اخبار فیلم و سریال

کایلی جنر شایعه انجام جراحی زیبایی را تکذیب کرد!

کایلی جنر با استفاده از ظاهر خود توانسته امپراتوری آرایش بسازد. و ظاهر بی عیب و نقص او ممکن است باعث گمانه زنی های زیادی در مورد درمان های زیبایی او شده باشد، اما جنر، 25 ساله، در یک مصاحبه جدید به این شایعات پرداخته و در مورد آن اظهار نظر کرد.

به گفته جنر، او آنقدر که تصور می شود جراحی زیبایی انجام نداده است

کایلی جنر در مصاحبه‌ای جدید گفت: فکر می‌کنم یک تصور اشتباه بزرگ در مورد من این است که عمل‌های زیادی روی صورت انجام داده‌ام و من فردی هستم که اعتماد به نفس کمی دارم.

جنر قبلاً در مصاحبه دیگری در مورد روش های زیبایی خود صحبت کرده بود. وی گفت: مردم فکر می کنند من یک عمل زیبایی سر تا پا انجام داده ام و صورتم را بازسازی کرده ام. اما اینطور نیست. من هرگز این کار را نکردم.”

1682595779 912 کایلی جنر شایعه انجام جراحی زیبایی را تکذیب کرد

جنر، صاحب یک برند لوازم آرایشی چند میلیارد دلاری نیز می‌گوید که می‌توان بدون چاقو به ظاهرش دست یافت: «مردم تأثیرات آرایش مو و صورت و بوتاکس را در نظر نمی‌گیرند».

او در ادامه گفت: “آرایش به من احساس قدرت می دهد و احساس خوبی به من می دهد و فکر می کنم این یک چیز مثبت است. هیچ ایرادی ندارد که با آن خوش بگذرانی و احساس خوبی نسبت به خود داشته باشی.”

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال ترکی خانواده با بازی کیوانچ و سرنای از شو تی وی اعلام شد

او به استفاده از بوتاکس اعتراف کرد

1682595779 738 کایلی جنر شایعه انجام جراحی زیبایی را تکذیب کرد

لب های پر معروف کایلی جنر مادرزادی نیست. به گفته جنر، او در بزرگ شدن خود بسیار مطمئن بود، اما یک چیز بود که کمتر از آن مطمئن بود: لب هایش.

مدتی طول کشید تا او در مورد آن صحبت کند، تا اینکه سرانجام در یکی از قسمت‌هایی از برنامه واقعیت‌نمای خانواده‌اش Keeping Up With the Kardashians در سال ۲۰۱۵ از پرکننده‌های لب موقت استفاده کرد. او اعتراف کرد. با این حال، او در مصاحبه ای در سال 2018 ادعا کرد که تمام فیلرهای لب خود را خالی کرده است.

مادر بودن او را زیباتر می کرد

1682595779 435 کایلی جنر شایعه انجام جراحی زیبایی را تکذیب کرد

کایلی جنر یک دختر 5 ساله به نام استورمی و یک پسر یک ساله به نام ایر دارد. به گفته جنر، بچه دار شدن حس جدیدی از ظاهرش به او تحسین کرد: «مادر بودن باعث شد خودم را بیشتر دوست داشته باشم. حالا من ویژگی های خودم را در دختر و پسرم می بینم. دخترم شبیه من است. من می توانم زیبایی خودم را در او ببینم. مفهوم زیبایی برای من مدام در حال تغییر است.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا