این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ پخش سریال 1899 [ + خلاصه داستان و تریلر ]

تاریخ پخش سریال 1899 - سریال 1899 یکی از موردانتظارترین سریال‌های خارجی محسوب می‌شود که قرار است توسط سازندگان سریال تاریک (Dark) ساخته شود.

باران بو اودار و یانیته فریز بار دیگر قصد دارند نفس‌ها را در سینه طرفداران فیلم و سریال حبس کنند.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی نظیر

  • تاریخ پخش سریال 1899
  • مرحله تولید و اطلاعات این بخش
  • بازیگران سریال 1899
  • خلاصه داستان
  • و تریلر

 

را به شما همراهان همیشگی تایم سیتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

تاریخ پخش سریال 1899

با فرض اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالا فرآیند تولید در ماه فوریه سال 2021 آغاز می‌شود؛ بنابراین ما باید در نیمه اول سال 2022 شاهد عرضه فصل نخست سریال 1899 در سرویس نت‌فلیکس باشیم. با این حال، یک مجله آلمانی ادعا کرده که این سریال در سال 2021 آماده پخش خواهد بود.

باید منتظر باشیم و ببینیم درنهایت سازندگان به طور رسمی چه تاریخی را برای پخش فصل نخست سریال 1899 درنظر می‌گیرند.

 

تماشای آنلاین فیلم و سریال‌های جدید در ملوفیلم

 

مرحله تولید سریال 1899

طی یک میزگرد در برلین در فوریه 2020، شورانرهای سریال 1899 اعلام کردند که برخلاف سریال تاریک، این مجموعه با زبان اصلی انگلیسی ساخته خواهد شد. فصل نخست سریال 1899 دارای هشت قسمت یک ساعته خواهد بود؛ باران بو ادوار در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که قسمت پایلوت این مجموعه «کشتی» نام دارد.

طبق گزارش‌های مختلف مشخص شده که فیلم‌برداری این سریال در لندن، برلین و دیگر شهرهای اروپایی انجام خواهد شد. همانطور که پیش‌تر ذکر کردیم مراحل تولید و فیلم‌برداری سریال 1899 از فوریه سال 2021 آغاز خواهد شد.

از آنجایی که در زمان پاندمی ویروس کرونا این سریال در مرحله فیلم‌نامه‌نویسی قرار داشت، با اختلال در روند تولید مواجه نشد. آن‌ها هنوز طبق برنامه پیش‌ می‌روند و قرار است فیلم‌برداری را از فوریه 2021 آغاز کنند.

 

سریال 1899

 

بازیگران سریال 1899

هنوز به شکل رسمی لیست بازیگرانی که برای این سریال درنظر گرفته شده‌اند، اعلام نشدند. باید چند ماه دیگر برای مشخص شدن لیست بازیگران صبر کنیم. بعید نیست که شاهد حضور برخی از بازیگران سریال تاریک در این سریال باشیم.

 

داستان سریال 1899

خلاصه داستان سریال 1899 بدین شرح است:

«داستان اورجینال این سریال حول محور یک کشتی بخار با سرنشینان مهاجرش می‌چرخد که لندن را به سمت غرب و شهر نیویورک ترک می‌کنند. مسافران این کشتی از مناطق مختلف اروپا هستند که برای دستیابی امیدها و آرزوهای خود به آمریکا سفر می‌کنند. هنگامی که آن‌ها در دریای آزاد با یک کشتی مهاجر دیگر روبه‌رو می‌شوند، سفرشان با یک چرخش غیرمنتظره مواجه می‌شود. روبه‌رویی با این کشتی، امیدهای مسافران برای رسیدن به سرزمین موعود را به کابوسی وحشتناک تبدیل می‌کند.»

اودار و فریز طی یک بیانیه مشترک راجع به سریال خود گفتند:

«آنچه که ما را به ایده ساخت این سریال جذب کرد، جذابیت تولید یک سریال تمام اروپایی با ترکیب بازیگرانی از کشورهای مختلف بود. در قلب داستان این سوال وجود دارد که چه چیزی ما را متحد و چه چیزی ما را جدا می‌کند و اینکه چگونه ترس می‌تواند محرک جدایی شود.»

 

سریال 1899

 

تریلر سریال 1899

هنوز هیچ تریلری از سریال 1899 منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

تاریخ پخش سریال چرخ زمان [ Wheel of Time ]
تاریخ پخش سریال ارباب حلقه‌ها [ The Lord of The Rings ]
تاریخ پخش فصل 5 سریال آخرین پادشاهی [ The Last Kingdom ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667