محبوب ترین شخصیت های انیمه (معرفی 50 شخصیت برتر)

50-of-the-most-popularanime-characters

امروز می‌خواهیم 50 تا از محبوب ترین شخصیت های انیمه ها را در این مقاله معرفی کنیم. بین کسانی که انیمه تماشا می‌کنند همیشه بحث بر سر این است که کدام شخصیت محبوب تر است. و برای همین دلیل ما این مقاله را از سایت MyAnimelist جمع آوری کردیم. البته اگر هنوز با انیمه‌ها آشنایی ندارید و تازه وارد این دنیای پر‌هیجان شدید، پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا مقاله انیمه چیست را مطالعه کنید.

Tanjiro

فهرست مطالب :

تانجیرو – Tanjiro

سن: در فصل یک 13 | در فصل دو 15
نام ژاپنی: 竈門 炭治郎
تاریخ تولد: جولای 14
نوع خون: A
وزن: 60.7 کیلوگرم
نام انیمه: Demon Slayer
محبوبیت: با 6.742 رای محبوب ترین کاراکتر Demon Slayer

 

درست مانند بسیاری از قهرمانان داستان‌های انیمه ای، داستان تانجیرو هم با یک تراژدی غم‌انگیز شروع می‌شود. پادشاه شیاطین تقریبا تمام خانواده تانجیرو را کشته و تنها خواهر او را زنده می‌گذارد؛ اما این به معنی نجات‌پیداکردن خواهر تانجیرو نیست چرا که پادشاه شیاطین او را هم به یک شیطان تبدیل می‌کند.

تانجیرو زمانی که با این درد بزرگ در زندگی خود مواجه می‌شود؛ تصمیم می‌گیرد تا به یک شکارچی شیطان تبدیل شده و انتقام خانواده خود را بگیرد؛ البته تنها هدف او گرفتن انتقام نیست. تانجیرو سعی دارد تا در این راه، راه حلی برای نجات خواهر خود هم پیدا کند.

تانجیرو یک پسر خوب و دوست‌داشتنی است. او پرنشاط بوده و حتی نقشه انتقام او هم از عشق و علاقه‌ای است که به خانواده خود داشته است. این واقعیت که تانجیرو برای نجات خواهر خود قدم در این راه گذاشته و زندگی خود را به خطر می‌اندازد؛ یک دلیل بسیار خوب برای افزایش محبوبیت این کاراکتر انیمه شیطان کش است.

با وجود این که انیمه شیطان کش انیمه نسبتا جدید محسوب می‌شود؛ اما به‌سرعت محبوبیت زیادی به دست آورده و معروف شده است. یکی از علت‌های محبوبیت این انیمه، وجود یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای یعنی تانجیرو در آن است.


Sailor Moon

سیلور مون – Sailor Moon

سن: در شروع انیمه 14سال | در فصل آخر 16
نام ژاپنی: 美少女戦士セーラームーン
تاریخ تولد: ژوئن 30
نوع خون: O
وزن: 20 کیلوگرم
نام انیمه: Usagi
محبوبیت: 82,706 

 

بسیاری از بچه‌ها در سراسر جهان، برای اولین‌بار با سیلور مون با انیمه آشنا شدند. تاثیری که این دختر کوچولوی دوست‌داشتنی روی افزایش محبوبیت انیمه‌ها در کشورهای دیگر داشت غیرقابل‌انکار است.

 علت محبوبیت این پرنسس سلطنت ماه، خیلی چیزها می‌تواند باشد. از لباس‌های به‌یادماندنی او گرفته تا مدل موهای زیبا و گربه دوست‌داشتنی که همیشه همراه او بود؛ باعث می‌شود تا این دختر کوچولو در ذهن تمامی تماشاچیان نقش ببند. او پرشورونشاط، بانمک و مهربان است. بیشتر حرف‌هایی که به زبان می‌آورد دلنشین بوده و در کل فضای انیمه را بسیار زیبا و دوست‌داشتنی می‌کند.

کل پیام این انیمه درباره اعتمادبه‌نفس، دوستی و محبت به بقیه بود. این انیمه با به‌کاربردن کاراکترهای دختری مانند سیلور مون، قصد داشت تا به‌تمامی دختربچه‌ها بگوید که می‌توانند قوی باشند. بسیاری از دختران به این دلیل مجذوب این انیمه می‌شوند که به آن‌ها نشان می‌دهد برای قوی بودن نیازی نیست پسر باشند.

 این انیمه یکی از بانمک‌ترین و دخترانه‌ترین شخصیت‌های ممکن را نشان می‌دهد که درست مانند هر قهرمان مرد دیگری قوی و بااراده است. در همین راستا، تاثیری که سیلور مون روی دختران جوان می‌گذارد بسیار زیاد بوده و باعث شده تا او یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای باشد.


سن: 17 سال
نام ژاپنی: ルルーシュ・ランペルージ
تاریخ تولد و ملیت: 5 دسامبر 2000-بریتانیایی
نوع خون: A
وزن و قد: 56 کیلوگرم-178 سانتیمتر
نام انیمه: Code Geass
محبوبیت: 96,697

 

در دهم آگوست سال 2010 کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار می گیرد قوای انگلیس با استفاده از رباط های جدیدی به نام Knightmare Frames که اخیرا تولید کرده اند موفق به اشغال کشور ژاپن می شود آزادی و حقوق مردم از آنها سلب می شود و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه 11 داده می شود . Lelouch پرنس انگلیسی است که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش( امپراتور )که او را از خودش نمی داند به ژاپن فرستاده می شود تا شورشیان ژاپنی را سرکوب کند، Lelouch با خود عهد بسته که پدرش را به قتل رسانده و بریتانیا را نابود کند و انتقام مادرش را از قاتلان بگیرد او همچنین قصد دارد دنیایی جدید با قوانین جدیدی به وجود آورد که در این دنیا خواهرش Nunnally با خوبی و خوشحالی زندگی کند. Lelouch قدرتی دارد که به آن Geass اطلاق می شود نیروی مرموزی که به Lelouchاجازه می دهد تا هرکسی را که بخواهد تحت انقیاد خودش در آورد و هر دستوری که بدهد آن شخص بدون چون و چرا اجرا کند.


%D8%A7%D9%84%20%D9%84%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA%20 %20L%20Lawliet

ال لاولیت – L Lawliet

  • نام ژاپنی: (エル ローライト)
  • تاریخ تولد: 31 اکتبر 1979
  • وزن: 50 کیلوگرم
  • قد: 179 سانتیمتر
  • نام انیمه: Death Note
  • محبوبیت: 78,649

ال یک شخصی نابغه و یک کارآگاه خصوصی بین‌المللی است.؛ کسی که مواردی را دستگیر می‌کند که برای پلیس بین‌الملل و دولت مشکل است.

او مخالف شخصیت اصلی مجموعه، لایت یاگامی است. با تلاش پررنگش، او به یکی بودن لایت یاگامی و کیرا (قاتل کشتار جمعی)، کسی که برای ایجاد جهانی پاک از پلیدی به عنوان خدا تلاش می‌کند؛ مشکوک می‌شود. در نسخهٔ ژاپنی انیمه، صداگذاری او توسط کوپیه یاماگوچی انجام شده‌است. ال در مجموعهٔ تولیزیونی توسط کنیچی ماتسویاما و در نسخهٔ آمریکایی فیلم توسط کیت استنفیلد به تصویر کشیده شده‌است


%D9%85%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%DB%8C.%20%D9%84%D9%88%D9%81%DB%8C%20 %20Monkey%20D.%20Luffy

مانکی دی. لوفی – Monkey D. Luffy

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (モンキー・D・ルフィ)
تاریخ تولد: 5 می
نوع خون: F
قد: 172 سانتیمتر
نام انیمه: One Piece
محبوبیت: 63,090

“گل دی. راجر” که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می شد,قوی ترین و بدنام ترین دزد دریایی در دریایی گراند لاین است.دستگیر و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می آورد.آخرین کلمات او قبل از مرگ مکان بزرگ ترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان میداد.این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود,و مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس(که وعده مقدار نامحدودی از ثروت و شهرت داده شده),که چیزی که هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت,لقب پادشاه دزدان دریایی


%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%20%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C%DA%A9%20 %20Edward%20Elric

ادوارد الریک – Edward Elric

سن: 15 سال
نام ژاپنی: (エドワード・エルリック)
تاریخ تولد: 1899
ملیت: رامبول، آمستریس
نام انیمه: Fullmetal Alchemist
محبوبیت: 58,674

بعد از مرگ مادر, آلفونسو الریک و اِدوارد الریک سعی کردن تا با استفاده از علم شیمیایی ممنوعه مادرشون رو برگردونن. اما این قضیه خیلی گرون تموم شد . اِد پاش رو از دست داد و آل همه ی بدنش رو . اِد تونست روح آل رو تو یه زره ی بزرگ حبس کنه اما در عوض دستش رو از دست داد.چند سال بعد اونها خونه ی پدریشون رو ترک میکنن . هر کدوم از دو برادر خوشحالی و سعادت برادر دیگه رو خواستار بودن اِد که هوش فوق العاده ای در علم شیمی داشت به Fullmetal Alchemist معروف شد. هدف اصلی دو برادر تحقیق راجع به سنگی افسانه ای به نام سنگ فیلسوف بود تا به کمک اون بدناشون رو بدست بیارن. در ادامه دو برادر متوجه میشن که اونا تنها کسایی نیستن که دنبال قدرت سنگ فیلسوف هستن…


%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%DB%8C%D8%A7%DA%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%20 %20Light%20Yagami

لایت یاگامی – Light Yagami

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (夜神 月)
تاریخ تولد: 28 فوریه 1986
نوع خون: A
وزن: 64.1 کیلوگرم
قد: 179 سانتیمتر
نام انیمه: Death Note
محبوبیت: 57,444

 او یک نابغه جوان خسته است که یک دفترچه فوق‌العاده با عنوان دفتر مرگ که توسط شینیگامی ریوک به دنیای انسان‌ها انداخته شده‌است را پیدا می‌کند. با استفاده از دفتر که به صاحب آن این امکان را می‌دهد کسی را به راحتی با دانستن اسم و چهره‌اش، بکشد، لایت به یک قاتل سریالی به نام کیرا (キ ラ) به منظور ایجاد و حکومت یک آرمان‌شهری پاک از مجرمان به منظور خدای جدید تبدیل می‌شود.

 اولین بار در امتحانات ملی امتحانات و ورود به دانشگاه قرار می‌گیرد. او همچنین ورزشکار و جذاب است، اما فردی تنها به نظر می‌رسد، با چهره‌ای که به راحتی می‌تواند پیچیده شوددر ابتدای داستان، لایت یک دانش‌آموز سال آخر دبیرستان است؛ او بعدها در دانشگاه (To-Oh (東 応 大学 Tōō حضور می‌یابد.

پدرش، سوچییرو، رئیس کارگروه آژانس ملی پلیس برای دستگیری کیرا است. مادرش، ساچیکو، زن خانه‌دار است. خواهر جوانش، سایو، به عنوان یک فرد شاد و فاقد علم عمل می‌کند.

هنگامی که لایت متوجه دفتر مرگ می‌شود، او جنگ صلیبی را علیه شرارت آغاز می‌کند و قصد دارد مجرمان بکشد تا زمانی که تنها کسانی که او را تأیید می‌کنند، باقی بمانند. در حالی که وظیفه او با نیت‌های نادرست آغاز می‌شود، در عرض یک هفته قدرت او را فاسد می‌کند و قصد دارد آرمانشهری را به عنوان «خدای دنیای جدید» اداره کند. اخلاق او، سودآور است، و شدیدترین اعمال را در خدمت علت او توجیه می‌کند. او همچنین نیاز به پیروزی دارد که اکثر اقدامات بی‌رحمانه او را تحریک می‌کند. همراه با قدرت دفتر مرگ، تکبر و عقل نابغه‌اش، او را متقاعد می‌کند که تنها او می‌تواند جهان را نجات دهد.

در پایان مجموعه، لایت قادر می‌شود، بیشترین حمایت جهان را به دست آورد، به این ترتیب که پیروانش شروع به پرستش او به عنوان خدای الهی کرده‌اند. با این حال، یک اشتباه مرگبار توسط ترو میکامی ناشی از اقدامات ملو، منجر به دستگیری لایت توسط نیئر در سازمان ویژه برای دستگیری کیرا (SPK) و پلیس ژاپن می‌شود؛ و در مبارزه‌ای برای زنده ماندن، توسط ماتسودا زخمی می‌شود؛ و ریوک (اولین شینیگامی که با او دیدار کرد) با نوشتن نام لایت در دفترچهٔ خودش، لایت را می‌کشد.


 

%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%88%20%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%87%20 %20Rintarou%20Okabe

 رینتورو اوکابه – Rintarou Okabe

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (岡部 倫太郎)
تاریخ تولد: 14 دسامبر
وزن: 60 کیلوگرم
قد: 177 سانتیمتر
نام انیمه: Steins;Gate
محبوبیت: 55,418

«اوکابه رینتورو» ملقب به دانشمند دیوانه با کمک «ایتارو» و «مایوری» دو تا از دوستان نزدیکش، تصادفاً به اختراع مهمی دست پیدا میکنن: میتونن به گذشته ایمیل بفرستن و اونو تغییر بدن اما نتایج کار به این سادگی قابل بررسی نیست چون فقط اوکابه تغییرات زمان رو یادشه …


%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%A7%DB%8C%20%D8%A2%DA%A9%D8%B1%D9%85%D9%86%20 %20Levi%20Ackerman

لیوای آکرمن – Levi Ackerman

نام ژاپنی: (リヴァイ)
تاریخ تولد: 25 دسامبر
وزن: 65 کیلوگرم
قد: 160 سانتیمتر
نام انیمه: Shingeki no Kyojin
محبوبیت: 52,399

قوی‌ترین سرباز بشریت. پسر کوشل آکرمن. لیوای بیشتر عمر خود را زیر زمین گذراند. او به همراه دوستانش فارلان و ایزابل از تجهیزات مانور سه بعدی استفاده می‌کرد و همین باعث شد اروین اسمیت به سمت او کشیده شود و او را در گروهش استخدام کند. لیوای ابتدا قصد کشتن اروین را داشت، اما با مرگ دوستانش و متوجه شدن اشتباهش در کشتن او، دست از کار کشید و با او همراه شد. به گفته هاجیمه ایسایاما، لیوای احساساتی‌ترین شخصیت داستان است اما قوی‌تر از آن است که احساساتش را نشان دهد


%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%88%D8%A7%20%D8%B2%D9%88%D8%B1%D9%88%20 %20Roronoa%20Zoro

رورونوا زورو – Roronoa Zoro

سن: 19 سال
نام ژاپنی: (ロロノア・ゾロ)
تاریخ تولد: نوامبر 11
قد: 178 سانتیمتر
نام انیمه: One Piece
محبوبیت: 50,097

“گل دی. راجر” که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می شد,قوی ترین و بدنام ترین دزد دریایی در دریایی گراند لاین است.دستگیر و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می آورد.آخرین کلمات او قبل از مرگ مکان بزرگ ترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان میداد.این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود,و مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس(که وعده مقدار نامحدودی از ثروت و شهرت داده شده),که چیزی که هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت,لقب پادشاه دزدان دریایی.


%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%88%20%D8%A7%D9%88%D8%B2%D9%88%D9%85%D8%A7%DA%A9%DB%8C%20 %20Naruto%20Uzamaki

ناروتو اوزوماکی – Naruto Uzamaki

سن: 19 سال
نام ژاپنی: (うずまき ナルト)
تاریخ تولد: 10 اکتبر
نوع خون: B
وزن: 66 کیلوگرم
قد: 180 سانتی متر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 46,531

ناروتو پسر بچه کوچکی در دهکده نینجاهای کونوها .. لحظاتی قبل از تولد او .. یک موجود شیطانی که به کییوبی مشهور هست .. روباه نه دم به روستا حمله میکنه و فاجعه ای رو به وجود میاره .. برای جلوگیری از وحشیگری اون چهارمین هوکاگه .. خودش رو قربانی میکنه و کییوبی رو در بدن پسر تازه به دنیا اومده خودش مهر و موم میکنه .. ناروتو پسری هست که میخواد هوگاکه بشه در این راه با دوستان بسیار زیادی رو ملاقات میکنه .

%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%20%DA%AF%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88%DA%A9%DB%8C%20 %20Sakata%20Gintoki

ساکاتا گینتوکی – Sakata Gintoki

سن: 20 سال
نام ژاپنی: (坂田 銀時)
تاریخ تولد: 10 اکتبر
وزن: 65 کیلوگرم
قد: 177 سانتی متر
نام انیمه: Gintama
محبوبیت: 44,083

بخوانید :  باهوش ترین شخصیت های انیمه ای [11 مورد از نابغه ترین ها]

زندگی در ژاپن فئودال آسان نیست… خصوصا حالا که فضایی‌ها آمده و همه‌ چیز و همه‌ جا را به تصرف خود درآورده‌اند! خب البته، اوضاع بیمه و بهداشت عالی شده، اما ممنوعیت عمومی استفاده از شمشیر، بسیاری از سامورایی‌های شکست‌خورده را با تصمیم سختی رو‌به‌رو ساخته که همانا انتخاب مسیر زندگی آینده‌شان است! این موضوع، خصوصا در مورد افرادی از جمله گینتوکی ساکاتا صدق می‌کند که به شغل درازمدت و منظمی پایبند نیستند. این شد که گینتوکی، دنبال شغل آزاد رفته و هر کاری به او پیشنهاد شود، می‌پذیرد، البته تا جایی که حقوق آن به اندازه‌ی کافی باشد. اما چه می‌شود کرد که در این دنیای تازه که پر از هیولاهایی با چشم‌های حشره‌ مانند، یاکوزایی که روز به روز پیشرفت می‌کند و جاه‌ طلبی‌های بی حد و حصر فضایی‌هاست، هیچ کاری آن‌قدر که رنج و درد و بدبختی برای گینتوکی به همراه می‌اورد، پول چندانی عایدش نمی‌کند!


%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%A7%20%D8%B2%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%DA%A9%20 %20Killua%20Zoldyck

کیلوا زولدیک – Killua Zoldyck

سن: 15 سال
نام ژاپنی: (キルア=ゾルディック)
تاریخ تولد: 15 ژوئن 1999
نوع خون: A
وزن: 49 کیلوگرم
قد: 158 سانتیمتر
نام انیمه: Hunter x Hunter
محبوبیت: 38,454

هانتر ( به معنی شکارچی ) کسی است که برای انجام عملیات خطرناک به تمام نقاط دنیا سفر می‌کند. در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجینه‌های مخفی. “گون” پسر یک هانتر است که مدتهای مدیدی است پدرش ناپدید شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، می‌تواند بالاخره او را پیدا کرده و به خانه بازگرداند. “گون” به محض این‌که پا به سن 12 سالگی می‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کند. آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر او سه دوست صمیمی پیدا می‌کند. “کوروپیکا” مشتاق گرفتن انتقام، “لئوریو” دکتر و “کیلوا” آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با یکدیگر همکاری می‌کنند. این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام به قلم “توگاشی یوشیهیرو” ساخته شده است.


%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%88%20%D9%85%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87%20 %20Kurisu%20Makise

کوریسو ماکیسه – Kurisu Makise

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (牧瀬 紅莉栖)
تاریخ تولد: 25 ژوئیه
نوع خون: A
وزن: 45 کیلوگرم
قد: 160 سانتیمتر
نام انیمه: Steins;Gate
محبوبیت: 36,637

داستان تاریک و ناگفته دروازه اشتاینز که سر انجام به تلاش‌های اوکابه، دانشمند دیوانه، برای از یاد بردن شکستش در نجات ماکیسه کوریسو ختم میشه. اون تصمیم میگیره دیگه بی خیال بشه و برای اینکه بتونه همه اون ماجرا رو فراموش کنه، شخصیت اوکابه داشمند رو رها میکنه و عوض میشه.زمانی که همه چیز به نظر عادی دنبال میشه، اوکابه با ملاقات یکی از همکارای ماکیسه، دوباره با گذشته خودش روبرو میشه. اون همکار همچنین به اوکابه میگه که اون‌ها در حال آزمایش دستگاه جدیدی ان که میتونه حافظه افراد رو ذخیره کنه…


%DA%A9%D8%A7%D8%B2%D9%88%D8%AA%D9%88%20%DA%A9%DB%8C%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A7%20(%DA%A9%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%88)%20 %20Kazuto%20Kirigaya%20(Kirito)

کازوتو کیریگایا (کیریتو) – Kazuto Kirigaya (Kirito)

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (桐ヶ谷 和人)
تاریخ تولد: 7 اکتبر 2008
وزن: 59 کیلوگرم
قد: 172 سانتیمتر
نام انیمه: Sword Art Online
محبوبیت: 33,766

این انیمه زیبا ماجرا در آینده یعنی سال 2022 اتفاق می افتد . سالی که بشر پس از مدت ها تلاش موفق می شود تا تکنولوژی تولید کند که به وسیله آن می تواند انسان ها در دنیای مجازی قرار داده اما تمامی حس های انسان را نیز فعال نگه دارد . در این بین شرکت های بازی سازی به این سیستم روی می آورند و کنسولی با نام Nerve Gear ساخته می شود که در اولین روز شروع به کار آن 10 هزار نفر وارد بازی و به رقابت با یکدیگر می پردازند . در این بین متوجه می شوند که امکان خروج از بازی امکان پذیر نیست و بعد از مدتی یکی از ناظرین بازی به آن ها اطلاع می دهد که در صورت شکست در این بازی ، کنسول مغز شما را منفجر و شما را خواهد کشت . تنها راهی که کاربران از این ماجرا نجات پیدا می کنند این است که بازی را تا انتها ادامه و پیروز آن بشوند .

 

پیشنهاد مطالعه: زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر


%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%86%DB%8C%20%D8%A7%D9%88%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%A7%20 %20Itachi%20Uchiha

ایتاچی اوچیها – Itachi Uchiha

سن: 21 سال
نام ژاپنی: (うちは イタチ)
تاریخ تولد: 9 ژوئن
نوع خون: AB
وزن: 57 کیلوگرم
قد: 175 سانتیمتر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 33,733

ایتاچی اوچیها در خاندان اوچیها به دنیا آمده بود. او بزرگترین پسر فوگاکو و میکوتو اوچیها بود و به عنوان یکی از با استعدادترین افراد در نسل خود به‌شمار می‌رفت. او وقتی تنها چهار سال بیشتر نداشت شاهد کشته شدن افراد زیادی در سومین جنگ جهانی شینوبیها بود که همین مسئله باعث یک ضربه روحی به او شد و او را تبدیل به یک انسان صلح طلب کرد. زمانی که روباه نه‌دم به روستای کونوها حمله کرد، ایتاچی به تنهایی از برادر کوچک خود ساسوکه مراقبت می‌کرد و به او قول داد هیچ وقت او را تنها نخواهد گذاشت.

در سن هفت سالگی فقط بعد از یک سال از مدرسه شینوبی‌ها به عنوان شاگرد اول کلاس فارغ و التحصیل شد. در هشت سالگی توانست بر چشم شارینگان خود تسلط پیدا کند، در سنین ده سالگی امتحان چونین رو پشت سر گذاشت، 6 ماه بعد عضوی از گروه آنبوها شد و در 13 سالگی به یکی از رهبران گروه آنبو تبدیل شد.

پدر ایتاچی بسیار به او امیدوار بود و آینده خاندان اوچیها را در او می‌دید به همین سبب به پسر کوچکتر خود توجه کمتری داشت. وقتی خاندان اوچیها نقشه نابودی دهکده کونوها را کشیدند، ایتاچی به عنوان یک آنبو مأموریت جاسوسی در روستا را داشت. او که این را می‌دانست این مسئله باعث جنگ دیگری در میان شینوبی‌ها می‌شود، شروع به جاسوسی در خاندان اوچیها کرد و تمام اطلاعات را به دانزو و هوکاگه سوم و بزرگان روستا انتقال می‌داد


%D9%87%DB%8C%DA%A9%DB%8C%DA%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A7%20%D9%87%D8%A7%DA%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%20 %20Hachiman%20Hikigaya

 هیکیگایا هاچیمان – Hachiman Hikigaya

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (比企谷 八幡)
تاریخ تولد: 8 آگوست
نوع خون: A
نام انیمه: Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru
محبوبیت: 33,141

یک انیمه کمدی در باره دانش اموز دبیرستانی به نام هیکیگایا هاچیمان هست که هیچ دوست دختر یا دوست معمولی نداره . یک روز وقتی می بینه هم کلاسیش چطور از زندگی با شوق از زندگی نوجوانیش می گفت ، با خودش غرغر کرد : چه دروغ هایی . وقتی ازش پرسیدن رویایه ایندش چیه جواب داد : الافی . معلمش اونو مجبور می کنه که داخل یکی از کلوپ های مدرسه عضو بشه که خوشگلترین دختر مدرسه هم عضو همون کلوپه و …


%DA%AF%D8%A7%D8%AA%D8%B3%20 %20Guts

 گاتس – Guts

نام ژاپنی: (ガッツ)
وزن: 115 کیلوگرم
قد: 190 سانتیمتر
نام انیمه: Kenpuu Denki Berserk
محبوبیت: 32,318

گاتس جنگجویی جوان به گروهی مزدور ملقب به دسته شاهین به رهبری جوان جاه طلبی به نام گریفیس ملحق می گردد.گاتس که گریفیس را دوست خود میداند به او برای رسیدن به جاه طلبی هایش کمک می کند. ولی جاه طلبی گریفیس به سمت اعمال پلید سوق می دهد…


 

%D8%B1%D9%90%D9%85%20 %20Rem

رِم – Rem

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (レム)
تاریخ تولد: فوریه 2
قد:154 سانتی متر
نام انیمه: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
محبوبیت: 31,374

یک روز subaru natsuki داشت از فروشگاه رفاه بر می گشت خونشون که یک دفعه به جان دیگه ای منتقل شد (آدم دیگه بعد از خرید هم امنیت نداره؟ ) در جهان دیگه بدون این که شخصی که او رو احضار کرده ببینه یا قدرت فوق العاده ای ، شمشیری چیزی … هیچ چی اونجا نبود فقط قاتلی بود که می خواست سوبارو رو بکشه ، سوبارو هم ناامیدانه منتظر مرگ خودش بود که دختری مرموز با موهای نقره ای و یک پری گربه اومدند و او رو نجات دادند (به به ! ولی در واقعیت هیچ وقت نمیان ) ، در راه برگشت به شهر سوبارو می فهمه منفعت توی رفاقت و همکاری با دخترس ( دقیقا ) وقتی دنبال سرنخی که از قاتل به دستشون افتاده می رند معلوم میشه سوبارو هم دارای قدرته اونم چه قدرتی ” بازگشت از مرگ ” ( یعنی باید وایسه نگا کنه بکشنش دوباره زنده بشه بعد دوباره و دوباره و … ) در اوج ناامیدی آیا سوبارو می تونه این دختر مو نقره ای رو از سرنوشت شومی که در اون گرفتار شده نجات بده ؟


 

%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C%20%DA%A9%D9%86%20 %20Kaneki%20Ken

کانکی کن – Kaneki Ken

سن: 19 سال
نام ژاپنی: (金木 研)
تاریخ تولد: دسامبر 20
نوع خون: AB
وزن: 58 کیلوگرم
قد: 170 سانتی متر
نام انیمه: Tokyo Ghoul
محبوبیت: 29,888

کانکی کن شخصیت اصلی انیمه و مانگا توکیو غول است. توکیو غول دربارهٔ پسری 18 ساله به نام کن کانکی است که در خردسالی پدرش و در کودکی مادرش را از دست داده‌است و تنها دوستی به نام هیده دارد. کانکی کن پسری زیباروی، صلح طلب، عاشق کتاب و مهربان است. او بعد از تبدیل شدن به یک نیمه غول، تلاش می کند بدون خوردن گوشت انسان زندگی کند و حس درونی اش به او اجازه نمی‌دهد انسان‌ها را به قتل برساند و از آن‌ها تغذیه کند و تنها از گوشت انسان‌هایی که خودکشی کرده‌اند تغذیه می‌کند. او قدرت و سرعت بازسازی فوق‌العاده و کاگونه ای بسیار قوی دارد. کانکی کم‌کم به زندگی عادی با دوستانش مانند توکا عادت می‌کند تا اینکه روزی به دست دشمنان آنتیک گرفتار می‌شود و در میان آزارهای روحی و جسمی‌ای که به او می‌رسانند روح ریزه به تفکراتش نفوذ می‌کند و باعث تحولی در ذهن کانکی می‌شود و او را تبدیل به انسانی خشن تر می‌کند و باعث تغییر اهدافش می‌شود. در پایان فصل بر اثر شکنجه‌های زیاد تمام موهای کانکی سفید می‌شود و افکار و عقیده‌اش تغییر می‌کنند.

شخصیت کانکی در فصل دوم نسبت به فصل اول کاملاً متفاوت است. او حالا قوی‌تر از قبل شده و سعی دارد همچنان تلاش کند و قوی‌تر شود تا بتواند از دوستانش محافظت کند. تلاش‌های او به جایی می‌رسد که حتی از گوشت غول‌ها هم تغذیه می‌کند تا قدرت بیشتری به دست آورد. در پایان فصل دوم، هیده که بهترین و تنها دوست کانکی بود توسط یک غول زخمی شد و در آغوش کانکی جان داد. این اتفاق باعث شد کانکی از جنگیدن دست بکشد و در حالی که جسد هیده را حمل می کند خود را تسلیم آریما کیشو (قوی ترین مأمور غول کش) کند. اما آریما او را نمی‌کشد و در عوض او را شستشوی مغزی می‌دهد و شخصیت جدیدی برای او خلق می‌کند. شخصیتی به شدت شبیه فصل اول به نام: هایسه ساساکی.

هایسه مانند کانکی مهربان و دلسوز است و حاضر است خود را فدای دوستانش بکند. موهایش مثل فصل اول شروع به سیاه شدن می‌کنند که نشان می دهد هایسه (کانکی) کم کم به همان شخصیت قبلی تبدیل می‌شود. اما کانکی فصل دوم هنوز در ناخودآگاهش باقی‌مانده و از او می‌خواهد اسمش را صدا بزند تا برگردد و کنترل بدنش را در دست بگیرد. هایسه به شدت در برابر کانکی مقاومت می‌کند، اما در پایان فصل سوم که به مرگ بسیار نزدیک است، برای نجات خودش و کانکی، شخصیت تازه‌ای که پیدا کرده را رها می‌کند و کانکی قبلی دوباره درون او بیدار می‌شود. حالا موهایش به طور کامل سیاه شده، اما شخصیتی جدی، سرد و بی احساس پیدا کرده و به حالت قبل بازگشته است.


%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%85%D8%A7%20 %20Saitama

سایتاما – Saitama

سن: 25 سال
نام ژاپنی: (サイタマ)
وزن: 70 کیلوگرم
قد: 175 سانتی متر
نام انیمه: One Punch Man
محبوبیت: 29,559

انیمه در مورد جوانی به نام “سایتاما” است. او یک ابرقهرمان است که تمام حریفانش با یک ضربه مشت او شکست می خورند و او از این موضوع ناراحت است. پس به دنبال حریفی میگردد که شکست دادنش سخت باشد و او را به چالش بکشد…


%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%A9%20%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%AF%D9%84%20 %20Spike%20Spiegel

 اسپایک اسپیگل – Spike Spiegel

نام ژاپنی: (スパイク・スピーゲル)
تاریخ تولد: 26 ژوئن، 2044
نوع خون: O
وزن: 70 کیلوگرم
قد: 185 سانتی متر
نام انیمه: Cowboy Bebop
محبوبیت: 27,947

در حالی که سرنشینان کابوی بیباب به سفر خودشون در ستاره ها ادامه میدن، از بزرگترین جایزه ای که تا اون موقع گذاشته شده با خبر میشن. 300 میلیون وولانگ. معلوم میشه یک نفر یک سلاح بسیار قدرتمند شیمیایی در اختیار داره، و اولیاء امور قادر به متوقف کردنش نیستن. جنگ برای دستگیر کردن خطرناک ترین جنایتکاری که تاکنون دیده شده، سرنشینان رو مجبور میکنه با یک دیوانه واقعی روبرو بشن، درحالی که شانس بسیار کمی برای موفقیت دارند.


%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88%20 %20Yato

یاتو – Yato

نام ژاپنی: (夜ト)
نام انیمه: Noragami
محبوبیت: 27,803

داستان در مورد شخصی با نام ” یاتو ” است که یک خدای کوچک در میان ژاپنی هاست و خود را خدمتگذار مردم میخواند و میخواهد روزی میلیون ها انسان به فرقه ی او روی آورند با اینکه او حتی معبدی نیز برای خود ندارد. او روزگارش را با شرخری برای پنج ین میگذارند تا برای سلاح انسان مانندش و خودش لقمه ای نان فراهم کند. وقتی که روزگار یاتو با تیرگی در حال سپری شدن است ، دست سرنوشت اورا سمت دختری دبیرستانی به اسم ” هیوری ایکی ” میکشاند که یاتو را از تصادف نجات میدهد و خودش به جای او با ماشین برخورد میکند. هیوری زنده میماند ولی تصادف باعث شده که روحش ناپایدار باشد و از بدنش خارج شود.


%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%A7%20%D8%A2%DA%A9%D8%B1%D9%85%D9%86%20 %20Mikasa%20Ackerman

میکاسا آکرمن – Mikasa Ackerman

سن: 15 سال
نام ژاپنی: (ミカサ・アッカーマン)
تاریخ تولد: فوریه 10
وزن: 68 کیلوگرم
قد: 170 سانتی متر
نام انیمه: Shingeki no Kyojin
محبوبیت: 27,643

بخوانید :  لیست بهترین انیمه های عاشقانه [معرفی 20 انیمه عاشقانه معروف]

دختری که خانواده یگر او را به فرزندخواندگی قبول کردند. او معمولاً ساکت و گوشه‌گیر است مگراینکه برای یگر خطری وجود داشته باشد. پیش از مرگ خانوادش، تاجران برده قصد دزدیدن او و مادرش را داشتند که ارن او را نجات داد. از آن پس او همیشه با ارن است و همیشه دفاع از ارن در برابر خطرها را از حفظ جان خود نیز مهم‌تر می‌داند.او علاقه زیادی نسبت به ارن دارد وهمیشه سعی در ابراز علاقه اش به ارن است ولی همیشه ارن بی توجهی می‌کرد تا اینکه ارن بعد از این که هانس توسط همون غولی که مادرش را خورد کشته شد میکاسا توانست ابراز علاقه اش را به ارن بگه.


%DB%8C%D9%88%D9%86%D9%88%20%DA%AF%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%20 %20Yuno%20Gasai

یونو گاسای – Yuno Gasai

سن: 15 سال
نام ژاپنی: (我妻 由乃)
تاریخ تولد: 16 نوامبر
وزن: 49 کیلوگرم
قد: 159 سانتی متر
نام انیمه: Mirai Nikki
محبوبیت: 27,558

داستان انیمه یونو گاسای یه زندگی معمولی رو سپری میکنه. اول دبیرستانه، با پدر و مادرش زندگی میکنه و دوستای خودشم داره با این حال اون همیشه حس میکنه یه نفر تو زندگیش هست که گمش کرده، کسی که به شدت براش مهمه و اگه اون یه زندگی دیگه داشت سعی میکرد تا ابد کنارش بمونه. بعد یه اردوی ساحلی وقتی یونو برمیگرده خونه، نیمه شب اون یه پیام عجیب دریافت میکنه از صدایی که فقط اون قادر به شنیدنشه. صدا به اون درمورد کسی میگه که یونو ازش جدا شده و باید هرطور شده اونو پیدا کنه. بعد از اون یونو خودشو وسط یه ماجرای مرموز میبینه و تنها هدف اون ملاقات دوباره ی کسیه که نمیتونه به یاد بیاره. با اینکه چیزای زیادی سد راه یونو میشن ولی هیچ چیز نمیتونه اونو از ملاقات معشوق گمشدش منصرف کنه.


%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%20%D8%A2%DB%8C%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%A7%20 %20Taiga%20Aisaka

تایگا آیساکا – Taiga Aisaka

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (逢坂 大河)
تاریخ تولد: 27 ژوئیه
نوع خون: O
وزن: 34 کیلوگرم
قد: 144.5 سانتی متر
نام انیمه: Toradora!
محبوبیت: 25,769

” ریوجی ” پسر دبیرستانیست که به سبب چهره ی خشن و ترسناکی که دارد همه از او فرار میکنند و سعی میکنند که رابطه ی نزدیکی با او نداشته باشند .اما واقعیت آن است که ریوجی تنها شمایل یک یاکوزا را از پدرش به ارث برده است و هیچ کار خلافی از او سر نزده است . از طرفی ” تایگا ” دختر ریز نقشی است که بر خلاف ظاهرش فوق العاده خشن و بزن بهادر است . تایگا عاشق دوست ریوجی ، ”یوساکو” است و ریوجی عاشق دوست تایگا ، ” مینوری ” . به طور اتفاقی تایگا با ریوجی برخورد میکند و تصمیم میگیرند که به یکدیگر برای رسیدن به معشوقه یشان کمک کنند.


%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%DB%8C%20%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%20 %20Hitagi%20Senjougahara

 هیتاگی سنجوگاهارا – Hitagi Senjougahara

نام ژاپنی: (戦場ヶ原 ひたぎ)
تاریخ تولد: 7 ژوئیه
قد: 165 سانتیمتر
نام انیمه: Bakemonogatari
محبوبیت: 25,718

Araragi دانش امور سال سومیه که تو تعطیلات از یک حمله خون آشامی جون سالم بدر می بره ولی این حمله موجب تغییراتی در اون میشه … مثلا تو تاریکی می تونه مثل روز ببینه یا بسرعت زخمهاش التیام پیدا می کنه … روزی از روزها ، وقتی در مدرسه داره از پله ها بالا میره دختری از همکلاساش رو که در حال سقوطه ، از افتادن نجات میده ولی با کمال تعجب متوجه میشه که دختره بیوزنه … اسم این دختر Hitagi است و بخاطر برخورد با خرنگی مرموز ، بی وزن شده ( چه شود ! ) … دختر داستان ما که از فاش شدن رازش می ترسه ، اراگی رو تهدید می کنه که در صورت فاش کردن راز بی وزنیش ، دخلش اومده …. داستان با وارد شدن سومین کاراکتر اصلی داستان به اسم Oshino که مردی میانسال با قابلیت رفع مشکلات ناشی از گزند موجودات ماوراء طبیعه است پیچیده تر میشه


%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%20 %20Kamina

کامینا – Kamina

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (カミナ)
وزن: 74 کیلوگرم
قد: 184 سانتی متر
نام انیمه: Tengen Toppa Gurren Lagann
محبوبیت: 25,652

در آینده‌ای بسیار دور، بشر درون غارهایی بزرگ در زیر زمین زندگی می‌کند، بدون اطلاع از دنیایی بر فراز آنها با آسمانی پر‌ ستاره. در دهکده‌ای کوچک به نام “جیها”، “سایمون” پسری خجالتی، درحین حفاری یک شئ تابان عجیب را پیدا می‌کند. “کامینا”، یک طراح جوان با عینک آفتابی گران‌قیمت مدرن و اشتیاقی سوزان مانند خورشید، با “سایمون” دوست شده و یک گروه کوچک به نام “دسته‌ی گورن” تشکیل می‌دهد تا از طریق سقف غار از دهکده بگریزند و به سطح برسند، چیزی که فقط چند نفر آن را باور دارند. ریش‌سفید دهکده به حرف‌های احمقانه‌ی آن‌ها گوش نمی‌دهد و گروه آنها را مجازات می‌کند. هرچند، هنگامی که فاجعه‌ای از دنیای بالا بر سرشان نازل می‌شود و سرتاسر دهکده در معرض نابودی است، این وظیفه‌ی “سایمون”، “کامینا”، دختری با اسلحه‌ای بزرگ به نام “یوکو” و یک ربات کوچک اما جان‌سخت به نام “لاگان” است تا همه را نجات دهند.


 %DA%A9%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D9%87%20 %20Kakashi%20Hatake

کاکاشی هاتاکه – Kakashi Hatake

سن: 31 سال
نام ژاپنی: (はたけ カカシ)
تاریخ تولد: سپتامبر 15
نوع خون: O
وزن: 67.5 کیلوگرم
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 24,943

کاکاشی در ابتدا به مانند یک آدم تنبل و غیرقابل اعتماد به تصویر کشیده می‌شد، اگرچه او یک نینجای ماهر و استثنایی بود، او در کودکی بسیار زیرک بود و توانست رتبه چونین را در سن 6 سالگی بدست بیاورد و در 13 سالگی تبدیل به یک جونین شد. پدر او ساکومو هاتاکه ملقب به نیش سفید کونوها و یک نینجای نابغه در کنار سانین‌های افسانه‌ای بود (شاگردان مشهور هوکاگهٔ سوم: اوروچیمارو، جیرایا و سوناده).

داستان حاشیه‌ای کاکاشی در قسمت 239 با نام گیدن : مأموریت آغاز! شروع می‌شود. در این قسمت به معرفی اعضای دیگر تیم گنین کاکاشی می‌پردازد که امتحان پایانی چونین را در مانگا به تصویر می‌کشد. مربی که مسئولیت تیم کاکاشی را به عهده داشت هوکاکه چهارم بود و اعضای تیم او شامل رین، دختری که یک نینجای پزشک بود و اوبیتو اوچیها. داستان از شبی که کاکاشی در حال تبدیل شدن به یک جونین و رهبر تیم است شروع می‌شود و مأموریت در وسط نبرد بین سنگ پنهان و برگ پنهان شروع می‌شود.


%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%B1%20 %20Saber

سابر – Saber

نام ژاپنی: (セイバー)
نوع خون: O
وزن: 42 کیلوگرم
قد: 154 سانتیمتر
نام انیمه: Fate/stay night
محبوبیت: 23,151

دختری جدی، وفادار، چابک و قوی که خدمتگزار شیرو در پنجمین جنگ جام مقدس بود. او بسیار سرد رفتار می‌کند، اما در حقیقت بر احساسات خود غلبه کرده تا تمام تمرکز خود را برای رسیدن به هدفش بکار گیرد. او در ردهٔ برجسته‌ترین‌ها طبقه‌بندی شده و با درجه ممتاز در تمام زمینه‌ها قرار دارد. از این جهت که اربات او قادر به فراهم کردن مانا برایش نیست، او تمام فعالیت‌های خود به حداقل رسانده تا انرژی خود را حفظ کند. نام اصلی او آرتوریا پندراگون یا شاه آرتور، پادشاه پیشین بریتانیا که خود را فدای کشورش کرد.


%D8%A2%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%20 %20Alucard

آلوکارد – Alucard

سن: حدود 581 سال
نام ژاپنی: (アーカード)
تاریخ تولد: نوامبر 1431
وزن: 83.9 کیلوگرم
قد: 193 سانتی متر
نام انیمه: Hellsing
محبوبیت: 22,434

هلسینگ, یک سازمان مخفی بریتانیا است که برای حفظ جان مردم از تهدیدات موجودات تاریکی مافوق طبیعی است.رهبر فعلی,ایتیجرا وینگاتس هلسینگ است که کنترل ارتش شخصی برای نابودی ارواح را دارد,اما با وجود سربازهای آموزش دیده اش در مقابل با اعتماد ترین نابودگر خون آشامش,مردی به نام الاد,که خود یک خون آشام قدرتمند است.به همراه خدمتکار اسرار آمیزه اینتگرا و برده ی خون آشام آلو کارد,سراس ویکتوریا,سازمان نه تنها باید با غول ها و خون آشامهای همیشگی رودر رو بشه,بلکه با سازمانی مخفی از طرف واتیکان,و میلینیوم(دوره هزار ساله),و در آخر با گروهی از انسان های دیوانه و مرموز که در جنگ 50 سال پیش بوجود اومدند ….


%D9%87%D9%88%D9%84%D9%88%20 %20Holo

 هولو – Holo

نام ژاپنی: (ホロ)
وزن: 43 کیلوگرم
قد: 160 سانتیمتر
نام انیمه: Ookami to Koushinryou
محبوبیت: 22,246

Craft Lawrence یک مرد 25 ساله دوره گرد است که از شهری به شهر دیگر میرود و چیزهای مختلفی را میخرد و یا میفروشد تا در دوره ای مانند دوره قرون وسطا در اروپا بتواند امرار معاش کند. یک شب او در شهر Pasroe توقف میکند. سپس او یک دختر را درحالیکه در ارابه او خوابیده بود پیدا میکند. او گوشهای یک گرگ و یک دم داشت و ادعا میکرد که خدا است و 250 سال دارد و Holo نام دارد. در ابتدا Lawrence باور نکرد اما زمانیکه Holo شکل واقعی خود را به او نشان داد او همه چیز را باور کرد. Holo مانند دخترهای 15 ساله بود بجز اینکه او گوشها و دم یک گرگ را داشت. او خود را خدای محصول شهر معرفی کرد که آن را با محصولات خوب متبرک میکند. با وجود مسئولیتش برای مراقبت از شهر، او میخواهد به زادگاهش در شمال که Yoitsu نام دارد برگردد. او معتقد است که مردم بهرحال از او دست کشیده اند و اینکه او به قول خودش برای ایجاد محصول خوب عمل کرده است. او توانست Lawrence را متقاعد کند که او را با خود ببرد و اینگونه از آن شهر خارج شود. هنگامیکه آنها با هم سفر میکردند دانایی او به Lawrence کمک کرد که درآمد بیشتر و منافع بیشتری داشته باشد و به آهستگی رابطه آنها با یکدیگر قویتر شد. اما طبیعت واقعی او بطور ناخواسته توجه کلیسا را به او جلب میکرد.


%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%20%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%20 %20Izaya%20Orihara

ایزایا اوریهارا – Izaya Orihara

سن: 25 سال
نام ژاپنی: (折原 臨也)
تاریخ تولد: 4 مه
نوع خون: O
وزن: 58 کیلوگرم
قد: 175 سانتیمتر
نام انیمه: Durarara
محبوبیت: 22,213

در مکانی به نام Ikebukuro محله ای در توکیو که در آن دسته های نوجوانان خیابانی با هم مبارزه می کنند شکل می گیرد و شامل اراذل و اوباش خیابانی ، دانش آموزان دبیرستانی ، یک زن گوینده رادیو ، یک دکتر کالبد شکافی و یک جوان فروشنده اطلاعات می شود . اراذل و اوباش و گانگسترها از یک افسانه شهری به نام Dullahan واهمه دارند ، سواری بی سر سوار بر موتوری سیاه بدون نور و صدا . Ryuugamine Mikado یک پسر دبیرستانی معمولی است که به دنبال موجودات عجیب و غریب می گردد و وقتی به Ikebukuro می رسد دیوانه وار برای پیدا کردن سر گمشده Dullahan تلاش می کند .


%D8%A7%DB%8C%DA%86%DB%8C%DA%AF%D9%88%20%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%DB%8C%20 %20kurosaki%20ichigo

 ایچیگو کوروساکی – kurosaki ichigo

سن: 17 سال
نام ژاپنی: (黒崎 一護)
تاریخ تولد: 15 ژوئیه
وزن: 66 کیلوگرم
قد: 181 سانتی متر
نام انیمه: Bleach
محبوبیت: 21,931

ایچیگو کوروساکی فرزند کوروساکی ایشین و کوروساکی ماساکی، دارای دو خواهر کوچکتر به نام‌های یوزو و کارین است. او از زمان بچگی قادر به دیدن ارواح بوده و در سن 9 سالگی مادرش توسط یک هولو (گرندفیشر) کشته شد. درسن 15 سالگی با شینیگامی به نام کوچیکی روکیا آشنا می‌شود که او برای نجانت خانوادهٔ ایچیگو قدرت شینیگامیش را به ایچیگو می‌بخشد و این عمل در «سول سوسایتی» جرم بزرگی است. ایچیگو دارای ریاتسویی قوی که با کاپیتان‌های سول سوسایتی برابر می‌کند و زانپاکتویی به نام زانگتسو که دارای بانکایی سیاه رنگ به اسم تنسازانگتسو است. پدرش شیبا ایشین کاپیتان جوخه دهم و مادرش یک کوئینشی بوده که ایشین برای نجات مادرش نیمه شینیگامی و انسان می‌شود.


%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%87%20%D8%A7%D9%88%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%A7%20 %20Sasuke%20Uchiha

ساسکه اوچیها – Sasuke Uchiha

سن: 19 سال
نام ژاپنی: (うちは サスケ)
تاریخ تولد: 23 جولای
نوع خون: AB
وزن: 65 کیلوگرم
قد: 182 سانتی متر
نام انیمه: Naruto
محبوبیت: 21,676

ساسوکه پسر کوچک فوگاکا اوچیها سردسته خاندان اوچیها و همسرش میکوتو اوچیها بود. سال‌های اولیه زندگی ساسوکه زیر سایه برادر بزرگ‌ترش ایتاچی اوچیها می‌گذرد، که زمان ثابت می‌کند او نینجای با استعدادی است. به خاطر موفقیت‌های ایتاچی، خاندان اوچیها او را به عنوان آینده خاندان نگاه می‌کنند. بزرگ‌ترین پیشنهادکننده این عقیده، پدر ساسوکه، فوگاکا اوچیها است. با توجه به این دیدگاه ساسوکه آنچه را برای اثبات خود در خانواده لازم است را انجام می‌دهد، البته هیچ کاری او را در این مرحله موفق نمی‌کند. ایتاچی که از این تلاش ساسوکه آگاه است سعی می‌کند تا توجه پدر را به او جلب کند، حتی پیشنهاد می‌کند که شماری از توانایی نینجاها را به او آموزش دهد. اگرچه ایتاچی موفق می‌شود که فوگاکا زمان بیشتری را با ساسوکه بگذراند امابیشتر آن زمان نیز به ایتاچی اختصاص می‌یابد و به هر حال ایتاچی هرگز مطابق قول خود به ساسوکه آموزش نمی‌دهد.

با گذشت زمان اعتبار ایتاچی در خاندان شروع به تزلزل می‌کند و شایستگی او زیر سؤال می‌رود. در این زمان ایتاچی رابطه‌ای رقابتی را با ساسوکه آغاز می‌کند و به ساسوکه حمله می‌کند تا بر او فائق آید. به خاطر تغییر شخصیت ایتاچی، فوگاکو علاقه بیشتری برای پیشرفت ساسوکه پیدا می‌کند و تکنیک گلوله آتشین بزرگ را در مدت زمانی کمتر از آنچه ایتاچی یادگرفته بود به او می‌آموزد، که باعث بهبود وضعیت او در خانواده می‌شود. فوکاگو آشکارا ساسوکه را تشویق می‌کند که جاپای ایتاچی نگذارد، به این ترتیب نابغه سابق خاندان اعتماد پدر را از دست می‌دهد.

بعد از این که ساسوکه میل و اشتیاق پدر به خود را کسب می‌کند، در شبی که به خانه دیر برمی‌گردد، با قتل‌عام اعضای خانواده خود مواجه می‌شود. بعد از اینکه ایتاچی را بالای سر پدر و مادرش می‌بیند متوجه می‌شود که او عامل اصلی مرگ والدینش است. ایتاچی به ساسوکه می‌گوید که ارزش کشتن ندارد و سپس در سیاهی شب ناپدید می‌شود. از آن پس ساسوکه مانند یک یتیم زندگی می‌کند، در حسرت والدین از دست رفته اش. بعد از نابودی خانواده تنها هدف ساسوکه نفرت… نفرت… نفرت… که به هر نحو ممکن قدرتی به دست بیاورد تا برای انتقام ایتاچی را بکشد.

بخوانید :  زیباترین شخصیت های انیمه ای پسر {15مورد از جذاب ترین ها}

%D8%B1%D9%88%DB%8C%20%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%86%DA%AF%20 %20Roy%20Mustang

روی موستنگ – Roy Mustang

سن: 30 سال
نام ژاپنی: (ロイ・マスタング)
تاریخ تولد: 1885
قد: 173 سانتی متر
نام انیمه: Fullmetal Alchemist
محبوبیت: 21,493

دو برادر مادرشان را به دلیل یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای برانگیختن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد. ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.


%D9%86%D8%A7%D8%AA%D8%B3%D9%88%20%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%AF%D9%86%DB%8C%D9%84%20 %20Natsu%20Dragneel

 ناتسو دراگنیل – Natsu Dragneel

نام ژاپنی: (ナツ・ドラグニル)
نام انیمه: Fairy Tail
محبوبیت: 21,192

در این انیمه با جادو و جادوگری و مبارزه های جالب و کارای خنده دار روبرو می شوید. لوسی دختری 17 ساله که امید دارد یک جادوگر تمام عیار شود،یک روز به پسری به نام ناتسو بر می خورد که عضو یک گروه جادو به نام فری تیل ( fairy tail) هست


%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%88%20%D8%A7%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%88%20 %20Shinobu%20Oshino

 شینوبو اوشینو – Shinobu Oshino

نام ژاپنی: (忍野 忍)
نام انیمه: Kizumonogatari I: Tekketsu-hen
محبوبیت: 20,932

ژانرها :رازآلود – ماوراء طبیعی – خون آشام

بعد از ظهر 25ام ماه مارس، آراراگی کویومی از همکلاسیش ،هانه کاوا سوباسا، در مورد یه خون آشام توی شهر چیزایی می شنوه. همون شب اتفاقی می افته که آراراگی با اون خون آشام روبرو میشه. تمام ماجراهای سری مونوگاتاری از اینجا شروع میشه…


%D8%A2%D8%B3%D9%88%D9%86%D8%A7%20%DB%8C%D9%88%DA%A9%DB%8C%20 %20Yuuki%20Asuna

 یوکی آسونا – Yuuki Asuna

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (結城 明日奈 / アスナ)
تاریخ تولد: 30 سپتامبر 2007
وزن: 55 کیلوگرم
قد: 168 سانتیمتر
نام انیمه: Sword Art Online
محبوبیت: 20,841

در سال 2022، یک بازی واقعیت مجازی با نام هنر شمشیرزنی آنلاین رونمایی می‌شود که بازیکنان آن با گذاشتن کلاهی بر سر که با عصب‌های گردن ارتباط برقرار می‌کند (نروگیر به انگلیسی:NeroGir) می‌توانند به دنیای مجازی بازی که آینکرد (Aincrad) نامیده می‌شود منتقل شوند. آینکرد، قلعه فلزی بزرگی است که در میان آسمان شناور است و دارای صد طبقه می‌باشد. هر یک از طبقه‌های آن ممکن است دارای جنگل‌ها، کوه‌ها، دریاچه‌ها، زیرزمین‌ها و مراحل پنهان مختلفی باشد. در این طبقه‌ها جانوران و دیوهایی هستند که بازیکن با نابود کردن آن‌ها تجربه و امتیاز بدست می‌آورد. برای رفتن به طبقه بالاتر باید غول آخر مرحله را شکست داد که در آخرین مکان طبقه قرار دارد.


%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%20%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%B3%20 %20Sebastian%20Michaelis

 سباستین میکائیلیس – Sebastian Michaelis

نام ژاپنی: (セバスチャン・ミカエリス)
قد: 185 سانتی متر
نام انیمه: Kuroshitsuji
محبوبیت: 20,796

یکی از خانوداه های اشراف زاده انگلیس، فانتوم هایو، سرپیشخدمتی به نام سباستین مایکلز دارند. او بدون شک دارای دانش کامل، رفتارهای بی نقص و استعداد هنرهای جسمانی است. اما بنا به دلایلی، وی به عنوان استادی 12 ساله انجام وظیفه می کند.


%D8%B3%D8%A7%D9%86%20%DA%AF%D9%88%DA%A9%D9%88%20 %20Son%20Goku

 سان گوکو – Son Goku

سن: 737 سال
نام ژاپنی: (孫 悟空)
وزن: 65.8 کیلوگرم
قد: 175.3 سانتی متر
نام انیمه: Dragon Ball
محبوبیت: 20,556

گوکو سان یک پسر جوان است که تنهایی در جنگل زندگی میکند – تا وقتی که دختری به نام بولما در تحقیقاتش برای اشیاء جادویی ای به نام “توپ های اژدها” به او میخورد. از اونجایی که گفته شده این اشیاء میتوانند یک آرزوی کسی که هر هفت تای آنها رو جمع آوری کند براورده کند، بولما میخواهد آنها را جمع کند و آرزوی یک دوست پسر بی نقص کند. گوکو تصادفا در راه توپ های اژدها بود اما بدبختانه برای بولما او از جایش تکان نمیخورد، پس با هم قراری میگذارند: اگر گوکو بذارد بولما قدرت توپ های اژدها را قرض بگیرد میتواند همراه او ماجرایی کند. به این صورت آن دو ماجراجویی بزرگی را شروع میکنند. آنها به تنهایی به ماجراجویی نمیروند. در راه آنها موتن-روشی پیر و شاگرد شگفت انگیزش کوریرین را میبینند. گوکو تمرین میکند که رزمی کار بهتری برای تورنمنت پیش روی رزمی کارهای جهان شود. با این حال، این کار بچه بازی نیست: توانایی براورده کردن هر خواسته ای واقعا بزرگه و کسانی هستند که آرزوهایی فراتر از یک دوست پسر بی نقص دارند. برای متوقف کردن کسانی که میخواهند از این قدرت افسانه ای سوء استفاده کنند، آنها تمرین میکنند که مبارزان بهتری شوند و از قدرتشان برای کمک به مردم اطراف خود استفاده کنند.


%D9%85%DA%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%20 %20Megumin

 مگومین – Megumin

سن: 14 سال
نام ژاپنی: (めぐみん)
نام انیمه: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
محبوبیت: 20,487

داستانی کمدی که درباره کازوما ساتو می باشد . او یک هیکیکوموری ( فرد غیر اجتماعی! ) است و عاشق بازی های کامپیوتری ، انیمه و مانگا است. طی یک تصادف زندگی رقت انگیزش به پایان می رسد … یا باید می رسید! ولی وقتی که بیدار می شود دختری زیبا را می بیند که خودش را یک الهه معرفی می کند. ” هی ، چند خبر خوب دارم ـــــ دوست داری به یک جهان دیگر بری ؟ فقط می تونی یک چیز با خودت بیاری”


%D8%A7%DA%A9%DB%8C%DA%86%DB%8C%20%D8%A7%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B2%D9%88%DA%A9%D8%A7%20 %20Eikichi%20Onizuka

اکیچی اونیزوکا – Eikichi Onizuka

سن: 22 سال
نام ژاپنی: (鬼塚 英吉)
تاریخ تولد: 3 آگوست 1975
نام انیمه: Great Teacher Onizuka
محبوبیت: 20,205

در مورد اونیزوکا یک رهبر گروه قلدر هاست که تصمیم گرفته خود را عوض کند و هدفی شرافتمندانه را دنبال کند،تبدیل شدن به بزرگ ترین معلم دنیا،البته دلیل اصلی او ملاقات با دختر های دبیرستانی جذاب است،پس….تقریبا عوض شده است. قانون بین او و هدفش را گرفته هر چند او انقدر بین قانون و بی قانونی فاصله میبیند که می خواهد بین خودش و دختر های دبیرستان باشد.پس اماده لذت و سرخ شدن از خجالت باشید.


%D9%87%DB%8C%D8%B3%D9%88%DA%A9%D8%A7%20%D9%85%D9%88%D8%B1%D9%88%20 %20Hisoka%20Morow

هیسوکا مورو – Hisoka Morow

سن: 28 سال
نام ژاپنی: (ヒソカ・モロウ)
تاریخ تولد: 6 ژوئن
نوع خون: B
وزن: 91 کیلوگرم
قد: 187 سانتی متر
نام انیمه: Hunter x Hunter
محبوبیت: 20,026

هانتر ( به معنی شکارچی ) کسی است که برای انجام عملیات خطرناک به تمام نقاط دنیا سفر می‌کند. در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجینه‌های مخفی. “گون” پسر یک هانتر است که مدتهای مدیدی است پدرش ناپدید شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، می‌تواند بالاخره او را پیدا کرده و به خانه بازگرداند. “گون” به محض این‌که پا به سن 12 سالگی می‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کند. آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر او سه دوست صمیمی پیدا می‌کند. “کوروپیکا” مشتاق گرفتن انتقام، “لئوریو” دکتر و “کیلوا” آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با یکدیگر همکاری می‌کنند. این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام به قلم “توگاشی یوشیهیرو” ساخته شده است.


