اخبار فیلم و سریال

چرا فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 8 متوقف شد؟

این روزها خبر متوقف شدن تولید فیلم و سریال های زیادی منتشر شده و فیلم Mission Impossible 8 یکی از آنهاست. این فیلم که موردانتظار طرفداران زیادی است، تولید آن به خاطر اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا موقف شده که در ادامه می توانید جزئیات خبر را بخوانید.

فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 8 متوقف شد

در قسمت دوم این فیلم قرار است سریال و ماموریت های تام کروز در نقش اتان هانت، مامور صندوق بین المللی پول به پایان برسد. اولین قسمت در جولای 2023 پس از تاخیرهای متعدد تولید که باعث شد اولین نمایش در سینماها اکران شود، وارد سینماها خواهد شد. انتظار می‌رود این فیلم که 40 درصد تولید شده است، در ژوئن 2024 در سینماها به نمایش درآید. البته گفته می شود ممکن است اکران عقب بیفتد زیرا نویسندگان برای دستمزد منصفانه در استودیوها می جنگند.

توقف فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 8

فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 8 متوقف شد
بسته شدن فیلمبرداری ماموریت غیرممکن 8

قسمت دوم Mission: Impossible – Dead Reckoning تنها تولید مهمی نیست که تحت تاثیر اعتصاب نویسندگان قرار گرفته است. این اعتصاب همچنین تولید سریال های Stranger Things، The Mandalorian، Yellowjackets، Abbott Elementary، The Last of Us، Billions و Severance را متوقف کرد.

Mission: Impossible – Dead Reckoning یکی از تاخیرهایی است که دو فیلم آخر این مجموعه از زمانی که فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در فوریه 2020 شروع شد، با آن مواجه شده اند. قسمت اول با موانع مشابهی روبرو شد. زمانی که تولید همه‌گیری کووید متوقف شد و فیلم مجبور شد سه بار نمایش خود را تغییر دهد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بازیگران فیلم تامب رایدر 2 - Tomb Raider [ مهاجم مقبره ] + داستان

در مورد اعتصاب نویسندگان، WGA در حال حاضر برای امنیت شغلی نویسندگان همراه با افزایش حقوق و مقررات هوش مصنوعی مورد استفاده برای نوشتن فیلمنامه مبارزه می کند. یکی از مسائل کلیدی باقی مانده هاست که نویسندگان هنگام نوشتن یک سریال تلویزیونی یا فیلم برای یک سرویس پخش به آن توجه نمی کنند. به دلیل اعتصاب نویسندگان WGA، هیچ کارمندی برای انجام تنظیمات لازم در فیلمنامه برای تولیدات در حال انجام وجود ندارد، که منجر به تعطیلی بسیاری از عناوین شده است.

اعتصاب نویسندگان تنها عامل تأثیرگذار بر فرانچایز Mission: Impossible در هفته گذشته نیست. طبق گزارش‌ها، کروز از اوپنهایمر و باربی عصبانی است که صفحه‌های کلیدی مانند صفحه نمایش IMAX را برای فیلم Mission: Impossible: Dead Reckoning Part One در هفته‌های آخر اکران خود دور کرده اند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا