اخبار فیلم و سریال

معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند

وقتی در مورد افراد چند نژادی صحبت می‌کنیم، منظور پسران یا دخترانی است که از والدینی از نژادهای مختلف متولد شده‌‌اند. پیشینه‌های متنوع این افراد اغلب به آنها ظاهری زیبا و جذاب در کنار شخصیتی خاص می‌دهد که ترکیبی هیجان‌انگیز از پیشینه‌های فرهنگی محسوب می‌شود. در این مقاله نیز سراغ افراد مشهوری که چنین ویژگی دارند، می‌رویم.

 

1. کیانو ریوز: انگلیسی، ایرلندی، پرتغالی، بومی هاوایی، چینی و هلندی

Keanu reeves 2

معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 14

ریوز کیانو (Keanu Reeves) احتمالاً یکی از مشهورترین شهروندان کانادایی در جهان است. او دارای میراث قومی گسترده‌ای است و از آنجایی که در لبنان به دنیا آمده، عملاً هیچ ارتباط کانادایی با اصل و نسب خود ندارد. پدرش که یک زمین‌شناس هاوایی بود (با تبار پرتغالی، انگلیسی، اسکاتلندی، چینی و هلندی) و مادرش، رقصنده و طراح لباس انگلیسی، در بیروت با هم آشنا شدند و کیانو خیلی زود به دنیا آمد.

نام او در زبان هاوایی به معنای “نسیم خنک” است. پس از طلاق پدر و مادرش، این بازیگر بخشی از دوران کودکی خود را با مادرش در استرالیا و آمریکا گذراند تا بعداً به طور دائم در کانادا اقامت گزید و به این ترتیب تابعیت کانادا را دریافت کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال پاستا از شبکه جم دراما【ساعت تکرار + داستان】

 

2. شکیرا: لبنانی، اسپانیایی، ایتالیایی و بومی (مو قرمز)

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 15

دی‌ان‌ای شکیرا (Shakira) مجموعه‌ای از فرهنگ‌های متنوع مانند عرب، لاتین و اروپایی است. پدربزرگ و مادربزرگ پدری او از مهاجران لبنانی بودند که در نیویورک، محل تولد پدرش، ساکن شدند. بعداً خانواده او به کلمبیا نقل مکان کرده و در آنجا پدر و مادرش ملاقات کردند.

شکیرا از طرف مادرش، اصالتاً بومی، اسپانیایی و ایتالیایی است. او سعی کرده است از طریق موسیقی خود بخشی از غنای فرهنگی خود را به جهانیان نشان دهد. به‌عنوان مثال در سبک‌ کارهای او ریتم‌های آهنگ بومی،  اجرای رقص‌های سنتی مانند رقص عرب یا سبک های کلمبیایی آفریقایی-لاتین دیده می‌شود.

 

3. اون جوگیا: انگلیسی، ایرلندی و هندی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 16

اون جوگیا(Avan Jogia) این بازیگر خوش تیپ کانادایی ترکیب قومیتی جالبی در ژن‌ خود دارد. پدرش در لندن انگلستان متولد شد؛ اما اصالتاً هندی است. این در حالی است که مادرش انگلیسی، آلمانی و ولزی تبار است. این بازیگر علاوه بر زبان انگلیسی، به زبان‌های فرانسوی و هندی نیز صحبت کرده و به طور قانونی تابعیت کانادایی و انگلیسی را دارد.

او کتابی در مورد تجربه احساسات پیچیده چند نژادی بودن و تلاش برای کشف هویت خود نوشته و امیدوار است بتواند به دیگر افرادی که مانند او در مورد هویت خود سردرگم هستند، کمک کند.

 

4. ونسا هاجنز: انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلندی، آلمانی، فیلیپینی، اسپانیایی، آلمانی، فیلیپینی و چینی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 17

پدر ونسا هوجنز (Vanessa Hudgens) اساساً انگلیسی‌تبار است؛ اما در شجره خانوادگی خود اصالت اسکاتلندی، ایرلندی و آلمانی دارد.

اگرچه ذکر شده که او همچنین دارای ریشه بومی آمریکایی است؛ اما این موضوع تایید نشده است. هاجنز همچنین از طرف مادرش اصل و نسب فیلیپینی، اسپانیایی و چینی دارد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین تریلر رسمی فیلم Next Goal Wins منتشر شد

 

5. تیلور لاتنر: هلندی، فرانسوی، آلمانی و بومی آمریکایی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 18

اگرچه بیشتر اصل و نسب او اروپایی است، اما تیلور لاتنر (Taylor Lautner) با قبایل بومی آمریکایی اوداوا و پاتواتومی رابطه کوچکی دارد. او اصالتی هلندی، فرانسوی و آلمانی دارد. لاتنر در حین آماده‌سازی نقش خود در فیلم توایلایت اظهار داشته که او و خانواده‌اش توانستند متوجه شوند که از سمت مادری به یکی از قبیله‌های بومیان آمریکا برمی‌گردند.

 

6. دمی لواتو: مکزیکی، اسپانیایی، بومی آمریکایی، انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلندی و پرتغالی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 19

دمی لواتو (Demi Lovato) از طرف مادرش اصالتی انگلیسی و ایرلندی شمالی دارد. از طرفی پدر دمی لواتو از خانواده‌ای مکزیکی بوده که چندین نسل در نیومکزیکو زندگی می‌کردند. مانند بسیاری از مردم مکزیکی‌تبار، پدرش اصالتاً اسپانیایی و بومی با مقدار کمی اصالت یهودی پرتغالی و سفاردی است.

کنجکاوی لواتو در مورد گذشته خانواده‌اش، او را به انجام آزمایش DNA واداشت. نتایج نشان داد که ترکیب قومی جالبی در رگ‌های او جریان دارد. در حالی که اصل و نسب ژنتیکی او عمدتاً اروپایی (85٪) است، با 32٪ ایبری، 16٪ اسکاندیناوی، 14٪ ایرلندی، 11٪ بریتانیا و 7٪ اروپای غربی، 10٪ بومی آمریکایی، 4% آسیایی، 1% آفریقایی و 5% از مناطق نامشخص است.

 

7. وین دیزل: آفریقایی، اسکاتلندی، انگلیسی و آلمانی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 20

ون دیزل (Vin Diesel) 55 ساله، هرگز پدر بیولوژیکی خود را ندیده و مادرش هر آنچه را که می‌داند به او گفته است. زمانی که هنوز در برخی از مناطق ایالات متحده برای افراد رنگین پوست، بچه‌دار شدن با سفیدپوستان غیرقانونی بود، والدین دیزل دوران سختی را پشت سر گذاشتند. از آنجایی که پدر او آفریقایی آمریکایی بود، بنابراین آنها نتوانستند رابطه خود را فاش کنند.

 

8. زندایا: آفریقایی آمریکایی، آلمانی، ایرلندی، انگلیسی و اسکاتلندی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 21

زندایا (Zendaya) به دلیل قومیت متفاوتش ویژگی‌های متفاوتی از قبیل آفریقایی و اروپایی دارد. پدر او آفریقایی آمریکایی است و از خانواده‌ای اصالتا اهل آرکانزاس میاید. زندایا از طرف مادر، اصل و نسب اروپایی و به طور خاص آلمانی، ایرلندی، انگلیسی و اسکاتلندی دارد. نام «زندایا» ریشه آفریقایی داشته و در زبان شونا، یک زبان جنوب غربی آفریقا که در زیمبابوه صحبت می‌شود، به معنای شکرگزاری است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین تیزر سریال کره ای NotOthers منتشر شد + تاریخ پخش و خلاصه سریال

 

9. دارن کریس: انگلیسی، آلمانی، ایرلندی، فیلیپینی، چینی و اسپانیایی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 22

دارن کریس (Darren Criss) بازیگر، ترانه‌سرا و خواننده‌‌ای است که در چندین سریال نقش‌آفرینی کرده است. او که با سریال Glee به شهرت رسیده، اصالتا اوراسیایی است. دارن کریس از طرف پدرش، تبار انگلیسی، آلمانی و ایرلندی دارد. از طرف دیگر، مادر او اصالتا چینی، فیلیپینی و اسپانیایی است. اگرچه دارن کریس نیمه‌آسیایی است؛ اما به‌دلیل ظاهر اروپایی‌اش به این موضوع چندان پرداخته نمی‌شود. لازم به ذکر است که دارن کریس به اصالت فیلیپینی خود افتخار می‌کند.

 

10. جسی ویلیامز: آفریقایی آمریکایی، بومی آمریکایی و سوئدی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 23

جسی ویلیامز (Jesse Williams) با ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد و عجیبش، برای آناتومی گری (Grey’s Anatomy) طرف‌دار جذب کرده است. ترکیب قومیتی او، آفریقایی-آمریکایی از طرف پدرش و سوئدی-آمریکایی از طرف مادرش، ترکیبی متمایز از صفات را به او داد.

او علاوه بر بازیگری به عنوان مدل نیز فعالیت کرده و به لطف ظاهر جذابش در فهرست جذاب‌ترین مردان جهان مجله پیپل قرار دارد.

 

11. نائومی اسکات: انگلیسی و هندی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 24

نائومی اسکات (Naomi Scott) که نقش پرنسس یاسمین را در آخرین نسخه سینمایی علاءالدین بازی می‌کند، ریشه هندی و انگلیسی دارد. او در لندن انگلستان به دنیا آمده و از طرف پدرش اصالتی انگلیسی دارد؛ اما از طرف مادرش هندی گجراتی است.

نائومی می‌گوید که احساس می‌کرد ترکیب نژادی، بازیگر شدن را برایش دشوار می‌کرد و بسیاری از فیلم‌نامه‌هایی که او واقعاً می‌خواست در آن حضور داشته باشد، به‌خاطر همین موضوع برای افراد دیگر فرستاده شد.

 

12. کی جی آپا: انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلندی و ساموایی

12 ستاره چند نژادی زیبا و منحصر به فرد هالیوود
معرفی 12 تن از ستارگان چندنژادی که زیبایی منحصر به‌ فردی دارند 25

کی جی آپا (K J Apa) از سمت پدرش تبار ساموآیی و از سمت مادرش تبار اسکاتلندی، انگلیسی و ایرلندی دارد. با این وجود فرهنگ ساموآیی بخش مهمی از تربیت او و خواهران و برادرانش در طول زندگی آنها بوده است. یکی از سنت‌های موردعلاقه او در فرهنگ ساموآیی، خالکوبی است. تقریباً تمام خانواده او خالکوبی‌های مختلفی دارند و او نیز از این قاعده مستثنی نیست.

<!–

–>

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا