این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ اکران فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 [ تریلر و خلاصه داستان ]

تاریخ اکران فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3 – فیلم Guardians of the Galaxy 3 جزو جذاب‌ترین و موردانتظارترین فیلم‌هایی محسوب می‌شود که طرفداران پیوسته خبرهای مربوط به آن را دنبال می‌کنند.

جهت پی بردن به اطلاعات کامل این فیلم نظیر

  • تاریخ اکران فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر

 

با تایم سیتی همراه باشید.

 

فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3

 

تاریخ اکران فیلم نگهبانان کهکشان 3

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، قرار بود در سال 2022 شاهد اکران فیلم نگهبانان کهکشان 3 در سینماها باشیم.

با توجه به تاخیر کنونی نخستین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم بیوه سیاه (Black Widow)، به شکل اجتناب‌ناپذیری بقیه فیلم‌های مارول نیز با تاخیر در تاریخ اکران مواجه خواهند شد.

ابتدا قرار بود تمام فیلم‌های فاز چهارم تا پایان سال 2021 اکران شوند؛ اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، این اتفاق رخ نداد. (توجه داشته باشید فیلم نگهبانان کهکشان 3 جزو فاز چهارم دنیای سینمایی مارول نیست)

ما ابتدا احتمال‌ می‌دادیم که فیلم Guardians of the Galaxy 3 در تاریخ 29 جولای 2022 (7 مرداد 1401) اکران شود؛ اما با توجه به اینکه اکران فیلم پرطرفدار ایندیانا جونز 5 (Indiana Jones 5) در این تاریخ رخ خواهد داد، بعید است که فیلم سوم نگهبانان کهکشان نیز در همان تاریخ اکران شود.

با توجه به در نظر گرفتن تمام احتمالات، حدس می‌زنیم که تا سال 2023 شاهد اکران فیلم نگهبانان کهکشان نباشیم. (البته هنوز چیزی به شکل رسمی مشخص نشده است)

 

فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3

 

بازیگران فیلم نگهبانان کهشکشان 3

بعد از حوادث فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) خیلی چیزها برای نگهبانان تغییر کرده است. گامورا (با بازی زویی سالدانا) بار دیگر در دنیای سینمایی مارول زنده است؛ اما این گامورا در زمان قبل از سال 2014 است و این یعنی او تاریخچه‌ای با نگهبانان ندارد.

سالدانا گفته بود که تمایل دارد نقش گامورای بد را در فیلم سوم ایفا کند؛ ما نیز منتظر همین اتفاق هستیم.

ازجمله بازیگران دیگری که بدون شک در فیلم نگهبانان کهشان 3 حضور خواهند داشت می‌توان به کریس پرت (در نقش پیتر کوییل یا استار-لرد)، دیو باتسیتا (در نقش درکس)، پام کلمنتیئف (در نقش مانتیس)، وین دیزل (صداپیشه نقش گروت)، بردلی کوپر (صداپیشه نقش راکت) و کارن گیلان (در نقش نبیولا) اشاره کرد.

جیمز گان (کارگردان فیلم نگهبانان کهشکان 3) در اینستاگرام خود اعلام کرد که در طول نوشتن فیلم‌نامه این اثر، هنگام کار روی شخصیت‌های راکت و نبیولا بیشترین لذت را تجربه کرده است. او همچنین ادعا کرد که چیزهای زیادی را برای کار روی فیلم سوم نگهبانان کهکشان در نظر دارد. گان گفت:

«فکر می‌کنم چیزهای بزرگی در انتظار کاراکترهای دیگر، مانند کوییل و مانتیس خواهد بود.»

به‌نظر می‌رسد نگهبانان شاهد عضو جدیدی در گروه خود باشند؛ با توجه به تمام حوادث پیش آمده، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ثور (با بازی کریس همسورث) طی فیلم سوم در کنار نگهبانان حضور داشته باشد. کریس همسورث همچنین قرار است در فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) نیز به ایفای نقش ثور بپردازند؛ حال باید منتظر باشیم و ببینیم حوادث این فیلم مربوط به قبل از ماجراجویی‌های ثور با نگهبانان می‌شود یا خیر.

جالب است بدانید که وین دیزل یکی از ستارگان مجموعه فیلم‌های نگهبانان کهکشان تایید کرده است که برخی از بازیگران این مجموعه در فیلم ثور: عشق و تندر حضور خواهند داشت. شان گان نیز ظاهر برای ایفای نقش کراگلین در فیلم نگهبانان کهکشان 3 حضور خواهد داشت. او در فیلم جنگ ابدیت حضور نداشت؛ اما بدون شک کارهای مهمی برای انجام دادن دارد.

