اخبار فیلم و سریال

محمد فیلی بازیگر معروف در بیمارستان بستری شد! (+آخرین جزئیات وضعیت او)

محمد فیلی او بازیگر معروف و پیشکسوت کشورمان است که به تازگی در یک خبر جدید حضور داشته است. بستری شدن محمد فیلی در بیمارستان و جزئیات بیماری او تایید شد.

اخیرا با انتشار خبری در مورد بیماری محمد فیلی و حضور محمد فیلی در بیمارستان توجهات زیادی به او جلب شده و اخیراً جزئیاتی در این باره منتشر شده است. بیماری محمد فیلی منتشر شد.

بستری شدن محمد فیلی در بیمارستان

محمد فیلی متولد 22 فروردین 1329 در شیراز بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از معروف ترین نقش های تلویزیونی که تاکنون ایفا کرده است می توان به نسیم بیگ و باسیم بیگ در سریال روزی روزگاری، مموش در سریال تفنگ سرپر و نقش شمر بن ذی الجوشن در سریال مختار نامه اشاره کرد.

محمد فیلی هفته گذشته به دلیل علائم بیماری و درد در ناحیه قفسه سینه در بیمارستان بستری شد. با تشخیص پزشکان مشکل انسداد عروق، این هنرمند تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت که خوشبختانه با موفقیت انجام شد.

این بازیگر پیشکسوت در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مورد بیماری خود گفت:

از هفته گذشته مرا به بیمارستان لاله آوردند، ابتدا پزشکان قلبم را با آنژیو چک کردند تا ببینند مشکل قلبی دارم یا نه. که خوشبختانه به خوبی پیش رفت، سپس با MRI نتیجه گرفتند که مشکوک به آسیب مغزی بود.

اضافه:

این موضوع با من مطرح شد و چند شب در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بودم و تازه به بخش برگشتم، اما پزشکان گفتند که در حال بررسی هستند و تصمیم می‌گیرند که روز پنج‌شنبه جراحی شوند یا به دنبال درمان دیگری باشند.

فیلی همچنین از مردم می خواهد که برای او دعا کنند تا بتواند دوباره به عرصه بازیگری بازگردد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  7 زوج مشهور دنیای فیلم و سریال که نمیدانستید رابطه سمی دارند
بستری شدن محمد فیلی در بیمارستان

بیماری محمد فیلی

وی اخیرا در مجموعه تلویزیونی «تمام اهل اصفهان» و سریال «دمکانی» محصول صدا و سیمای فارس جلوی دوربین رفته است. این بازیگر پیشکسوت علت مشکلات و نارسایی های مغزی و بیماری خود را خستگی حضور در این مجموعه های تلویزیونی می داند. محمد فیلی این روزها سریال گیلدخت را در شبکه یک سیما دارد و گفته می شود در سریال سلمان فارسی داود میرباقری حضور دارد.

روزی روزگاری تنگف سر پر، مختارنامه، پرستاران، هشت و نیم دقیقه و دنگ و فنگ روزه از دیگر آثار این هنرمند پیشکسوت است. او در جشنواره فیلم فجر 1398 فیلم «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی کیا را در اکران بزرگ داشت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا