اخبار فیلم و سریال

ممانعت از ورود نازنین بیاتی به مشهد خبرساز شد

نازنین بیاتی از دسته بازیگران بی حاشیه ایرانی است که خیلی زود محبوب دل مخاطبان شد. به تازگی در اکران عمومی فیلم «عروسی مردم» در شهر مشهد، نازنین بیاتی حق ورود به این شهر را نداشته است. در ادامه جزئیات خبر اجازه ورود ندادن به مشهد برای نازنین بیاتی را می خوانید.

عدم اجازه ورود نازنین بیاتی بازیگر زن به مشهد

مجید توکلی کارگردان فیلم عروسی مردم با انتشار عکسی در اینستاگرام از حادثه حضور نیافتن نازنین بیاتی در مشهد مقدس این موضوع را اذعان عمومی توصیف کرد. در این پست اینستاگرامی که مجید توکلی در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، این کارگردان اکران عمومی فیلم «عروسی مردم» را لغو کرد.

برخی منابع می گویند حجاب بازیگران زن در اکران مردمی فیلم عروسی مردم در تهران دلیل این ممنوعیت ورود نازنین بیاتی به مشهد مقدس است.

نکاتی درباره عدم اجازه ورود نازنین بیاتی به مشهد

در اینجا سخنان مجید توکلی را می بینید:

عدم اجازه ورود نازنین بیاتی بازیگر زن به مشهد
نکاتی درباره عدم اجازه ورود نازنین بیاتی به مشهد

نازنین بیاتی از آن دست بازیگرانی است که به سرعت در میان مردم به شهرت رسید. استعداد فوق العاده نازنین بیاتی در بازیگری او را در مدت بسیار کوتاهی به بازیگری مشهور و محبوب تبدیل کرد. نازنین بیاتی زندگی آرامی دارد و تاکنون چیزی از زندگی او مشخص نشده است. نازنین بیاتی با فیلم آینه بغل با حضور جواد عزتی شهرت او بیشتر شد. نازنین بیاتی علاوه بر سینما در تئاتر نیز حضور فعال دارد. نازنین بیاتی بازیگری را از سال 1390 آغاز کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  پوریا پوتک باری دیگر پدر شد؛ آیا پوتک درمورد پسرش دروغ میگوید؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا