این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش سریال فصل دوم سریال لوکی - Loki [ + داستان ]

 

سریال لوکی

 

تاریخ پخش فصل 2 سریال لوکی (Loki) – یکی دیگر از سریال‌های سرویس دیزنی پلاس که مورد توجه بسیار از طرفداران دنیای سینمایی مارول قرار گرفت، سریال لوکی بود. 
در ادامه شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعاتی همچون

  • تاریخ پخش فصل دوم
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

آگاه خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 
 

سریال لوکی

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی 

هنوز به شکل رسمی اعلام نشده است که ما چه زمانی باید انتظار عرضه فصل 2 سریال لوکی را داشته باشیم. طبق گزارشی که توسط هفته‌نامه Production Weekly منتشر شده است، احتمالا در ژانویه سال 2022 شاهد فصل دوم سریال خواهیم بود. البته دیزنی پلاس هنوز به شکل رسمی این تاریخ را تایید نکرده است. 

 

تماشای آنلاین فصل دوم سریال لوکی

 

 

بازیگران فصل دوم سریال لوکی 

سرویس دیزنی پلاس راجع‌به لیست رسمی بازیگران فصل 2 هیچ اطلاعیه‌ای منتشر نکرده است. اما با توجه به چگونگی پایان فصل اول، ما انتظار داریم که این بازیگران در فصل دوم سریال حضور داشته باشند:

تام هیدلستون در نقش لوکی، گوگو امبتا-را در نقش راونا رنسلایر، وونمی موساکو در نقش شکارچی B 15، اوون ویلسون در نقش موبیوس و سوفیا دی مارتینو در نقش سیلوی. 

تعجب نکنید اگر جک ویل نقش لوکی کودک را بازی کند؛ حال این اتفاق می‌تواند در فصل دوم سریال رخ بدهد و یا در پروژه‌ای مثل انتقام‌جویان جوان. درهرصورت امیدواریم خیلی زود شاهد حضور این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول باشیم. 

ریچارد ای گرانت با حرکتی جزئی اما در حال حاضر نمادین از لوکی کلاسیک و با لباس کمیک عصر طلایی او، تأثیر زیادی بر طرفداران گذاشت. اگرچه این نسخه خود را فدا کرد تا به سیلوی و لوکی کمک کند فرار کنند. گرنت طی مصاحبه‌ای راجع‌به احتمال بازگشت دوباره‌اش به سریال گفت که هر چیزی ممکن است. 
 

سریال لوکی

 

داستان فصل دوم سریال لوکی 

فصل نخست با رویدادهای بزرگی به پایان رسید. درواقع پایان‌بندی فصل نخست این سریال ما را به نوعی برای فیلم  Doctor Strange in the Multiverse of Madness آماده کرد. به همین دلیل انتظار می‌رود که هر اتفاقی در این فیلم رخ داد روی حوادث فصل دوم سریال لوکی اثر بگذارد. در همین حال، لوکی باید با خیانت سیلوی و عواقب کار او مبارزه کند.

یکی دیگر از افرادی که لوکی باید با آن مواجه شود موبیوس است. با توجه به او اینکه دیگر به یاد نمی‌آورد لوکی کیست، به نظر می‌رسد که لوکی ما از این جهان پاک شده و یا نسخه دیگری جایگزین آن شده است. اکنون که لوکی ما تنهاست چه خواهد کرد؟ داستان برای خدای شرارت اصلا خوب پیش نمی‌رود. 

آخرین باری که سیلوی را دیدیم، الهه شیطنت با عواقب انتخابی خود در دژ کانگ روبه‌رو بود؛ اما اکنون که Tempad را دارد، انتظار داشته باشید سیلوی خیلی زود دوباره ظاهر شود. سوال بزرگی که در ذهن مخاطبان راجع‌به سیلوی مطرح شده این است که او دوست خواهد بود یا دشمن؟ باید منتظر باشیم و ببینیم که چه خواهد شد. 
 

تریلر فصل دوم سریال لوکی

هنوز هیچ تریلری از فصل دوم سریال لوکی منتشر نشده است. 

 


به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 8

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)