اخبار فیلم و سریال

ویدیو حرکت جنجالی بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو را در اینجا ببینید

اخیرا ویدیویی از حرکت جنجالی بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو از رسانه های مجازی پخش شده است که حواشی زیادی برای او به همراه داشته است. در ادامه سراغ حرکت دیدنی بهنام بانی در کنسرت صادقلو میرویم و ویدیوی آن را برایتان قرار خواهیم داد.

حرکت جنجالی بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو

حرکت جنجالی بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو
عجیب ترین حرکت بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو

از هفته گذشته شرکت های برگزاری کنسرت و نمایندگان سالن های کنسرت جلساتی را با مسئولان دفتر موسیقی برگزار کرده اند تا زمینه را برای از سرگیری کنسرت ها فراهم کنند. یکی از شروط اصلی برای از سرگیری کنسرت ها رعایت پروتکل های بهداشتی است. همچنین پیش‌بینی می‌شود که 30 تا 50 درصد ظرفیت سالن‌ها برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به تماشاگران اختصاص یابد.

نمایندگان تالارهای کنسرت در تهران نیز آمادگی خود را برای ارائه تخفیف های لازم در هزینه های اجاره و خدمات فنی اعلام کرده اند تا شرکت های برگزارکننده کنسرت تمایل بیشتری به برگزاری کنسرت داشته باشند.

حرکت دیدنی بهنام بانی در کنسرت صادقلو

در ادامه ویدیوی حضور بهنام بانی در کنسرت مسعود صادقلو را خواهید دید:

 

تالارهای کنسرت تهران افزایش قیمت سال جاری را اعمال نکرده و همان پایه اجاره بهای سال گذشته را در نظر گرفته اند. ضمناً این تالارها شامل 50 درصد تخفیف روی قیمت سال گذشته می باشد. همه این اتفاقات رخ داده و همه در کنار هم قرار گرفته اند تا بار دیگر شاهد برگزاری کنسرت و رونق رویدادهای موسیقی باشیم.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عروسی آریایی محمدرضا گلزار و آیسان | لبخند عجیب آقای بازیگر هنگام خواندن خطبه عقد

در این میان مهم ترین شرط برگزاری کنسرت ها عدم افزایش قیمت بلیت است. این بدان معناست که برگزارکنندگان قرار نیست قیمت بلیت ها را افزایش دهند. هرچند نگاهی به قیمت های اعلام شده برای کنسرت های کیش چیز دیگری را نشان می دهد.

کنسرت‌های کیش در گذشته نسبت به سایر نقاط کشور گران‌تر بود. پیش از شیوع ویروس کرونا، قیمت بلیت کنسرت‌های کیش از 100 تا 250 هزار تومان بود.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا