اخبار فیلم و سریال

معرفی کامل مسابقات ناتو و نحوه انجام آن

از ابتدای راه اندازی شبکه نمایش خانگی در ایران، مسابقات تلویزیونی رئالیتی جایگاه ویژه ای در بین تولیدات این شبکه داشت و اکنون مسابقه جدیدی به نام ناتو به این سبک تقدیم مخاطبان شده است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

ناتو این یک رئالیتی شو جدید در ژانر بازی های استدلالی-قیاسی است که پخش آن از دوشنبه 14 اردیبهشت ماه از شبکه نمایش خانگی آغاز شد.

این رئالیتی شو هر دوشنبه ساعت 8 صبح از پلتفرم فیلم نت پخش می شود.

این بازی جایگزین رئالیتی شو “پدرخوانده” سعید ابوطالب شد که آخرین قسمت از فصل اول آن در روز دوشنبه 14 آوریل پخش شد.

راننده ناتو محمدرضا علیمردانی که پیش از این تجربه کارگردانی بازی های «شب های مافیا» و «پدرخوانده» به کارگردانی سعید ابوطالب را در کارنامه خود داشت و این بار با تیمی جدید و جوان، مسابقه رئالیتی شو را بر عهده گرفته است.

به واقعیت تبدیل شده است ناتو به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی صفی یاری در فضایی مرموز پلیسی به بازی مافیایی می پردازد. ناتو او درست مانند «پدرخوانده» یکی از شخصیت های اصلی بازی مافیایی است و عنوان این نمایش نیز برگرفته از این شخصیت است.

رقابت ناتو

ناتو در 21 قسمت تهیه شده است که هر قسمت از این نمایش بین 51 دقیقه تا یک ساعت و 20 دقیقه است.

بازیگران قسمت اول این نمایش متین ستوده، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، هومن برق نورد، امیرحسین رستمی و شهرزاد کمال زاده هستند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تریلر جدید انیمیشن Migration 2023 + تاریخ انتشار

به یک ستاره واقعیت تبدیل شوید ناتو چند بازیکن وجود دارد؟ در طول مسابقه 10 سوال سخت و گاه خنده دار از آنها پرسیده می شود و بازیکنان باید با هم پاسخ صحیح را پیدا کنند. اگر بازیکنان به هر سوال پاسخ صحیح دهند مبلغی به عنوان پاداش دریافت می کنند و به ازای هر پاسخ اشتباه همان مبلغ از پاداش آنها کسر می شود.

در میان این بازیکنان، یک نقش ناتو عهده دار است ناتو او کسی است که از قبل پاسخ همه سوالات را می داند. جدا از بازیکنی که بازی می کند ناتو هیچکس هویت این بازیکن را نمی داند حتی مجری برنامه.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا