اخبار فیلم و سریال

واکنش تند اونور بویوکتوپچو به طلاق دمت اوزدمیر: روابط امروز آبکی شده است

پس از انتشار خبر طلاق دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ، این خبر با نظرات ضدونقیضی مواجه شد. یکی از کسانی که خیلی شدید به این جریان واکنش داد، اونور بویوکتوپچو بود که در ادامه اظهارات او راجع به طلاق بازیگران را میخوانیم.

بیوگرافی اونور بویوکتوپچو (Onur Büyüktopçu)

اونور بویوک توپچو در 24 آوریل 1982 در استانبول به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش مهاجر است. او تا هجده سالگی در ازمیر زندگی کرد و دوران دبیرستان را در آنجا گذراند. اونور بعدها به انگلستان سفر کرد و در آکادمی فیلم برتون لندن تحصیل کرد. او اولین بار در سال 2003 با سریال «دفتر دبیرستان» در تلویزیون ظاهر شد و نقش یوسف را بازی کرد و توانست توجه ها را به خود جلب کند.

پس از آن در سریال های معروفی چون دستبند، داماد خارجی و عشق اجاره ای به ایفای نقش پرداخت. اونور در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است. صفحه اینستاگرام او 1.7 میلیون دنبال کننده دارد. او 187 سانتی متر قد و 85 کیلوگرم وزن دارد.

واکنش اونور بویوکتوپچو به طلاق بازیگران

بیوگرافی اونور بویوکتوپچو

اونور بویوکتوپچو درباره افزایش اخبار طلاق سلبریتی ها گفت:

هیچ کس نمی تواند دیگری را تحمل کند. آنها رابطه خود را مثل تعویض پیراهن تغییر می دهند. من ازدواج عجولانه و طلاق عجولانه را درک نمی کنم. من فرزند طلاق هستم اما در درونم ترس وجود دارد. زود تصمیم می گیرند و ازدواج می کنند و زود تصمیم می گیرند و طلاق می گیرند. شما برای طلاق ازدواج نمی کنید. ازدواج واقعا مقدس است، یک چیز گرانبهاست. ازدواج بی ارزش میشود. مدام طلاق می گیرند. من هیچ دوست متاهلی در اطرافم ندارم، همه آنها طلاق گرفتند. روابط امروز آبکی است!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا