اخبار فیلم و سریال

مهاجرت وحید رجبلو، کارآفرین ایرانی به آمریکا به همراه مادرش + عکس

به تازگی خبر مهاجرت وحید رجبلو، کارآفرین موفق ایرانی منتشر شده است و حالا او با انتشار عکسی در آمریکا این خبر را تایید کرده است. مادر وحید رجبلو هم به نظر میاید همراه او مهاجرت کرده است که در ادامه تصویر مربوطه را خواهید دید.

مهاجرت وحید رجبلو و مادرش به آمریکا

vahid rajablou

وحید رجبلو کارآفرین توان یاب و مدیرعامل استارت آپ «توانیتو» با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام از مهاجرت خود به آمریکا و شهر سن رافائل در کالیفرنیا خبر داد. وحید رجبلو جوان روشنفکر کرجی و کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات است که با وجود نقص جسمانی کارهای بزرگی انجام داده است. وحید رجبلو به استیون هاوکینگ ایرانی معروف است. رجبلو با ابتلا به بیماری با ناتوانی 98 درصدی توانست در فهرست 20 جوان شایسته و تأثیرگذار کمیته بین المللی JCI در سال 2019 به عنوان اولین ایرانی قرار گیرد. 2 درصد از بدن وحید رجبلو کار می کند و او توانست با عزم پولادین کارهای بزرگ انجام دهد. همچون فاطمه حمامی، دختر نقاش کاشانی که با انگشتان پا نقاشی می کند.

وحید رجبلو موسس استارت آپ توانیتو است که سایت tavanito.com است. او مسئول یک تیم استارت آپی 12 نفره است و بیش از 200 سایت را طراحی و راه اندازی کرده است. این پسر قدرتمند ایرانی به خیلی ها نشان می دهد که هرگز نباید بگویید هرگز و هیچ وقت تسلیم نشوید. در زندگی تسلیم شدن فایده ای ندارد و وحید رجبلو آن را ثابت کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عکسی از همسر سانتال مانتال کامران تفتی لو رفت

او هرگز نتوانسته راه برود. اما ذهنش سریع می دود. سریعتر از خیلی ها به قول قدیمی ها 4 ستون فقرات سالم دارند اما شجاعت ندارند. بیماری SMA 98 درصد وجود وحید رجبلو را گرفت اما با همین 2 درصد چند کار انجام داده است. وحید رجبلو استعداد بی نظیری است. چهره خندانی که اکنون در لیست یکی از بهترین جوانان جهان قرار دارد.

این استعدادهای خام باید در عصر دیجیتال شناسایی و حمایت شوند. وحید رجبلوها، فاطمه حمامی ها و خیلی های دیگر نمی توانند برای دیده شدن به عصر جدید بروند. در دوره جدید باید این نوابغ را دید و حمایت کرد.

وحید رجبلو

چهره وحید رجبلو دلربای ما بر دست استخوانی ظریف سنگینی می کند. ناتوانی 98 درصدی باعث نشد که او صاحب کسب و کار جدیدی نشود. او بمبی از خلاقیت و الگوی الهام بخش برای جوانانی است که این روزها بی انگیزه هستند. قبلا دفتر ایشان در جهاد دانشگاهی شریف بود. برادرش مجید همیشه در کنارش بوده است.


به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا