این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ اکران فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه [ Legend of Ten Rings ]

تاریخ اکران فیلم سینمایی شانگ-چی و افسانه ده حلقه – فیلم Shang-Chi and Legend of Ten Rings اثری ابرقهرمانی به کارگردانی دستین دنیل کرتون است که جزو بهترین فیلم های 2021 محسوب می‌شود.

این فیلم با محوریت یکی از کاراکترهای کمیک‌های مارول به نام شانگ چی تولید خواهد شد.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی همچون

  • تاریخ اکران فیلم Shang-Chi and Legend of Ten Rings
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه را خدمت شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

فیلم سینمایی شانگ-چی و افسانه ده حلقه

 

تاریخ اکران فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه

تاریخ اکران فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه در 9 جولای 2021 (18 تیر 1400) خواهد بود.

 

روز شمار تا تاریخ اکرانِ فیلم Shang-Chi

 

بازیگران فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه

طی جشنوار کمیک‌ کان به طور رسمی اعلام شد که بازیگر چینی-کانادایی، سیمو لیو، نقش شانگ چی را ایفا خواهد کرد. ویکتوریا پارک، همبازی سابق لیو در مینی سریال Yappie طی گفتگویی با دیجیتال‌اسپای راجع به حضور این بازیگر به‌عنوان نقش اصلی در این فیلم گفت:

«فکر می‌کنم هیچ شخصی بهتر از سیمو نمی‌تواند این کار را انجام دهد؛ او بهترین است. فکر می‌کنم او هر آن چیزی را که می‌داند برای این نقش به کار می‌گیرد. برای تماشای این فیلم بسیار هیجان‌زده هستم. من مطمئنم که این فوق‌العاده خواهد بود.»

همچنین اعلام شده که تونی لئونگ قرار است نقش شخصیت شرور داستان یعنی ماندارین را ایفا کند؛ ماندارین درواقع رهبر سازمان تروریستی ده حلقه است. آکوافینا نیز برای ایفای نقشی نامشخص به جمع بازیگران فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه اضافه شده است.

طبق گزارش‌های مختلف شایعه شده که میشل یئو و رونی چینگ برای ایفای نقش‌هایی نامشخص در این فیلم حضور خواهند داشت؛ البته این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

 

فیلم سینمایی شانگ-چی و افسانه ده حلقه

 

داستان فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه

هنوز چیزی راجع به داستان این فیلم (جز دخیل بودن سازمان ده حلقه) مشخص نشده است. درواقع سازمان ده حلقه از همان فیلم نخست در دنیای سینمایی مارول حضور داشت؛ آن‌ها همان سازمانی هستند که تونی استارک را ربوده بودند و به طور ناخواسته او را در مسیر تبدیل شدن به مرد آهنی قرار دادند.

آن‌ها تا به امروز در دنیای سینمایی مارول تهدید بزرگی نبودند؛ اما اکنون با حضور ماندارین ممکن است همه چیز تغییر کند و شاهد ایجاد خطراتی بزرگ از این سازمان شرور در دنیا باشیم.

جیم استارلین، خالق شخصیت شانگ‌-چی طی گفتگویی با دیجیتال اسپای ادعا کرد که این شخصیت می‌تواند به‌نوعی نقش کاپیتان آمریکا را در آینده دنیای سینمایی مارول ایفا کند؛ او به طور دقیق گفت:

«او از برخی جهات می‌تواند جای کاپیتان آمریکا را بگیرد؛ او هیچ قدرت ماورایی ندارد. شانگ-چی استاد هنرهای رزمی است و می‌تواند با توجه به مسیری که مارول در ادامه طی می‌کند، نقش کاپیتان آمریکا را بازی کند. البته این چیزهایی که گفتم گمانه‌زنی است؛ اما می‌توان آن را منطقی دانست.»

 

فیلم سینمایی شانگ-چی و افسانه ده حلقه

 

تریلر فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه

هنوز هیچ تریلری از فیلم شانگ-چی و افسانه ده حلقه منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667