اخبار فیلم و سریال

حضور هانده ارچل در مراسم درگذشت پدربزرگش (+ویدیو)

دیروز پس از انتشار استوری جدید هانده ارچل در اینستاگرامش خبر از دنیا رفتن پدربزرگ هانده ارچل منتشر شد. هانده که در سال 2018 مادرش را بر اثر سرطان از دست داده بود، پدربزرگش نیز دیروز درگذشت. مرگ پدربزرگ هانده ارچل به دلیل بیماری بوده است. زادگاه هانده ارچل شهر باندیرما ترکیه است، بنابراین هانده که در ایتالیا است، اکنون به باندیرما رفته است. سفر هانده ارچل به باندیرما برای تشییع جنازه پدربزرگش است.

پدربزرگ هانده ارچل از دنیا رفت

پدربزرگ هانده ارچل درگذشت
پدربزرگ هانده ارچل درگذشت

متین ارچل، پدربزرگ هانده ارچل درگذشت. معلوم شد که افسر بازنشسته متین ارچل بر اثر سرطان درگذشته است. هانده به دلیل فوت پدربزرگش به باندریما سفر کرد. این بیماری که اولین بار در مادر هانده مشاهده شد، مدتی پیش در خواهرزاده سه ساله هانده ظاهر شد. این روزها مشخص شد که پدربزرگ هانده مدت ها بیمار بوده و حال به دلیل سرطان فوت کرده است. در ادامه ویدیوی حضور هانده ارچل در مراسم پدربزرگش را با هم میبینیم:

 

زادگاه هانده ارچل شهر باندیرما است. هانده متولد 1994 و یکی از بازیگران و مدل های معروف ترکیه است. این بازیگر در سریال هایی چون: تو درم را بزن، دو غریبه، مروارید سیاه، عزیزه، حلقه، عشق حرف حالیش نمیشه و دختران آفتاب بازی کرده است.

عکس پدربزرگ هانده ارچل

عکس پدربزرگ هانده ارچل

عکس پدربزرگ هانده ارچل
سفر هانده ارچل به باندیرما
سفر هانده ارچل به باندیرما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا