اخبار فیلم و سریال

با این ویدیو با دنیای جنگ ستارگان آشنا شوید؛ روز جهانی جنگ ستارگان

دیروز، روز رسمی و جهانی فرنچایز محبوب جنگ ستارگان بود. پس از اینکه روز جهانی استاروارز دیروز اعلام شد، قرار است نگاهی به فرنچایز جنگ ستارگان داشته باشیم و ویدیوی روز جهانی جنگ ستارگان را با هم ببینیم.

نگاهی به دنیای جنگ ستارگان

نگاهی به دنیای جنگ ستارگان
نگاهی به دنیای جنگ ستارگان

جنگ ستارگان یک اپرای فضایی حماسی آمریکایی است. فرانچایز چند رسانه ای ساخته جورج لوکاس که با فیلمی به همین نام در سال 1977 آغاز شد، به سرعت به یک پدیده فرهنگ پاپ جهانی تبدیل شد.

این فرنچایز به فیلم‌ها و رسانه‌های مختلف، از جمله سریال‌های تلویزیونی، بازی‌های ویدیویی، رمان‌ها، کمیک‌ها، جاذبه‌های پارک موضوعی و مناطق موضوعی گسترش یافته و مجموعه‌ای از داستان‌های همه‌جانبه را در بر می‌گیرد. جنگ ستارگان یکی از پردرآمدترین فرنچایزهای رسانه ای تمام دوران است.

در این فیلم مارک همیل، هریسون فورد، کری فیشر، پیتر کوشینگ، الک گینس، دیوید پروس، جیمز ارل جونز، آنتونی دنیلز، کنی بیکر و پیتر میهو به ایفای نقش پرداخته اند. این اولین قسمت از سه گانه اصلی جنگ ستارگان، اولین فیلم در این فرانچایز و چهارمین قسمت از حماسه اسکای واکر است. امروزه جنگ ستارگان توسط بسیاری از افراد صنعت سینما به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین فیلم های تاریخ سینما شناخته می شود.

ویدیوی روز جهانی جنگ ستارگان

در ادامه ویدیویی به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا