اخبار فیلم و سریال

نفس جودی کومر روی صحنه تئاتر حبس شد. آیا تئاترهای برادوی لغو می شود؟

نفس جودی کومر روی صحنه تئاتر حبس شد. . نمایش استیج جودی کامر به دلیل دود غلیظ در هوا در نیویورک ناشی از آتش‌سوزی‌های جنگلی در کانادا باقی مانده است.

جودی کامر صحنه را ترک کرد . وی که روی صحنه تئاتر به صورت نمایشی بازی می کرد به دلیل عوارض هوا و سختی تنفس صحنه را ترک کرد. نمایندگان تئاتر تایید کردند که کومر اجرای خود را به دلیل آلودگی هوا لغو کرده است.

نفس جودی کومر روی صحنه تئاتر حبس شد.

نفس تنگی جودی کومر روی صحنه

جدا از تاکید نمایندگان تئاتر، یکی از تماشاگران این نمایش به ددلاین گفت که جودی کومر پس از شروع نمایش مدام سرفه می کرد و می گفت من نمی توانم این هوا را تنفس کنم و 45 دقیقه بعد نمایش و صحنه روی صحنه رفت. چپ.

تنگی نفس جودی کومر

کانادا بدترین شروع فصل آتش سوزی را در جنگل های خود تجربه می کند. اگرچه آتش‌سوزی‌های جنگلی در کانادا رایج است، آتش‌سوزی همزمان در شرق و غرب این کشور غیرعادی است. علت بدترین کیفیت هوا در نیویورک از سال 1980 این آتش سوزی است.

در حال حاضر بازگشت این بازیگر فیلم های Killing Eve (Killing Eve) و The Last Duel (The Last Duel) به این تئاتر قطعی نشده است اما تاکنون هیچ یک از تئاترهای برادوی کنسل نشده اند.

خط افق معروف نیویورک که معمولاً از کیلومترها دورتر قابل مشاهده است، به نظر می رسد که در پف دود ناپدید شده است. این آب و هوا به ویژه برای افرادی که در فضای باز فعالیت می کنند نامناسب است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  مرگ اوترد ؛ آیا اوترد در فصل پنجم آخرین پادشاهی می میرد؟ + عکس واقعی اوترد

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا