اخبار فیلم و سریال

صحبت های جنجالی بهاره رهنما در اکران فیلم عطر آخر اردیبهشت

به تازگی نشست نقد و بررسی فیلم «عطر آخر اردیبهشت» با کارگردانی بهاره رهنما برگزار شده است. بهاره رهنما در این نشست حرفهای جنجالی را بیان کرده است که این سخنان تحت عنوان صحبت های جنجالی بهاره رهنما در اکران عطر آخر اردیبهشت منتشر شده است. در ادامه میتوانید اظهارات جنجالی بهاره رهنما در اکران فیلمش را ببینید.

صحبت های جنجالی بهاره رهنما در اکران فیلم عطر آخر اردیبهشت

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «عطر آخر اردیبهشت» با حضور بهاره رهنما (کارگردان) و افسانه چهره آزاد (بازیگر) شب گذشته (چهارشنبه 20 اردیبهشت) در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

بهاره رهنما نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «عطر آخر اردیبهشت» با بیان اینکه همیشه برای من این سوال پیش می آید که یک نفر باید چه کار کند تا صدایش به گوش برسد؟ گفت:

«فکر می‌کنم در سینما این اتفاق می‌افتد و مشخص می‌شود که آنچه فیلمساز در اثرش می‌گوید درست است یا نه. نگرش یک فرد در اثرش گویای همه چیز است. به قول مرحوم سیف الله داد «فیلمساز همیشه شبیه اثر خودش است».

 

وی با تاکید بر اینکه در فیلمسازی نیازی به توضیح نیست و اثر همه چیز را توضیح می دهد، گفت:

«فیلم در سخت ترین شرایط زندگی من ساخته شد و اگر فیلم دومی هم بسازم قطعا اشتباهاتم کمتر می شود. این فیلم بعد از دو سال در اردیبهشت ماه اکران شد و کاملا تصادفی بود.»

صحبت های بهاره رهنما در اکران فیلم جدیدش

وی همچنین با قدردانی از گروه سینمایی هنر و تجربه گفت: «معلوم است که این فیلم توسط کارگردان تئاتر ساخته شده است و تئاتر کمک زیادی به من برای انجام این کار به خصوص در دکوپاژ کرد» گفت:

«انتخاب «عطر آخر اردیبهشت» برای اکران در هنر و تجربه یکی از افتخاراتم بود و البته پس از چند بار بررسی فیلم برگزیده شد. این فیلم شاید حلقه مفقوده ای بین فیلمنامه های من باشد و تصمیم گرفتم نمایشنامه «عطر آخر اردیبهشت» را بنویسم. من می خواهم پلی بین تئاترهایی که ارائه می کنم و فیلم هایی که می سازم ایجاد کنم.»

 

افسانه چهره آزاد بازیگر سینما نیز گفت:

«وقتی فیلم را روی پرده دیدم، کارگردانی فیلم را خیلی دوست داشتم و به نظرم فیلمی بسیار زنانه و لطیف است.»

 

این بازیگر به نقش خود اشاره کرد و گفت:

»نقشی که داشتم روی ویلچر و فقط با دیالوگ بود. این کار من را کمی سخت کرد. من به تنهایی روی صندلی تمرین کردم تا بتوانم با نقش ارتباط برقرار کنم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا