این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 

سریال Better Call Saul

 

تاریخ پخش فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری – سریال Better Call Saul یکی از بهترین سریال‌های جهان است که طرفداران را زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

این مجموعه درواقع اثری اسپین‌آف از سریال محبوب برکینگ بد (Breaking Bad) محسوب می‌شود که توسط وینس گیلیگان و پیتر گولد خلق شده است.

در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی همچون

  • تاریخ پخش فصل 6 Better Call Saul
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری را خدمت شما مخاطبان تایم سیتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

توجه: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستان سریال لو برود!

 

سریال Better Call Saul

 

تاریخ پخش فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

کار فیلم‌برداری فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری از فوریه سال 2020 آغاز شده بود؛ اما به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، روند ساخت فصل جدید با اخلال مواجه شد. ما ابتدا تصور می‌کردیم که قسمت‌های جدید این سریال اوایل سال 2021 آماده برای پخش شوند؛ اما با توجه به وضعیت فعلی و بیانات سخنگوی شبکه AMC، فصل 6 و البته نهایی سریال Better Call Saul تا اواخر 2021، و یا اوایل 2022 منتشر نمی‌شود.

 

تماشای آنلاین سریال Better call Saul

 

بازیگران سریال بهتره با ساول تماس بگیری

مشخصات باب ادنکیرک جهت ایفای نقش ساول گودمن یا جیمز مک‌گیل در فصل جدید حضور خواهد داشت. ازجمله بازیگران اصلی دیگری که جهت ایفای نقش‌های خود در فصل ششم نیز حضور پیدا خواهند کرد، می‌توان به این افراد اشاره کرد:

  • ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر
  • جاناتان بانکز در نقش مایک ارمنترات
  • جیانکارلو اسپوزیتو در نقش گاس فرینگ
  • پاتریک فابین در نقش هاوارد هملین
  • مایکل ماندو در نقش ناچو وارگا
  • تونی دالتون در نقش لالو سالامانکا

 

در فصل پنجم شاهد حضور بازیگرانی بودیم که در سریال برکینگ بد نیز به ایفای نقش پرداخته‌ بودند؛ ازجمله این بازیگران می‌توان به دین نوریس و رابرت فورستر اشاره کرد. بنابراین هر آنچه که به بازه زمانی سریال برکینگ بد نزدیک‌تر شویم، احتمالا شاهد حضور بازیگران بیشتری از آن مجموعه در سریال بهتره با ساول تماس بگیری خواهیم بود.

آیا این بدان معنا است که برایان کرانستون و آرون پاول نیز بار دیگر برای ایفای نقش‌های والتر وایت و جسی پینکمن بازخواهند گشت و در سریال بهتره با ساول تماس بگیری حضور خواهند داشت؟ هیچ چیزی غیرممکن نیست. البته آرون پاول چندان به این قضیه خوشبین نیست؛ این بازیگر گفت:

«فکر می‌کردم شاید بتوانم نقش جسی را در سریال بهتره با ساول تماس بگیری ایفا کنم. من یکی از بزرگ‌ترین طرفداران سریال هستم؛ اما با توجه به اینکه اکنون می‌دانیم جسی کجاست، دلیلی وجود ندارد تا او را در آن مکان و زمان ببینیم. نمی‌توانم تصور کنم که او در سریال بهتره با ساول تماس بگیری حضور پیدا کند.»

کرانستون از طرف دیگر دراین‌باره گفت:

«اگر تهیه‌کنندگان اجرایی وینس گیلیگان و پیتر گولد بخواهند، من در آن حضور پیدا خواهم کرد. من خیلی سریع این کار را انجام می‌دهم؛ اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. هنوز فصل‌های بیشتری در پیش هستند و باید ببینیم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.»

او افزود:

«از من خواسته شده بود تا در هر فصل یک قسمت را کارگردانی کنم؛ اما به‌دلیل تعهدی که به فیلم و آثاری که در آن مشغول بودم داشتم، قادر به انجام این کار نبودم و نمی‌توانستم برنامه زمانی خود را تنظیم کنم. اما من علاقه‌ زیادی به این سریال دارم و فکر می‌کنم سریالی فوق‌العاده است.»

 

سریال Better Call Saul

 

داستان فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

باب ادنکیرک طی گفتگویی اعلام کرد که فصل پنجم بهترین فصلی بود که تاکنون روی آن کار کرده‌اند.

فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری دارای 13 قسمت خواهد بود؛ این یعنی مجموع تعداد قسمت‌های این سریال به 63 خواهد رسید. (یک قسمت بیشتر از سریال برکینگ بد)

گولد طی گفتگویی راجع به اینکه داستان فصل بعدی سریال به چه سمتی حرکت خواهد کرد گفت:

«هر شخصی که سریال را با دقت می‌بیند و به این فکر می‌کند که تمام این داستان‌ها به چه سمتی حرکت خواهند کرد، باید ابتدا از خود بپرسد که این مرد شایسته چه چیزی است؟ نه‌تنها باید از خود بپرسد چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد؟ بلکه باید بپرسد چه پایانی شایسته او است؟ آیا جیمی مک‌گیل/ساول گودمن شایسته مرگ است؟ آیا او شایسته عشق است؟ بهترین پایان برای این کاراکتر و سریال چه خواهد بود؟»

او افزود:

«مشخصا پایان برای هر شخصی مرگ است؛ اما ممکن است این آن چیزی نباشد که بخواهیم این کاراکتر را با آن ترک کنیم. بعد از تمام کارهایی که انجام داده است، آیا راهی برای رستگاری نهایی او وجود خواهد داشت؟ سوال بزرگ دیگری که وجود دارد این است که زمان توافق ساول گودمن با والت و جسی، کیم وکسلر کجا بود؟»

گولد همچنین به طرفداران گفت به درپوش بطری که کیم در لحظات پایانی سریال از میزش گرفت و دفتر خود را با آن ترک کرد توجه داشته باشند. گولد راجع به کاراکتر کیم وکسلر در فصل ششم گفت:

«عنوان آخرین قسمت این فصل «انتخاب بد مسیر» (Bad Choice Road) خواهد بود و مطمئنا به نظر می‌‌رسد کیم وکسلر در مسیر بد انتخابی قرار دارد.»

سیهورن بازیگر نقش کیم وکسلر گفت:

«کیم متنفر است از اینکه به او بگویند چه احساسی دارد، چه کاری باید انجام دهد و یا اینکه به او بگویند واقعا چه شخصیتی دارد. این کارها او را منزجر می‌کنند.»

ناچو نیز با یافتن خود بین گاس فرینگ و دون الادیو، وارد مشکل بسیار بزرگی شده است. گولد قبل از پخش فصل پنجم گفته بود تا زمانی که کار روی تولید فصل پنجم آغاز نشود، نویسندگان نمی‌توانند از چگونگی پایان سریال بهتره با ساول تماس بگیری مطمئن شوند؛ او سپس هنگام پخش فصل پنجم گفت:

«حقیقت این است که ما دیدگاه مشخصی درباره آن نداشتیم. هنگام پایان فصل پنجم که اکنون شما مشغول تماشای آن هستید، قضایا برای ما آشکارتر شد. ما شروع کردیم به فکر کردن راجع به اینکه تمام این‎‌ها چگونه به پایان برسد؛ باید به شما بگویم چیزی که اکنون به آن رسیدیم، چیزی نبود که ابتدا انتظار آن را داشتیم.»

 

سریال Better Call Saul

 

تریلر فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

هنوز هیچ تریلری از فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری منتشر نشده است؛ با توجه به وضعیت موجود، نباید حداقل تا بهار سال 2021 انتظار انتشار تریلری را از فصل ششم این سریال داشته باشیم.

 

بیشتر بخوانید

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667