اخبار فیلم و سریال

کتایون ریاحی و پانته آ بهرام به دلیل بی حجابی جریمه شدند

به تازگی چند تن از سلبریتی های مشهور زن کشورمان، برای حمایت از معترضان و اعتراض به وضعیت کشور، حجاب از سر خود برداشتند و با مجازاتی رو به رو شدند. حال نوبت کتایون ریاحی و پانته آ بهرام است که درگیر مجازات بی حجابی شده اند. برای مطلع شدن از جزییات جریمه کتایون ریاحی و پانته آ بهرام به خاطر بی حجابی، با ما در ادامه همراه باشید.

کتایون ریاحی و پانته آ بهرام به دلیل بی حجابی جریمه شدند

جریمه نقدی کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام به علت بی حجابی
مجازات نقدی کتایون ریاحی و پانته آ بهرام به دلیل بی حجابی

دو هفته پیش مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران از تشکیل پرونده قضایی برای کتایون ریاحی و پانته آ بهرام خبر داد. اکنون بر اساس شنیده های موثق خبرنگار «سینما اعتماد»، مجازات حضور بدون حجاب در انظار عمومی برای این بازیگران دقیقاً یک میلیون و پانصد هزار تومان جریمه نقدی تعیین شده است.

کتایون ریاحی و پانته آ بهرام 1.5 میلیون جریمه شدند

البته مجازات نقدی تعیین شده فقط برای کشف حجاب این بازیگران بوده و پرونده آنها همچنان در سایر پرونده های دادسرا مفتوح است. مهدی کوهیان، وکیل دادگستری و عضو کمیته حمایت حقوقی و قضایی خانه سینما روز گذشته در توییتی نوشت:

«از تشکیل پرونده تا صدور حکم قطعی غیرقابل تجدیدنظر، کمتر از 10 روز یک رکورد تاریخی محسوب می‌شود. خانم پانته آ بهرام هم به فهرست رکوردداران تشکیل پرونده تا صدور حکم قطعی غیرقابل تجدید نظر کمتر از 10 روز پیوست.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا