اخبار فیلم و سریال

مصاحبه افسانه بایگان در مورد شرکت در مسابقه دختر شایسته ایران (+ویدیو)

اخیراً حاشیه های انتخاب افسانه بایگان به عنوان شایسته ترین دختر ایران در رسانه های مجازی بر سر زبانها افتاده است. حال در ادامه سراغ ماجرای پیش آمده میرویم و مصاحبه هایی از این بازیگر در رابطه با منتخب دختر شایسته ایران شدن، میخوانیم.

ماجرای انتخاب افسانه بایگان به عنوان دختر شایسته ایران

انتخاب افشانا بایگان به عنوان شایسته ترین دختر ایران
افسانه بایگان و دختر شایسته ایران بودن

افسانه بایگان متولد 5 دی 1340 در تهران، بازیگر ایرانی است که در پانزده سالگی به تشویق مادرش در مسابقه دختر شایسته ایران شرکت کرد و توانست مقام دوم را کسب کند. افسانه بایگان در شانزده سالگی دوباره در این مسابقات شرکت کرد و باز هم به مقام دوم رسید.

ویدیو مصاحبه افسانه بایگان در رابطه با دختر شایسته ایران شدن

افسانه بایگان در برنامه ای راجع به شرکت در مسابقه دختر شایسته ایران صحبت کرده که این مصاحبه را در ادامه با هم خواهیم دید:

او در مورد انتخاب نامش گفت:

«پدرم اسم افسانه را انتخاب کرد، مادرم مخالف این کار بود چون معتقد بود زندگی‌ می‌تواند مثل یک افسانه پرماجرا شود، اما پدرم می‌گفت اگر اینطور شود، چه اشکالی دارد؟ بالاخره پدرم برنده شد و من نیز اسمم را خیلی دوست دارم چون داستان ها را خیلی دوست دارم.»

همسر وی مصطفی شایسته در سال 1377 در تهران به دنیا آمد و در سال 1378 با فیلم روز با شکوه به کارگردانی کیانوش عیاری و بعد از آن با تولید فیلم مادر به کارگردانی علی حاتمی شروع به کار کرد. او تا به حال ده ها فیلم سینمای ایران با کارگردانان تولید و پخش کرده و به فعالیت خود ادامه میدهد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  حضور سمانه پاکدل و هادی کاظمی همسرش در عروسی محمدرضا گلزار

 

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا