اخبار فیلم و سریال

شقایق دهقان در مراسم فرهنگی بدون حجاب اجباری حاضر شد

عکس های اخیر از کشف حجاب شقایق دهقان در مراسم های مختلف در رسانه ها پخش شده که با واکنش افراد زیادی مواجه شده است. حجاب نامناسب شقایق دهقان در مراسم رسمی بیشتر به چشم میاید. در ادامه حضور شقایق دهقان بدون حجاب اجباری را در مراسم ها خواهیم دید.

شقایق دهقان بدون حجاب اجباری در مراسم ها شرکت میکند

شقایق دهقان بازیگر طنز تلویزیون ایران است. او همسر مهراب قاسم خانی نویسنده مشهور تلویزیون است، آنها در جریان سریال پاورچین به کارگردانی مهران مدیری با هم آشنا شدند اما اخیراً شایعات زیادی در مورد جدایی آنها در رسانه ها ایجاد شده است. در ادامه عکسی از حضور بدون حجاب شقایق دهقان در مراسم را مشاهده میکنید:

کشف حجاب زن دهقان در مراسم مختلف.
شقایق دهقان بدون حجاب اجباری

شقایق دهقان در یک مراسم فرهنگی حجاب خود را برداشت

شقایق دهقان فعالیت هنری خود را از 17 سالگی آغاز کرد. شقایق دهقان یک پسر به نام نویان قاسم خانی دارد. شقایق دهقان همسر سابق مهراب قاسم خانی است. شقایق دهقان در سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی در برنامه نوروزی به ایفای نقش پرداخته است. شقایق دهقان روز چهارم اسفند 57 در لانگاسین آلمان به دنیا آمد.

شقایق دهقان در 23 فوریه 1979 در گیسن آلمان به دنیا آمد و اکنون 39 سال سن دارد. شقایق دهقان سه ماه پس از تولد، همزمان با پایان تحصیلات پدرش، به همراه خانواده به ایران بازگشت. خانواده وی نزدیک به 6 سال در ساری ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عکس لو رفته از هانیه توسلی قبل از عمل زیبایی

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا