اخبار فیلم و سریال

حسین زمان، خواننده پاپ ایرانی درگذشت؛ علت مرگ حسین زمان چیست؟

متاسفانه خبر درگذشت خواننده پاپ ایرانی حسین زمان تایید شده است و سروصدای زیادی در رسانه های خبری به پا کرده است. خبر دردناک فوت حسین زمان دهان به دهان میان هواداران میچرخد و همه علت مرگ حسین زمان را میجویند. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات خبر ناگوار درگذشت حسین زمان را پوشش دهیم.

حسین زمان خواننده پاپ ایرانی درگذشت

در حالی که شب گذشته بهمن بابازاده گزارشگر موسیقی از وخامت اوضاع خبر داد، حسین زمان صبح امروز گروهی از رسانه ها به نقل از فرزندش از درگذشت این مهندس پلی تکنیک و استاد دانشگاه خبر دادند که سال ها پیش موسیقی را به مهندسی و فعالیت های سیاسی خود ترجیح داد و به شهرت رسید.

حسین زمان متولد 1338 بود، قبل از انقلاب دانشجوی مدرسه خوارزمی و دانشگاه صنعتی اصفهان بود که به دلیل فعالیت های انقلابی توسط ساواک دستگیر شد. پس از آن این مهندس مخابرات به آمریکا رفت و تحصیلات خود را ادامه داد. پس از انقلاب به کشور بازگشت و به جبهه رفت.

hosein zaman

علت مرگ حسین زمان

علت مرگ حسین زمان چه بود؟

حسین زمان از سال ۱۳۷۸ رسما وارد عرصه موسیقی شد و به دلیل فعالیت های سیاسی اصلاح طلبانه به عنوان سیاسی ترین خواننده پاپ به شهرت رسید. وی پس از 17 سال ممنوعیت از فعالیت های هنری در سال 1397، دو کنسرت در برج میلاد داشت. او شب گذشته پس از مدت ها مبارزه با سرطان درگذشت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  یکتا ناصر از استایل عجیب خود در اینستاگرام رونمایی کرد

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا