این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ اکران فیلم دنیای ژوراسیک 2021 [ Jurassic World: Dominion ]

 

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

 

تاریخ اکران فیلم دنیای ژوراسیک 2021 – فیلم Jurassic World: Dominion را می‌توان جزو جذاب‌ترین و بهترین فیلم‌های سال 2021 دانست.

این فیلم با سابقه‌ی درخشان خود، یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های علمی تخیلی در تاریخ هالیوود است و سال 2021، قسمت جدیدی از آن منتشر می‌شود.

جهت پی بردن به اطلاعاتی نظیر

  • تاریخ اکران فیلم دنیای زوراسیک 2021
  • بازیگران
  • داستان این فیلم
  • و تریلر

 

با تایم سیتی همراه باشید.

 

 

تاریخ اکران فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

تاریخ اکران فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو در 11 ژوئن 2021 (21 خرداد 1400) خواهد بود.

 

 

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

 

بازیگران فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

طبق تایید کالین ترورو (کارگردان این فیلم)، کریس پرت و برایس دالاس هاوارد بار دیگر برای ایفای نقش‌های خود یعنی اوون گریدی و کلیر دارنینگ در فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو حضور خواهند داشت.

این کارگردان همچنین اعلام کرد که کاراکترهای دیگری نیز از فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی (jurassic world: fallen kingdom) وجود دارند که در فیلم جدید به یکی از شخصیت‌های اصلی تبدیل می‌شوند.

ایزابلا سرمون نیز ممکن است بار دیگر برای ایفای نقش میسی لاکوود (فرزند ژنتیکی همکار سابق جان هاموند یعنی بنجامین لاکوود) در فیلم Jurassic World: Dominion به ایفای نقش بپردازد. جهت تکمیل این سه‌گانه احتمالا شاهد حضور دکتر هنری وو (با بازی بی دی وانگ) در این فیلم خواهیم بود.

اگرچه جیک جانسون در فیلم قبلی حضور نداشت، اما می‌تواند در فیلم جدید بار دیگر برای ایفای نقش دوست‌داشتنی خود یعنی لوری کورترس بازگردد.

ترورو راجع به عدم حضور جانسون در فیلم قبلی گفت:

«این بدان معنی نیست که او هرگز باز نخواهد گشت؛ من تقریبا با تمام بازیگرانی که در فیلم‌های قبلی حضور داشتند، راجع به اهمیت میراثی که از خود برای این فیلم‌ها برجای گذاشتند، صحبت کردم. مهم است که به طور پیوسته آن‌ها را تغییر داده و درگیر چیزهای جدید کنیم.»

در فیلم دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی شاهد بازگشت جف گلدبلوم برای ایفای نقش دکتر ایان مالکوم بودیم؛ اما او برای مدت زمان بسیار کوتاهی در آن فیلم حضور داشت. کالین ترور راجع بازگشت برخی از بازیگران در این مجموعه فیلم‌ها گفت:

«ما ابتدا دکتر هنری وو را بازگرداندیم؛ زیرا او شخصی بود که پشت این دانش حضور داشت و تنها فردی محسوب می‌شد که حضورش منطقی به شمار می‌آمد. در غیر این صورت، مجبور بودیم بار دیگر دلیلی بیاوریم که چگونه الی، مالکوم و گرنت دقیقا در همان روز خرابی وارد پارک موضوعی شدند. فیلم بعدی اجازه می‌دهد تا کاراکترهای اصیل و باسابقه به صورت بنیانی بخشی از داستان باشند. من و امیلی کارمیچال (نویسنده) نام این فیلم را پارک ژوراسیک 6 (Jurassic Park VI) گذاشته‌ایم؛ زیرا در حقیقت نیز همینطور است.»

کریس پرت اخیرا اعلام کرده بود که همه بازخواهند گشت؛ اما هنوز بازگشت بازیگرانی همچون آریانا ریچاردز، وینس وان، جولیان مور، ویلیام اچ. میسی، تئا لئونی و یا لارن لاپکوس به صورت رسمی در فیلم جدید تایید نشده است.

برای شخصیت شرور این فیلم می‌توان انتظار بازگشت یک شخصیت کلاسیک به نام لوئیس داگسون (با بازی کمپبل اسکات) را داشت. داگسون در روند داستانی فیلم نخست به خوبی جای نگرفته بود؛ اما اکنون خوشحالیم که او فرصت دیگری برای حضور در این فرنچایز پیدا کرده است. بدون شک بازگشت این شخصیت شرور لحظات هیجان‌انگیز و جذابی را برای طرفداران فرنچایز دنیای ژوراسیک ایجاد خواهد کرد.

 

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

 

داستان فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم این فیلم چگونه قرار است ادامه داستان فیلم سقوط پادشاهی و خروج دایناسورها را برای طرفدران به‌ تصویر بکشد. ترورو فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو را اثری علمی و هیجان‌انگیز توصیف کرد. هاوارد نیز صحبت‌هایی راجع به اینکه چگونه این فیلم قرار است کل مجموعه را در کنار یکدیگر قرار دهد، انجام داد. گفته شده که دنیای ژوراسیک: قلمرو آخرین فیلم مجموعه دنیای ژوراسیک خواهد بود.

طبق گفته‌های ترورو، این فیلم اثری برای نشان دادن جنگ میان انسان و دایناسور نخواهد بود. او گفت:

«در حال حاضر ما شکارچیان درند‌ه‌ای در مناطق جنگلی اطراف تمام شهرهای جهان داریم؛ اما آن‌ها قرار نیست برای شکار انسان‌ها به مناطق شهری هجوم بیاورند. دنیایی که من را هیجان‌زده می‌کند، دنیایی است که در آن ممکن است دایناسورها به صورت ناگهانی در یک جاده مه‌آلود در مقابل اتومبیل شما ظاهر شوند و یا در جستجوی غذا به اردوگاه شما هجوم بیاورند.»

کریس پرت قول داد که طرفداران ناامید نخواهند شد و همچنین مشخص کرد که داستان این فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو می‌تواند بعد از یک پرش زمانی آغاز شود. او گفت:

«نمی‌توانم باور کنم که قرار است آن فیلم را بسازیم و نمی‌توانم باور کنم که آن‌ها راهی برای تحقق وعده خود جهت پایان داستان فیلم پارک ژوراسیک: سقوط پادشاهی پیدا کرده‌اند. جزیره نابود شده است، حیوانات بیرون هستند و ما نمی‌توانیم آن‌ها را در قفس قرار دهیم. اکنون چه کاری باید انجام دهیم؟ چگونه نه‌تنها دایناسورها، بلکه این تکنولوژی‌های در حال پیشرفت روی کره زمین اثر می‌گذارند؟ ما رو جلو حرکت خواهیم کرد. (به لحاظ زمان) این بسیار حماسی خواهد بود.»

او ادامه داد:

«چگونه سه‌گانه اصلی در طرح این داستان گنجانده خواهد شد؟ ترورو دقیقا می‌داند که نباید چه کاری انجام دهد تا آن‌ها صرفا یک کاریکاتور یا تقلید از خودشان باشند. آن‌ها بسیار نمادین هستند. با یک اشتباه کوچک به‌ راحتی می‌توانید در دام بیفتید؛ شما با پرسیدن اساسی‌ترین سوال‌ها شروع می‌کنید: اکنون این افراد چه کسانی هستند؟ آن‌ها در دنیای جدید ایجاد شده چه می‌کنند و از اینکه جزوی از تاریخ آن هستند چه احساسی دارند؟ درنهایت این همکاری با بازیگران خواهد بود که می‌تواند تعیین‌کننده باشد؛ آن‌ها این کاراکترها را می‌شناسند و دوست دارند. ما در کنار هم این کار را انجام می‌دهیم»

 

فیلم Jurassic World 3

 

تریلر فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو

هنوز هیچ تریلری از فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو منتشر نشده است. اگر این فیلم قدم در راه فیلم قبلی گذاشته باشد، احتمالا طرفداران حداقل تا دسامبر سال 2020 شاهد نخستین تریلر و تا ماه آوریل 2021 شاهد دومین تریلر فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو خواهند بود.

با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا، مانند اکثر فیلم‌های سال 2020، فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو نیز در فرآینده تولید خود با مشکل مواجه شد و فیلم‌برداری آن برای مدتی متوقف شد؛ اما سازندگان بار دیگر در تابستان 2020 فیلم‌برداری این اثر را از سر گرفتند.

 

بیشتر بخوانید

فیلم سینمایی مورتال کمبت - Mortal Kombat [ تاریخ اکران ]
فیلم سینمایی اترنالز - Eternals [ تاریخ اکران و خلاصه داستان ]
فیلم سینمایی ونوم 2 - Venom 2 [ تاریخ اکران و خلاصه داستان ]

منبع - Digitalspy (+)


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667