اخبار فیلم و سریال

باری دیگر رونالدو با حرکت عجیب خبرساز شد

رونالدو با عصبانیت خود کم وارد اخبار نشده است و این بار هم با رفتار عجیبش خبرساز شد. به تازگی ویدیویی تحت عنوان رفتار عجیب رونالدو با حامل برانکارد در حال انتشار است و با واکنشهای متفاوتی رو به رو شده است. در ادامه میتوانید عصبانیت رونالدو از حامل برانکارد را ببینید.

رفتار عصبانی رونالدو با حامل برانکارد

وضعیت این روزها مطابق انتظار رونالدو و تیم او نیست. فوق ستاره پرتغالی در بازی اخیر مقابل الخلیج درمانده شد و تیم النصر مقابل یکی از بدترین تیم های لیگ عربستان با تساوی 1-1 عقب ماند تا عملا کمترین شانس قهرمانی ممکن را داشته باشد.

در پایان این دیدار، یک ویدیو از عصبانیت کریستیانو رونالدو در پایان مسابقه پخش شد. جایی که یکی از عوامل تیم رقیب قصد داشت با ستاره پرتغالی نصر عکس یادگاری بگیرد که این درخواست با استقبال خوبی روبرو نشد. رونالدو با عصبانیت دست درخواست کننده سلفی را رد کرد و از گرفتن عکس یادگاری خودداری کرد.

رفتار عجیب رونالدو با حامل برانکارد و خالد السمیری

ویدیو عصبانیت رونالدو از حامل برانکارد را ببینید:

در این ویدئو خالد السمیری بازیکن تیم الخلیج در محوطه جریمه خودش مصدوم شد و روی زمین افتاد. پس از رسیدن خودروی حامل بازیکنان مصدوم به محل مورد نظر، خالد السمیری مشکل خاصی نداشت و از جای خود بلند شد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  دلیل لاغری بیش از حد سالار عقیلی چیست؟ (+عکس)

این صحنه با عصبانیت کریستانیو رونالدو مواجه شد. او به ماشین اشاره کرد که فوراً زمین بازی را ترک کند. اما زمانی که بازیکن الخلیج قصد داشت روی برانکارد بنشیند، رونالدو به زور زیر بغل خالد السمیری را گرفت و او را روی صندلی مخصوص نشاند و بلافاصله از راننده خواست تا او را از زمین مسابقه خارج کند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا