اخبار فیلم و سریال

افتتاحیه جهانی فیلم Transformers 7 با 155 میلیون دلار ؛ فروش 60 میلیون دلاری ایندیانا جونز 5

با افتتاحیه جهانی به ارزش 155 میلیون دلار، فیلم Transformers 7 توانست با استقبال بسیار خوبی از سمت مخاطبان مواجه شود و علاوه بر این، این فیلم به دنبال ثبت افتتاحیه خارجی 100 میلیون دلاری است!

بامبل بی چین، بریتانیا، کره و مکزیک از بازارهای پرفروش خارجی این فیلم بودند. لازم به ذکر است که افتتاحیه جهانی فیلم Transformers: Dark of the Moon در سال 2011 با ارزش 382.4 میلیون دلار، پرفروش‌ترین افتتاحیه جهانی در آن زمان بود.

افتتاحیه جهانی 155 میلیون دلاری Transformers 7

Transformers 7 افتتاحیه جهانی 155 میلیون دلاری را دنبال می کند

اولین نمایش فیلم ایندیانا جونز و Dial of Destiny 30 ژوئن یک تعطیلی 5 روزه برای افتتاحیه خواهد داشت زیرا مصادف با روز استقلال ایالات متحده آمریکا و محاسبه روز است.

افتتاحیه جهانی 155 میلیون دلاری Transformers 7

فروش 60 میلیون دلاری ایندیانا جونز 5

ایندیانا جونز 5 (ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت) پس از نمایش در جشنواره کن، طبق آخرین برآوردها، 50 درصد امتیاز را در سایت Rotten Tomatoes برای اکران داخلی 60 میلیون دلار دریافت کرد.

ناگفته نماند قسمت قبلی. انواع مختلف ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی در سال 2008 بیش از 100 میلیون دلار در سه روز اول اکران و 151.9 میلیون دلار در پنج روز اول فروخت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عکس دیده نشده از لیلا حاتمی بازیگر زیبای ایرانی

جزئیات فروش فیلم

فروش قسمت پنجم به کارگردانی جیمز منگولد، که مخاطبان مرد بزرگسال را هدف قرار داده بود، در مقایسه با فیلم «زمانی برای مردن نیست» جیمز باند با 55.2 میلیون دلار فروش داشت.

اما به گفته برخی، هنوز این احتمال وجود دارد که این دنباله به 70 میلیون دلار اکران خانگی برسد. John Wick: Chapter 4 با بازی کیانو ریوز اخیرا با ۷۳.۸ میلیون دلار افتتاح شد.

افتتاحیه جهانی 155 میلیون دلاری Transformers 7
افتتاحیه جهانی 155 میلیون دلاری Transformers 7

صلاحیت فیلم ایندیانا جونز 5 این فیلم با Spider-Man: Into the Spider-Verse و The Flash خواهد بود که در 16 ژوئن اکران می شود. اما نقدهای نامطلوب این فیلم در جشنواره کن بزرگترین مانع برای پنجمین فیلم پرفروش این چندجهانی با بازی هریسون فورد و فیبی والربریج است.

امتیاز 77 درصد فیلم پادشاهی جمجمه بلورین امتیاز B Cinemascore را از Rotten Tomatoes و Cinemaroha دریافت کرده بود.

افتتاحیه 60 میلیون دلاری ایندیانا جونز 5 به راحتی دومین افتتاحیه برتر این فرنچایز است. آخرین جنگ صلیبی (ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی) با امتیاز A CinemaScore و امتیاز 84% Rotten Tomatoes در سه روز اول 29.3 میلیون دلار فروخته بود.

155 میلیون دلار اولین نمایش جهانی این فیلم ترانسفورماتور 7

Transformers: Rise of the Giants با 155 میلیون دلار در سراسر جهان افتتاح می شود Transformers: Rise of the Beasts پیش‌بینی استودیو Paramount است.

همینطور این فیلم به دنبال ثبت افتتاحیه 100 میلیون دلاری در خارج از کشور است. قسمت هفتم تبدیل شدگان. این فیلم که دومین فیلم بدون کارگردانی مایکل بی پس از Bumblebee در سال 2018 است، فرنچایز را دوباره راه اندازی می کند.

فیلم زنبور عسل و آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) در اکران داخلی به ترتیب 21.6 و 44.6 میلیون دلار فروش داشت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  پس از مرگ دوروک اتفاقات فصل چهارم سریال خواهران و برادران چگونه خواهد بود؟

ظاهر غول ها. 400 سالن IMAX و 700 سالن PLF دارد و اولین نمایش آن از پنجشنبه شب آغاز شد.

همچنین پیش فروش ظاهر بلیط غول ها دو و نیم برابر فیلم Sharm: Wrath of the Gods است (Shazam: Fury of the Gods) DC است. چند وقت پیش گزارش شد 7 ساله می شود این فیلم به دنبال افتتاحیه داخلی 70 میلیون دلاری در بیش از 3670 سینما است.

فیلم زنبور عسل در سال 2018 با دریافت امتیاز 91 درصد از این وب سایت، با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد.. فیلم Rise of Giants در حال حاضر امتیاز 57% را از Rotten Tomatoes دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا