این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ اکران انیمیشن بچه رئیس 2 - 2021 [ + تریلر ]

تاریخ اکران انیمیشن بچه رئیس 2: کسب‌وکار خانوادگی – انیمیشن The Boss Baby: Family Business اثری به کارگردانی تام مک‌گراث است که یکی از بهترین فیلم‌ های 2021 محسوب می‌شود.

این انیمیشن بر اساس کتابی به همین نام اثر مارلا فارزی ساخته شده و دنباله انیمیشن بچه رئیس محسوب می‌شود که در سال 2017 اکران شده بود.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی همچون

 • تاریخ اکران انیمیشن بچه رئیس 2
 • بازیگران
 • داستان
 • و تریلر

 

انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی را خدمت شما مخاطبان ارزشمند تایم‌سیتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

 

تاریخ اکران انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

تاریخ اکران انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی در 26 مارس 2021 (6 فروردین 1400) خواهد بود.

 

بازیگران انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

در سال 2019 به شکل رسمی اعلام شد که تام مک‌گراث بعد از ساخت فیلم نخست، جهت کارگردانی فیلم دوم نیز به پروژه اضافه شده است؛ همچنین اعلام شد که جف هرمن به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور خواهد داشت.

آهنگسازان مطرح هالیوود یعنی هانس زیمر و استیو مازارو نیز کار ساخت موسیقی این انیمیشن را برعهده دارند؛ آن‌ها به‌عنوان آهنگساز در فیلم نخست همکاری داشتند. ازجمله صداپیشگانی که حضور آن‌ها در انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی به طور رسمی تایید شده است، می‌توان به این افراد اشاره کرد:

 • الک بالدوین در نقش تئودور تمپلتون
 • جیمز مارسدن در نقش تیموتی تمپلتون
 • ایمی سداریس در نقش تینا تمپلتون / بچه رئیس
 • آریانا گرینبلت در نقش تابیتا تمپلتون
 • اوا لونگوریا در نقش کارول تمپلتون
 • جیمی کیمل در نقش تد تمپلتون
 • لیسا کودرو در نقش جنیس تمپلتون
 • جف گلدبلوم در نقش دکتر آرمسترانگ

 

انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

 

داستان انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

داستان انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی با یک پرش زمانی نسبت به فیلم نخست آغاز می‌شود؛ تیم و برادر کوچک بچه رئیسش یعنی تد اکنون به افرادی بالغ تبدیل شده‌ و از یکدیگر دور شده‌اند. تیم اکنون پدری متاهل است و تد نیز به‌عنوان مدیرعامل یک صندوق مالی روزگار خود را سپری می‌کند.

اما بچه رئیس جدید با نگرشی جالب و روشی منحصربه‌فرد قصد دارد تا بار دیگر آن‌ها را دور یکدیگر جمع کند و یک کسب‌وکار خانوادگی جدید را ایجاد کند. تیم و همسر فوق‌العاده‌اش کارول همراه با دختر بسیار باهوششان تابیتا و نوزاد بسیار زیبا و شیرینشان تینا در حومه شهر زندگی می‌کنند.

تابیتا که شاگرد برتر کلاس خود در یک مرکز آموزشی پیشرفته کودکان محسوب می‌شود، به شدت به عموی خود تد علاقه دارد و تمایل زیادی دارد تا درست به مانند او شود؛ اما تیم از کار زیاد دخترش نگران است و نمی‌خواهد تا او دوران کودکی عادی خود را از دست بدهد.

در ادامه مشخص می‌شود تینا یک مامور مخفی است که ماموریت دارد اسرار تاریک در پشت پرده مدرسه تابیتا و بنیان‌گذار مرموزش یعنی دکتر آرمسترانگ را کشف کند. این اتفاقات باعث می‌شوند که برادران تمپلتون بار دیگر به شکل غیرمنتظره‌ای به هم برسند و ارزش واقعی خانواده و اهمیت آن را درک کنند.

درون‌مایه اصلی داستان فیلم دوم بچه رئیس به این سمت حرکت خواهد کرد؛ اکنون تنها باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا این اثر به مانند فیلم نخست می‌تواند مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد یا خیر؟

 

تریلر انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی

هنوز هیچ تریلری از انیمیشن بچه رئیس: کسب‌وکار خانوادگی منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (2)
mobi
۰۰
پاسخبی صبرانه منتظرشمممممممممممممممممممممم
یسنا
۰۰
پاسخ.
rtyddrt75667