اخبار فیلم و سریال

حال روحی نامساعد مسیح علینژاد خبرساز شد

اخیرا اخبار حال روحی نامساعد مسیح علی نژاد رسانه های داخلی را در بر گرفته است. به نظر میاید افسردگی مسیح علینژاد به اوج خود رسیده تا حدی روانشناسان از امکان آسیب او به خود و اطرافیانش هشدار داده اند. در ادامه میتوانید جزئیات بیشتری راجع به افسردگی مسیح علینژاد بخوانید.

جریان افسردگی مسیح علینژاد چیست؟

روزنامه کیهان خبر افسردگی مسیح علینژاد را به شرح زیر منتشر کرده است:

«خالی‌بندی فراوان، فریب برخی گروه‌های اپوزیسیون و بالا کشیدن بخشی از بودجه‌های دریافتی از دولت آمریکا در کنار انگشت نما شدن اپوزیسیون، موجب بی اعتمادی به مصی علی‌نژاد و حاشیه‌نشینی و افسردگی مصی علی‌نژاد شد.او آخرین بار در اثر فشار روانی شدید، به داخل ساختمان خالی سازمان ملل رفت و عکسی از خود پشت تریبون و رو به صندلی‌های خالی سالن گرفت و آن را منتشر کرد.

انتشار این تصویر، هر چند سوژه خنده برخی ناظران شد، کارشناسان مطلع در امور روان شناسی و روان پزشکی را به این تحلیل رساند که افسردگی سابقه دار علی‌نژاد به حد بحرانی رسیده است. فرد در چنین مرحله ای از به‌هم ریختگی روانی، ممکن است به خود یا افراد پیرامون خود آسیب برساند.»

وضعیت روحی نامساعد مسیح علینژاد

معصومه علینژاد قمی در 20 شهریور 1355 معروف به مسیح علینژاد متولد شد. پدرش کشاورز و مادرش خیاط است و دو برادر و دو خواهر دارد. او خبرنگار، روزنامه نگار، نویسنده، مجری تلویزیونی و فعال حقوق زنان ایرانی-آمریکایی است. علینژاد خبرنگاری را از سال ۱۳۷۸ در ۲۳ سالگی با روزنامه همبستگی آغاز کرد. او سپس خبرنگار خبرگزاری ایلنا شد و بعدها در روزنامه های شرق، اعتماد ملی، هم میهن و چندی مطالبی منتشر کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  صبا راد رقص همسایگانش را به اشتراک گذاشت + جدیدترین استایل صبا راد

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا