اخبار فیلم و سریال

دلیل لاغری بیش از حد آتیلا پسیانی مشخص شد

بعد از مراسم بزرگداشتی که برای آتیلا پسیانی تشکیل شد، پشت صحنه کاهش وزن شدید آتیلا پسیانی منتشر شد. در پی انتشار چند عکس از آتیلا پسیانی، برخی خبرگزاری ها از دلیل کاهش وزن آتیلا پسیانی پرده برداشتند.

بیماری و علت لاغری آتیلا پسیانی یکی از اتفاقاتی بود که در چند روز اخیر فضای مجازی و فضای هنرمندان را در شک فرو برده است. ستاره پسیانی دختر آتیلا پسیانی در مصاحبه جدید خود پس از مراسم آتیلا پسیانی گفت:

«درمان پدرم به پایان رسیده و خدا را شکر بیماری از بین رفته است.»

علت لاغری شدید آتیلا پسیانی چیست؟

علت لاغری شدید آتیلا پسیانی
دلیل کاهش وزن آتیلا پسیانی

هجدهمین شب کارگردانان تئاتر با آیین شصت و ششمین سالگرد تولد آتیلا پسیانی در حالی برگزار شد که عکس های منتشر شده از این مراسم باعث نگرانی دنبال کنندگان این هنرمند شد. آتیلا پسیانی چند ماهی است که با سرطان مبارزه می کند و امشب به همراه دخترش ستاره و همسرش فاطمه نقوی در این مراسم حضور داشت و ظاهرا حالش رو به بهبود است.

خبر بیماری آتیلا پسیانی برای اولین بار در مراسم تشییع امین تارخ در مهرماه مطرح شد که آقای پسیانی به دلیل وخامت حالش نتوانست در این مراسم شرکت کند و متن یادداشت توسط وی نوشته شده بود.

علت بیماری آتیلا پسیانی

در ادامه میتوانید تصاویری از این بازیگر بزرگ ببینید که لاغری بیش از حد آتیلا پسیانی را نشان میدهند:

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین تریلر رسمی قسمت دوم فیلم Dune منتشر شد
علت لاغری شدید آتیلا پسیانی
دلیل کاهش وزن شدید آتیلا پسیانی دلیل کاهش وزن آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی متولد 10 اردیبهشت 1336 بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و فرزند جمیله شیخی است. آتیلا پسیانی فرزند جمیله شیخی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی و همسر فاطمه نقوی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او یک دختر به نام ستاره پسیانی و یک پسر به نام خسرو دارد که هر دو بازیگر تئاتر هستند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا