اخبار فیلم و سریالاخبار سینما و هنرمندان ایرانی

گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟

گلناز حسینی، یکی از مجری های مشهور شبکه من و تو است. او در قسمت های مختلف برنامه فعالیت داشته و به عنوان مجری، دی جی، دنسر و بازیگر در شبکه های ماهواره دیده می شود. گلناز حسینی سال هاست که وطن خود را ترک کرده و در زمینه های مختلف فعالیت دارد که باعث شده است تا مخاطبان بسیاری داشته باشد.

گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟

این سلبریتی محبوب، جزو پر طرفدارترین صفحات اینستاگرام نیز محسوب می شود و دارای چهره و بدنی زیبا و جذاب است. او با تیم خود در فعالیت های مختلف مشغول به کار است که این تیم شامل تعدادی جوان ایرانی است که حکومت را به هر شکلی زیر سوال می برند. این تیم برنامه هایی را در شبکه من و تو منتشر می کنند که به صورت مناسبتی شرایط ایران را به نمایش می گذارند. همچنین شبکه های دیگری مانند ام بی سی پرشیا نیز توسط سینا ولی الله این ایده را پیش برده اند.

گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟

علاوه بر فعالیت های تلویزیونی، گلناز حسینی در فضای مجازی نیز بسیار فعال است و در صفحات و پیج های اینستاگرامی خود، از زندگی مشترک خود و ویدیو های مختلفی استفاده می کند. بسیاری از مخاطبان کانال او به دلیل جذابیت و طنزی که دارد، او را دنبال می کنند.

گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟

همسر گلناز حسینی کیست؟ و ماجرای طلاق این دو چه بود؟

پدرام پور کیایی، همسر گلناز حسینی و پدر ایرانی جوانی است که به عنوان خبرنگار در حال فعالیت است. او برای شبکه خاصی کار نمی کند، اما در پیج شخصی خود، ویدیوها و خبرهای جنجالی را منتشر می کند. پدرام از قبل از آشنایی با گلناز، علاقه خود را به خبرنگاری درک کرده بود و به دنبال توسعه در جهات مختلف بود. به همراه گلناز، به انگلیس مهاجرت کردند تا به دنبال خبرهای جهانی باشند. پدرام چهار سال از گلناز بزرگتر است و در ایران نیز به عنوان خبرنگار فعالیت داشته است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ماه عسل محمدرضا گلزار و آیسان در ترکیه

بعد از استخدام گلناز در شبکه من و تو به عنوان خبرنگار، همسرش نیز برای اغلب برنامه های ماهواره ای شبکه خبر جمع می کند و بخش مهمی از اخبار برنامه های من و تو را جمع آوری می کند. پدرام در پیج رسمی اینستاگرام خود حدود ۳۰ هزار فالور دارد و به مسائل و خبرهای روز دنیا اختصاص داده شده است، اما نظرات شخصی خود را وارد نمی کند و خود را تحلیل گر مسائل سیاسی نمی داند.

اکنون پدرام پور کیایی در زمینه خبرنگاری بسیار فعال و موفق است، اما بعضی از موفقیت هایش را به دلیل شهرت همسرش، گلناز، نسبت می دهند. او در زمینه های مختلف خبر تولید می کند و تنها به دنبال واقعه و یا اتفاقی است که از آن خبر بسازد.

به تازگی خبری از طلاق این دو زوج منتشر شده و پیج اینتساگرام آن ها نیز به درستی این خبر مهر تایید زده است؛ زیر تمام عکس های دونفره این زوج از پیج گلناز پاک شده است و فعلا گلناز حسینی به این مورد واکنشی نشان نداده است.

گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟ گلناز حسینی کیست؟ ماجرای روابط نامشروع و طلاقش چه بود؟

 

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا