اخبار فیلم و سریال

قطع رابطه سلنا با دوست صمیمی و اهداکننده کلیه اش، فرانسیا رائیسا

سالها پیش، سلنا گومز بابت بیماری اش نیاز به پیوند کلیه داشت. کسی که در آن زمان داوطلب پیوند کلیه به او شد، فرانسیا رائیسا دوست صمیمی اش بود. حال پس از گذشت مدتها، مشکل جدی بین آنها پیش آمده است که در ادامه جزئیات ماجرا را میخوانیم.

قطع رابطه سلنا گومز و فرانسیا رائیسا

selena gomez

فرانسیا رائیسا که زمانی بهترین دوست سلنا گومز بود و در زمان نیاز به پیوند کلیه، کلیه خود را به خواننده مشهور اهدا کرد، از نوشیدن مشروب این خواننده که به کلیه هایش آسیب می رساند ناراحت شد و از او جدا شد. البته دوستی فرانسه و سلنا فراز و نشیب هایی داشته است و این اولین باری نیست که بین آنها مشکل ایجاد می شود.

در سال 2015 تشخیص داده شد که سلنا مبتلا به لوپوس است و ظاهر او باعث شایعاتی شد تا جایی که او را خسته کرد. هیچ درمانی برای لوپوس وجود ندارد و سلنا نتوانست از آسیب به کلیه هایش ناشی از بیماری جلوگیری کند.

سلنا گومز و فرانسیا رایسا

هنگامی که او نیاز به پیوند کلیه داشت، فرانسیا رائیسا داوطلب شد تا کلیه خود را اهدا کند. گومز با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از فرانسیا تشکر کرد. فرانسیا ابتدا سعی کرد در مورد کارش سکوت کند، اما بعد به مناسبت روز جهانی کلیه داستان خود را تعریف کرد.

سلنا گومز و فرانسیا رایسا

در سال 2018، زمانی که فرانسیا به دلیل پیوند کلیه خود حال خوبی نداشت، آنها از هم جدا شدند. در سال 2019، زمانی که گومز در مورد جراحی خود صحبت کرد، به فرانسیا اشاره نکرد. او تنها گفت: «دختری که کلیه اش را به من داد.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تیزر و زمان پخش مسابقه تلویزیونی Squid Game: The Challenge منتشر شد

پس از آن، فرانسیا دوباره موضوع اهدای کلیه را مطرح کرد. گومز دوباره در اینستاگرام مطلبی پست کرد و از فرانسیا تشکر کرد و به این ترتیب دوستی آنها دوباره شکوفا شد.

سلنا گومز و فرانسیا رایسا

تا اینکه مشخص شد همه چیز در رابطه چندین ساله این دوستان دوباره به هم ریخته است. ظاهراً این اختلاف زمانی رخ داد که سلنا در حال نوشیدن الکل بود و فرانسیا به او گفت که به او کلیه نداده تا او الکل مصرف کند و به کلیه اهدایی اش آسیب برساند.

سلنا گومز و فرانسیا رایسا

این ماجرا پنج ماه پیش توسط پدر فرانسیا در مصاحبه ای فاش شد. در طول مصاحبه، آنها از او پرسیدند که چرا دخترش در مستند زندگی سلنا ظاهر نشده است و او توضیح داد که وقتی عشق، پول و شهرت در میان باشد، دوستی ها از بین می رود و او ماجرایی را مطرح کرد که به دوستی آن دو پایان داد.

سلنا گومز و فرانسیا رایسا

فرانسیا رائیسا هفته گذشته در حال پیاده روی به همراه سگش بود که شخصی به او نزدیک شد و از او درباره رابطه اش با سلنا گومز سوال پرسید. ظاهرا فرانسیا دیگر سلنا را در اینستاگرام دنبال نمی کند و مصاحبه کننده از او پرسید که آیا همه چیز بین آنها خوب است؟

فرانسیا لبخندی زد و سپس گفت: «یکشنبه خیلی سرگرم کننده است، یک روز تعطیل است. من فرانسیا هستم و با سگم در حال خوش گذرانی هستم.»

وقتی از او پرسیده شد که آیا هنوز با سلنا صحبت می کند یا نه، او دوباره پاسخ های مشابهی داد و از اظهار نظر مستقیم خودداری کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ژست های عجیب هنرمندان در تولد فرزاد فرزین

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا