این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش فصل دوم سریال سوپرمن و لوئیز - Superman and Lois [ + داستان ]

 

سریال سوپرمن و لوئیز

 

تاریخ پخش فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز (Superman and Lois) – سوپرمن و لوئیز یک سریال ابرقهرمانی جدید است که کار خود را در سال 2021 توسط شبکه سی دابلیو آغاز کرد. 

این سریال مورد توجه طرفداران دنیای ابرقهرمانی قرار گرفت و برای فصل دوم تمدید شد. در ادامه شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعاتی همچون 

  • تاریخ پخش فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

آگاه خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 
 

سریال سوپرمن و لوئیز

 

تاریخ پخش فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز

شبکه سی دابلیو هنوز به شکل رسمی اعلام نکرده که چه زمانی باید شاهد فصل دو سریال سوپرمن و لوئیز باشیم. اما احتمالا در سال 2022 باید شاهد فصل جدید این سریال تماشایی باشیم. 

 

تماشای آنلاین فصل 2 سریال سوپرمن و لویس

 

سریال سوپرمن و لوئیز

 

بازیگران فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز

تایلر هوچلین و الیزابت تولوچ به‌عنوان بازیگران نقش اصلی حضورشان در فصل جدید حتمی است. ازجمله بازیگران دیگری که احتمالا شاهد حضور آن‌ها در فصل جدید خواهیم بود می‌توان به جردن الساس، الکساندر گارفین، ایندی ناوارت، دیلن والش، امانوئل کریکی، اریک والدز ، ووله پارک و آدام راینر اشاره کرد

هشدار: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستانی فصل نخست لو برود!
 

سریال سوپرمن و لوئیز

 

داستان فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز

در فصل اول کلارک، لوئیز و پسرانشان جهت سازگاری برای زندگی در اسمال ویل تلاش می‌کنند. کلارک می‌فهمد که مورگان اج درواقع برادر ناتنی کریپتونی او، تال رو است. کلارک در قالب سوپرمن با آیرونز همکاری می‌کند تا جلوی دسیسه‌های شیطانی تال رو را بگیرد. تال رو به ارادیکیتور اجازه می‌دهد تا ذهن او را در تلاش برای بازگرداندن کریپتون حتی به قیمت زندگی‌اش کنترل کند.

در فصل 2، به احتمال زیاد خانواده کنت را در تلاش برای شروع دوباره در پی درگیری با تل رو می‌بینیم. تصور آیرونز از سوپرمن می‌تواند تغییر کند و او ممکن است متحد بزرگ‌تری برای این قهرمان شود. جردن و جاناتان به احتمال زیاد مجبور خواهند شد که مانند پدرشان با زندگی دوگانه سازگار شوند.

در نتیجه انتقال هوشیاری زتا-رو به بدن جردن، او می‌تواند تغییراتی را در روان خود تجربه کند. لوئیز نیز ممکن است توطئه جدیدی را کشف کند که او و کلارک را با تهدیدهای جدید و خطرناکی مواجه کند. جهت پی بردن به جزئیات بیشتر باید تا زمان پخش فصل دوم این سریال منتظر باشیم. 
 

تریلر فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز

هنوز هیچ تریلری از فصل 2 سریال سوپرمن و لوئیز منتشر نشده است. 

 


به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 3

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)