%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%85%DB%8C%20%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%20 %20Koyomi%20Araragi

کویومی آراراگی – Koyomi Araragi

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (阿良々木 暦)
وزن: 55 کیلوگرم
قد: 165 سانتیمتر
نام انیمه: Bakemonogatari
محبوبیت: 18,887

Araragi دانش امور سال سومیه که تو تعطیلات از یک حمله خون آشامی جون سالم بدر می بره ولی این حمله موجب تغییراتی در اون میشه … مثلا تو تاریکی می تونه مثل روز ببینه یا بسرعت زخمهاش التیام پیدا می کنه … روزی از روزها ، وقتی در مدرسه داره از پله ها بالا میره دختری از همکلاساش رو که در حال سقوطه ، از افتادن نجات میده ولی با کمال تعجب متوجه میشه که دختره بیوزنه … اسم این دختر Hitagi است و بخاطر برخورد با خرنگی مرموز ، بی وزن شده ( چه شود ! ) … دختر داستان ما که از فاش شدن رازش می ترسه ، اراگی رو تهدید می کنه که در صورت فاش کردن راز بی وزنیش ، دخلش اومده …. داستان با وارد شدن سومین کاراکتر اصلی داستان به اسم Oshino که مردی میانسال با قابلیت رفع مشکلات ناشی از گزند موجودات ماوراء طبیعه است پیچیده تر میشه و …


%D8%AC%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%20%D8%AC%D9%88%D8%B2%D9%81%20 %20Joseph%20Joestar

 جوستار جوزف – Joseph Joestar

نام ژاپنی: (ジョセフ・ジョースター
تاریخ تولد: 27 سپتامبر 1920
قد: 195 سانتیمتر
نام انیمه: JoJo no Kimyou na Bouken
محبوبیت: 18,758

تو یه زندان تو ژاپن جوتارو کوجوی 17 ساله زندگی می کنه: یه آدم وحشی، مبارز و خلافکار که یه نیروی غیر قابل کنترل تسخیرش کرده! سرتاسر دنیا نیروهای شیطانی در حال بیدار شدنن: “استند”ها، موجودات وحشتناک نامرئی که به حاملاشون قدرتهای بی نظیری می دن.جوجو برای نجات مادرش باید نیروی تاریک وجودش رو مهار کنه و به مصر سفر کنه تا خون آشام صد ساله ای که دنبال خون اعضا خونواده اشه رو شکست بده. ولی این راه رو به این آسونی نمی شه رفت؛ چون دشمنان زیادی قصد دارن در مقابلش ایستادگی کنن .


%D9%87%D9%88%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%A7%20%D8%A2%DA%A9%D9%85%DB%8C%20 %20Homura%20Akemi

هومورا آکمی – Homura Akemi

سن: 15 سال
نام ژاپنی: (暁美 ほむら)
نوع خون: B
قد: 159 سانتی متر
نام انیمه: Mahou Shoujo Madoka★Magica
محبوبیت: 18,307

madoka kanome دختر 14ساله ایه که شبی درخواب شاهد جنگ دختری با موهای سیاه و یه هیولای ترسناکه. صبح همون شب موقع رفتن به مدرسه دختری رو ملاقات میکنه که تازه به مدرسشون منتقل شده و خیلی شبیه دختر توی خوابشه ! عجیب تر از اون اینکه اون دختر modoka رو میشناسه و توی راهرو ازش سئوال میکنه که به دوستاش اهمیت میده یا نه ! بعداز مدرسه وقتی که modoko  با دوستش sayaka miki درحال برگشته صدای کسیو میشنوه که ازش کمک میخوادو…


%D8%B3%DB%8C%20%D8%B3%DB%8C%20 %20CC

سی سی – CC

نام ژاپنی: (シー・ツー)
قد: 167 سانتی متر
نام انیمه: Code Geass
محبوبیت: 17,505

در دهم آگوست سال 2010 کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا مورد حمله نظامی قرار می گیرد قوای انگلیس با استفاده از رباط های جدیدی به نام Knightmare Frames که اخیرا تولید کرده اند موفق به اشغال کشور ژاپن می شود آزادی و حقوق مردم از آنها سلب می شود و به کشور اشغالی ژاپن نام منطقه 11 داده می شود . Lelouch پرنس انگلیسی است که بعد از کشته شدن مادرش بنا به دستور پدرش( امپراتور )که او را از خودش نمی داند به ژاپن فرستاده می شود تا شورشیان ژاپنی را سرکوب کند، Lelouch با خود عهد بسته که پدرش را به قتل رسانده و بریتانیا را نابود کند و انتقام مادرش را از قاتلان بگیرد او همچنین قصد دارد دنیایی جدید با قوانین جدیدی به وجود آورد که در این دنیا خواهرش Nunnally با خوبی و خوشحالی زندگی کند. Lelouch قدرتی دارد که به آن Geass اطلاق می شود نیروی مرموزی که به Lelouchاجازه می دهد تا هرکسی را که بخواهد تحت انقیاد خودش در آورد و هر دستوری که بدهد آن شخص بدون چون و چرا اجرا کند.


%D9%88%DA%AF%D8%AA%D8%A7%20 %20Vegeta

وگتا – Vegeta

سن: 732 سال
نام ژاپنی: (ベジータ)
نام انیمه: Dragon Ball Z
محبوبیت: 17,117

یک اهریمن جوان به شغلش بی توجهی میکنه و به یک شیطان اجازه میده ماشینا رو پاک سازی کنه تا رو هم جمع بشن و منفجر شن. این کار اهریمن جوان را هیولای بدنام جانمبا تبدیل میکنه. گوکو و ویجیتا تنهایی سعی میکنن که هیولا رو شکست بدن ولی میفهمن که تنها راهشون فیوژن (ترکیب شدن) ـه.


%DA%A9%D9%88%D9%86%D8%A7%D8%AA%D8%A7%20%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%88%D9%85%DB%8C%20 %20Konata%20Izumi

کوناتا ایزومی – Konata Izumi

سن: 18 سال
نام ژاپنی: (泉こなた)
تاریخ تولد: مه 28
نوع خون: A
قد: 142 سانتی متر
نام انیمه: Lucky☆Star
محبوبیت: 17,103

این داستان زندگی روزمره دختران جوان ژاپنی، و تجربه های آنها را در دبیرستان به تصویر میکشد. داستان چهار شخصیت اصلی بنامهای Konata Izumi, Kagami Hiiragi, Tsukasa Hiiragi و Miyuki Takara را در طول سه سال دوره دبیرستان دنبال میکند. این انیمه با اینکه گرافیک پایینی داره ولی طنز خیلی بالایی داره و باعث میشه تا ازش خسته نشید.


%D8%B4%DB%8C%D8%B2%D9%88%20%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%AC%DB%8C%D9%85%D8%A7%20 %20Shizuo%20Heiwajima

شیزو هواجیما – Shizuo Heiwajima

سن: 25 سال
نام ژاپنی: (平和島 静雄)
تاریخ تولد: ژانویه 28
نوع خون: O
وزن: 70 کیلوگرم
قد: 185 سانتی متر
نام انیمه: Durarara
محبوبیت: 17,076

سلتی استارلوسون مامور شده که یک کیف دستی قرمز را تحویل دهد – مشکل اینجاست که توسط چند سازمان دنبال میشه. در حین این که به جایی در ایکبوکورو که قرار است کیف آنجا خریده شود میره، توسط مردهایی که به زبان خارجی حرف میزدند دنبال میشه و بسته اش خیلی از ساکنان شهر را درگیر اعتیاد میکنه.


%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%88%DA%A9%D9%88%20%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7%20 %20Izuku%20Midoriya

 ایزوکو میدوریا – Izuku Midoriya

سن: 16 سال
نام ژاپنی: (緑谷 出久)
تاریخ تولد: 15 ژوئیه
نوع خون: O
قد: 166 سانتی متر
نام انیمه: Boku no Hero Academia
محبوبیت: 16,551

می دونید ، مردم با حق برابر به این دنیا نمیان . میدوریا ایزوکو از وقتی چهار سالش بود مورد ازار و اذیت همکلاسی هایش قرار می گرفت که قدرت های فوق العاده داشتند ، ایزوکو یه مورد نادر بود که بدون هیچ قدرتی به دنیا اومده بود . تمام این اتفاق ها باعث نشد اون از حرکت به سمت چیزی که آرزوش رو داشت دست بکشه ، تبدیل شدن به یک قهرمان بزرگ دقیقا مثل مردی که همیشه تو زندگی تحسینش می کرد ، ممکنه در اوج ناامیدی ، در اوج گریه و فریاد از نرسیدن … با کمک کسی که همیشه می خواست مثل او باشه شانسی برای رسیدن به رویا هاش پیدا کنه ؟


بیشتر بخوانید:

بهترین لیست انیمه سریالی
بهترین انیمیشن‌های جهان
10 تا از بهترین انیمه های ترسناک
10 تا از بهترین انیمه های عاشقانه

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

adbanner
بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت زبان در کودکی【10 انیمیشن برتر】بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت زبان در کودکی【10 انیمیشن برتر】