اخبار فیلم و سریال

واکنش علی ضیا درمورد ممنوع الکاری در صدا و سیما

کمی پیش علی ضیا از صدا و سیما برکنار شد که خود خبری جنجال برانگیز بود. حالا علی ضیا تحت ویدیویی راجع به اخراجش از صدا و سیما اظهاراتی بیان کرده است که با واکنشهای مختلفی رو به رو شد. میتوانید ویدیوی افشاگری های علی ضیا در مورد صدا و سیما را در ادامه مشاهده کنید.

اظهارات علی ضیا درباره برکناری از صدا و سیما

علی ضیا مجری معروف تلویزیون هنگام انتشار ویدیوی جدید در صفحه اینستاگرامش حرف های عجیبی می زند. علی ضیا که حدود 6 ماه از پخش برنامه در تلویزیون محروم شده است، بیشتر وقت خود را در ورزش می گذراند.

علی ضیا علاوه بر ورزش، بر تولید محتوا در رسانه های اجتماعی نیز تمرکز دارد. اما او هنوز درباره پایان ممنوع الکاری خود چیزی نگفته است. برخی از فعالان رسانه ای نیز معتقدند تلویزیون حاضر به همکاری با وی نیست. در ادامه میتوانید اظهارات علی ضیا راجع به اخراج از صدا و سیما را ببینید:

اظهارات درباره برکناری علی ضیا

علی ضیا یکی از بهترین و پرطرفدارترین مجریان کشورمان است و در 10 سال اخیر موفق به حضور مستمر شده است. او در نوروز 1396 در برنامه سه ستاره به عنوان سه مجری برتر 20 سال اخیر انتخاب شد.

علی ضیا با «ویتامین 3» و «فرمول یک» توانست به شهرت و محبوبیت دست یابد. او کار خود را از رادیو آغاز کرد. او سه سال به تنهایی از کاشان به تهران سفر میکرد تا در رادیو جوان چند ثانیه ای ساعت رسمی کشور را اعلام کند و دوباره مجبور به بازگشت به کاشان میشد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال شربت زغال اخته از جم سریز و جم ریور + روز و بازپخش

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا