این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش فصل سوم سریال برف‌شکن - Snowpiercer [ + داستان ]

 

سریال برف‌شکن

 

تاریخ پخش فصل سوم سریال برف‌شکن (Snowpiercer) – به شکل رسمی اعلام شد که فصل سوم و چهار سریال برف‌شکن ساخته خواهد شد. 
فصل دوم این سریال نیز به مانند فصل نخست موفق شد توجه طرفداران فیلم و سریال را به سمت خود جلب کند و به همین دلیل نیز برای فصل‌های بعدی تمدید شد. 
در ادامه شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعاتی همچون 

  • تاریخ پخش فصل سوم
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

فصل سوم سریال برف‌شکن آگاه خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 

 

سریال برف‌شکن

 

تاریخ پخش فصل سوم سریال برف‌شکن

پیش از اینکه فصل دوم سریال برف‌شکن پخش شود، ساخت فصل سوم آن به شکل رسمی تایید شده بود. هنوز به صورت رسمی اعلام نشده که چه زمانی شاهد فصل جدید سریال برف‌شکن خواهیم بود. اما انتظار می‌رود که فصل جدید در سال 2022 عرضه شود. 

 

تماشای آنلاین فصل سوم سریال برف‌شکن

 

سریال برف‌شکن

 

بازیگران فصل سوم سریال برف‌شکن

در فصل دوم با چهره‌های آشنایی همچون شان بین، روون بلانچارد و تام لیپینسکی روبه‌رو شدیم که انتظار می‌رود تمام آن‌ها در فصل سوم نیز حضور داشته باشند. ازجمله بازیگران اصلی که به احتمال زیاد در فصل سوم نیز حضور دارند می‌توان به دیوید دیگز در نقش آندره لیتون، آلیسون رایت در نقش روث، میکی سامنر در نقش تایل، لنا هال در نقش میدری آدری و کتی مک گینس در نقش جوزی اشاره کرد. 

سرنوشت ملانی کاویل با بازی جنیفر کانلی هنوز نامشخص است و نمی‌توان راجع‌به حضور او در فصل جدید نظر داد. در پایان فصل دوم، وقتی لیتون و الکس به ایستگاه تحقیقاتی می‌رسند، متوجه می‌شوند ملانی رفته است. ما تصور می‌کنیم که او مرده است؛ اگرچه طرفداران سریال‌های تلویزیونی می‌دانند که هیچ شخصیتی تا زمانی که جسدی وجود نداشته باشد، نمرده است.
 

سریال برف‌شکن

 

داستان فصل سوم سریال برف‌شکن 

فصل دوم به شکل هیجان‌انگیزی پایان یافت. لیتون و الکس در کنار بنت، تیل، جوسی، دوشیزه آدری و سایکس یک قطار دزدان دریایی را سرقت کردند. از سوی دیگر روث هنوز در قطار اصلی با ویلفورد است، کسی که از خیانت او اطلاع دارد. 

کلمنتس درمورد فصل جدید گفت: 

«در حالی که ویلفورد هنوز ماشین‌های 1024 را در دست دارد، همه در تلاش هستند تا جای خود را در دنیای جدیدشان بیابند. در فصل 3 کمی جهش زمانی رخ می‌دهد؛ مهم نیست، اما به اندازه‌ای است که به شیوه‌ای کارآمد و جالب به مخاطب نشان می‌دهد که نظم جدید جهانی چگونه است. فصل 3 بسیار سرگرم‌کننده است، اینکه چگونه اتحاد و دشمنان جدیدی داریم. تماشای کار صحنه و کنار هم قرار دادن افراد جدید سرگرم‌کننده است.»

در حالی که ملانی هنوز مفقود شده یا مرده است، تحقیقات او ثمربخش بود؛ زیرا او شواهدی پیدا کرد که درواقع جهان در حال گرم شدن است و ممکن است زودتر از آنچه انتظار می‌رفت دوباره قابل سکونت شود. فصل 3 برای طرفداران سریال برف‌شکن به لحاظ فناوری آینده، چالش‌های جالبی را ایجاد می‌کند؛ زیرا گرم شدن هوا مستلزم عملکرد متفاوت قطار است.

در هر صورت جهت پی بردن به جزئیات داستانی فصل سوم سریال برف‌شکن باید مدت زمان بیشتری منتظر باشیم. 

 

تریلر فصل سوم سریال برف‌شکن

هنوز هیچ تریلری از فصل سوم سریال برف‌شکن منتشر نشده است. 

 


به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 1

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)