوان بازیگر، بلکه به‌عنوان کارگردان یک قسمت در فصل دوم سریال مندلورین همکاری خواهد داشت.

طبق ادعای فاورو کریف کارگا در ابتدا قرار بود کشته شود. او به طور دقیق گفت:

«کارل قرار نبود در کل سریال حضور داشته باشد. او قرار بود در قسمت نخست حضور پیدا کرده و در قسمت سوم کشته شود.»

شخصیت ویترز در اصل یک بیگانه بود؛ فاورو در ادامه گفت:

«او در ابتدا قرار بود یک نژاد بیگانه متفاوت باشد؛ اما سپس آن را تغییر دادیم. من گفتم این یک لطف است، بیا و این کار را انجام بده. او گفت باشه، من واقعا کار بیشتری انجام نمی‌دهم، اما باشه. قرار بود کارل وارد سریال شود، در قسمت نخست حضور داشته باشد و سپس در قسمت سوم به ضرب گلوله کشته و از سریال خارج شود.»

گفتگوی بیشتری راجع به توسعه شخصیت صورت گرفت؛ نویسنده و کارگردان دیو فیلونی گفت:

«هنگامی که او آمد و صحبت کرد، با خود گفتیم چگونه می‌توانیم صورت او را با اعضای مصنوعی مختلف بپوشانیم و گریم کنیم؟»

فاورو افزود:

«اولین چیزی که مشخص بود، آن بود که او نمی‌تواند یک بیگانه باشد. چگونه می‌توانید آن صورت را بپوشانید؟ آن‌ها کارل را با نقاشی و آرایش گریم کردند و من به او گفتم که نمی‌توانیم چهره تو را بپوشانیم.»

طی یک خبر بزرگ اعلام شد، تمورا موریسون که در فیلم‌های پیش‌درآمد نقش جانگو فت را ایفا کرده و در گذشته صداپیشه کاراکتر بوبا فت بود، قرار است در فصل دوم سریال The Mandalorian نقش بوبا فت بدنام را ایفا کند.

مارک همیل (بازیگر باسابقه فیلم‌های جنگ ستارگان) طی یک گفتگو با لحنی طنزآمیز راجع به بازگشت موریسون گفت:

«راه‌های زیادی وجود دارند که سازندگان سریال می‌توانند از آن‌ها بروند؛ جان فاورو و دیو فیلونی هردو افرادی درست برای این کار هستند. آن‌ها بهتر از من این را می‌دانند.»

کتی سکف نیز برای ایفای نقش بو-کاتان کرایزی در فصل دوم سریال مندلورین به ایفای نقش خواهد پرداخت.

افسانه فیلم‌های علمی تخیلی، مایکل بین نیز در فصل دوم این سریال به ایفای نقش خواهد پرداخت؛ این ستاره فیلم‌های ترمیناتور (The Terminator) و بیگانه‌ها (Aliens) نقش یک شکارچی جایزه‌بگیر از گذشته مندو را در این مجموعه ایفا خواهد کرد.

تقریبا مدت زمان زیادی از حضور بین در یک فیلم یا سریال بزرگ علمی ‌تخیلی یا اکشن می‌گذرد. بدون شک طرفداران قدیمی ژانر اکشن از بازگشت بین به صفحه نمایش تلویزیون بسیار خوشحال خواهند شد.

رزاریو داوسون یکی دیگر از بازیگران جدیدی است در فصل جدید سریال مندلورین به بین خواهد پیوست؛ داوسن نقش آهسوکا تانو، یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای طرفداران جنگ ستارگان را ایفا خواهد کرد. تانو ابتدا در سریال انیمیشنی جنگ‌های کلون (Clone Wars) به طرفداران معرفی شد.

داوسون در طول سالیان متمادی، فعالیت‌های زیادی برای این نقش انجام داده است؛ بنابراین او به طور واضح بعد از پیوستن به فصل دوم سریال مندلورین، دانش و تخصص زیادی را همراه خود به ارمغان خواهد آورد.

ستاره سریال رژیم غذایی سانتا کلاریتا (Santa Clarita Diet)، یعنی تیموتی اولیفانت نیز نقش کاب وانت را در فصل دوم این سریال بازی می‌کند.

فاورو طی گفتگویی تایید کرد که مسئولیت کارگردانی یک قسمت از فصل دوم این مجموعه را برعهده خواهد داشت. او گفت:

«ما در حال کار روی فصل دوم سریال هستیم؛ درواقع مشغول نوشتن، آماده‌سازی کارگردانان و حتی آماده‌سازی خودم برای کارگردانی یک قسمت هستیم. من به علت کار روی فیلم شیرشاه (Lion King) شانس کارگردانی را در فصل قبل نداشتم؛ بنابراین اکنون برای کارگردانی در یک قسمت از فصل جدید اقدام خواهم کرد.»

ما نمی‌دانیم که دقیقا چه شخصی پیشنهاد کارگردانی فاورو را ابتدا بیان کرد؛ اما امیدواریم کارگردان‌های بزرگی همچون تایکا وایتیتی و بریس دالاس هاوارد نیز برای فصل دوم به سریال مندلورین بازگردند.

ریان جانسون نیز برای حضور در این سریال ابراز آمادگی کرده است:

«اگر فرصت داشته باشم با تمام وجودم در آنجا حضور خواهم داشت؛ من از صحنه فصل اول بازدید کردم و آن فوق‌العاده بود. این همکاری به‌نظر بسیار سرگرم‌کننده می‌رسد.»

 

فصل 2 سریال مندلورین

 

داستان فصل دوم سریال مندلورین

بسیاری از موضوعات در فصل نخست به صورت حل نشده باقی ماندند؛ ازجمله این موضوعات می‌توان به هویت واقعی مشتری (کلاینت) و داستان گذشته یا آینده بیبی یودا اشاره کرد.

به یاد داشته باشید که تنها به دلیل آنکه در هیچ منبعی مشخص نشده است، ما این شخصیت را بیبی یودا صدا می‌زنیم؛ گونه‌های یودا از همان ابتدا نام‌گذاری نمی‌شوند، بنابراین ما تقریبا چیزی راجع به هویت این کودک نمی‌دانیم.

این کودک تا چه حد قدرتمند است؟ والدین او چه افرادی هستند؟ سرنوشت او چیست؟ این‌ها سوالاتی هستند که انتظار داریم سازندگان طی فصل دوم یا سوم به آن‌ها پاسخ داده و طرفداران را آگاه کنند.

مندلوریایی‌ها را نیز نباید فراموش کنیم؛ یک تاریخ غنی برای کاوش آن‌ها وجود دارد. (به خصوص الان که می‌دانیم بوبا فت نیز حضور خواهد داشت.)

علاوه بر این، باید از شمشیر نوری مشکی مرموزی که توسط ماف جیدئون (با بازی جیانکارلو اسپوزیتو) در قسمت آخر نشان داده شد، انتظار بیشتری داشته باشیم. اسپوزیتو راجع به این شمشیر گفت:

«چیزهای بیشتری از این شمشیر تیره خواهید دید؛ پی خواهید برد که این شمشیر باستانی برای دنیای مدرن یا دنیای فروپاشیده چه کاری انجام می‌دهد. این شمشیر از کجا آمده و چگونه احیا شده است؟ پاسخ این سوالات نقشی کلیدی را در فصل دوم ایفا خواهند کرد. این شمشیر کلید گذشته ماف جیدئون محسوب می‌شود که احتمالا با جایی که او ازآن می‌آید و تمایلش برای ساخت یک سیاره و بازگرداندن آن در کنار یکدیگر، ارتباط زیادی دارد.»

اسپوزیتو افزود:

«من در چنین موقعیت قدرتمندانه‌ای هستم؛ داشتن این شمشیر قسمتی از شخصیت من را ترسیم می‌کند. داشتن این شمشیر یعنی می‌توانم از آن استفاده کنم و می‌توانم کارهای کثیف خود را انجام دهم. من یک مبارز هستم، یک جنگجو هستم؛ این بخشی از من است.»

 

تریلر فصل دوم سریال مندلورین

 

 

 

 

بیشتر بخوانید

تاریخ پخش سریال چرخ زمان [ Wheel of Time ]
فصل 2 سریال نیروهای اهریمنی او [ تاریخ پخش و داستان ]
فصل 5 سریال آخرین پادشاهی - The last Kingdom [ تاریخ پخش ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667