جیمز گان همچنین اعلام کرد الیزابت دبیکی برای ایفای نقش دوباره کاراکتر آیشا (پادشاه زن با پوست طلایی) در فیلم سوم حضور خواهد داشت؛ او نقش مهمی را در روند داستان ایفا خواهد کرد.

گان همچنین تمایل داشت تا کاراکترهایی مانند استاکار (با بازی سیلیوستر استالونه)، آلتا (با بازی میشل یئو)، چارلی-27 (با بازی وینگ ریمز)، مین‌فریم (با صداپیشگی مایلی سایرس) و مارتینکس (با بازی مایکل روزنبام) را بار دیگر وارد دنیای سینمایی مارول کند.

هنوز چیزهای زیادی راجع به گروه بازیگری و کاراکترهای جدید برای فیلم سوم مشخص نشده است. به محض دریافت اخبار جدید، این مطلب به‌روزرسانی خواهد شد.

 

فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان 3

 

داستان فیلم نگهبانان کهکشان 3

گان اعلام کرد که این فیلم به‌عنوان یک نتیجه حماسی از فیلم نخست نگهبانان کهکشان ساخته خواهد شد. او همچنین تمام شایعات مبنی بر اینکه داستان فیلم نگهبانان کهشکان 3 قبل از حوادث فیلم جنگ ابدیت رخ خواهد داد، کاملا رد کرد.

وی با بیان اینکه این فیلم به روند کنونی تیم نگهبانان پایان خواهد داد، گفت:

«چه کسی می‌داند که پس از آن چه شخصی این وظیفه را برعهده خواهد گرفت؟»

ما با بررسی عوامل مختلف و کنار هم قرار دادن حقایق، پی بردیم که حوادث فیلم Guardians of the Galaxy 3 چهار سال پس از وقایع فیلم دوم و همچنین بعد از وقایع فیلم پایان بازی رخ خواهد داد.

به ‌نظر می‌رسد بعد از حوادث فیلم پایان بازی و نبرد بزرگ با تانوس، گامورا ناپدید شده است و داستان فیلم سوم نیز حول محور تلاش برای پیدا کردن او می‌چرخد. (هنوز به شکل رسمی چیزی تایید نشده است و تمام این‌ها فقط گمانه‌زنی است)

گان خاطر نشان کرد که اگر برای کار روی فیلم سوم انتخاب نمی‌شد، بیشتر از همه برای به پایان نرساندن قوس داستانی راکت ناامید می‌شد؛ با توجه به این موضوع، بدون شک شاهد چیزهای بیشتری از راکت در فیلم سوم خواهیم بود. (شاید حتی به داستان گذشته او نیز پی ببریم)

همانطور که وعده داده شده است، آیشا نیز در فیلم سوم حضور خواهد داشت؛ اگر یادتان باشد، در یکی از صحنه‌های تیتراژ پایانی فیلم قبلی مشاهده کردیم که او به یک پیله نگاه کرده و نام آدام را به زبان می‌آورد.

این آدام، همان آدام وارلاک است؛ وارلاک یکی از قهرمانان کیهانی دیرینه مارول است که با آیشا ارتباط دارد. (آیشا همتای زن او در کمیک‌ها است) گان گفت ابتدا قرار بود وارلاک در فیلم نگهبانان کهکشان 2 حضور داشته باشد؛ اما در ادامه تصمیم گرفتیم شرایط حضور او را برای فیلم سوم مهیا کنیم.

اینکه آدام دقیقا در خط داستانی فیلم سوم چه کارهایی انجام خواهد داد، هنوز مشخص نشده است. طبق برخی از شایعات، احتمالا آیشا برای دفاع از خود در برابر دشمنانش از آدام استفاده خواهد کرد؛ اما این گمانه‌زنی هنوز تایید نشده است.

 

فیلم Guardians of the Galaxy 3

 

تریلر فیلم نگهبانان کهکشان 3

هنوز هیچ تریلری از فیلم نگهبانان کهکشان 3 منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

تاریخ اکران فیلم کینگز من 3 [ King's Man 2021 ]
تاریخ اکران فیلم شرلوک هلمز 2021 [ Sherlock Holmes 3 ]
تاریخ اکران فیلم سینمایی جوخه انتحار 2021 [ + داستان ]
بهترین فیلم های 2021 [ به ترتیب تاریخ اکران ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667