اخبار فیلم و سریال

واکنش شدید مگان فاکس به اظهارات سیاستمدار جمهوری خواه آمریکایی

کمی پیش یکی از سیاستمداران جمهوری خواه آمریکایی درمورد مگان فاکس و پسرانش اظهاراتی داشت که خشم این سلبریتی مشهور را برانگیخت. مگان فاکس در پاسخ به صحبت های او واکنش تندی نشان داده است که این واکنشات او نظر مخاطبان را جلب کرد و نظرات مختلفی دریافت کرد. در ادامه از جزئیات خبر عصبانیت مگان فاکس از سیاستمدار آمریکایی مطلع شوید.

عصبانیت مگان فاکس از سیاستمدار جمهوری خواه

رابی استارباک، که در سال 2022 در کنگره آمریکا نامزد شود، ادعا می کند که شاهد بوده است که دو پسر فاکس گفته اند که مادرشان آنها را مجبور به پوشیدن لباس های دخترانه کرده است. استارباک، 34 ساله، یک جمهوری خواه کالیفرنیایی، در توییتر ادعا کرد که در یک منطقه حفاظت شده بوده که فاکس و فرزندانش در آن بازی می کردند.

فاکس به شدت به ادعای استارباک در اینستاگرام واکنش نشان داد و گفت:

«این محافظه کار از کودکان به عنوان اهرم یا واحد پولی جامعه استفاده می کند. سوء استفاده از هویت جنسیتی فرزندانم برای جلب توجه مبارزات سیاسی، تو را در سمت اشتباه جهان قرار داده است. با بد ساحره ای درافتادی.

من دوست ندارم توجهی به تو کرده باشم، زیرا شما آشکارا دنبال توجه هستید، اما بگذارید درسی به شما بدهم… مهم نیست چقدر می خواهید به ثروت، قدرت، موفقیت یا شهرت برسی، هرگز با کودکان به عنوان اهرم استفاده نکن. به خصوص با بهانه های واهی و ادعایی.

مگان فاکس از اظهار نظر درمورد لباس های پسرانش عصبی است

عصبانیت مگان فاکس از سیاستمدار جمهوری خواه
واکنش تند مگان فاکس به جمهوری خواه آمریکایی

مگان دنیس فاکس متولد 16 می 1986 بازیگر و مدل آمریکایی است که فعالیت بازیگری خود را از سال 2001 با چند نقش مکمل در فیلم ها و سریال های مختلف آغاز کرد. فاکس با بازی در نقش میکائلا بانس در فیلم پرفروش ترانسفورمرز (2007) به شهرت بین المللی رسید. او دوباره این نقش را در دنباله، Transformers: Revenge of the Fallen (2009) ایفا کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال گلهای خونی از کانال 7 ترکیه【ساعت تکرار + داستان】

او نقش اپریل اونیل را در فیلم اکشن ابرقهرمانی Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) و دنباله آن Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016) بازی کرد. فاکس همچنین در فصل پنجم و ششم سریال تلویزیونی دختر جدید نقش ریگان لوکاس را بازی کرد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا