اخبار فیلم و سریال

سریال دیپلمات، رکورد مامور شب را در نتفلیکس زد

سریال دیپلمات به عملکرد عالی خود در نتفلیکس ادامه می دهد و برای دومین هفته متوالی در صدر پربیننده ترین سریال این سرویس استریم باقی مانده است. این اثرهیجانی سیاسی با بازی کری راسل، درباره سفیر جدید ایالات متحده در بریتانیا، کیت وایلر است که مجبور است تعادل را میان مدیریت تهدیدات بین المللی و مشکلات زندگی شخصی خود و ازدواجش با هال وایلر که او نیز سفیر است، رعایت کند. سریال دیپلمات به سرعت تبدیل به یک سریال پرطرفدار شده و در اولین هفته اکران خود در صدر فهرست پربیننده ترین سریال های هفتگی نتفلیکس قرار گرفت.

سریال دیپلماتیک

سریال دیپلماتیک

طبق آمار نتفلیکس، موفقیت سریال دیپلمات در هفته دوم نیز ادامه دارد و این سریال همچنان در صدر پربیننده ترین سریال های نتفلیکس برای هفته منتهی به 30 آوریل قرار دارد. این سریال تاکنون 66.46 میلیون ساعت دیده شده است که بیش از 57.5 میلیون ساعت تماشا در هفته اول نمایش است. موفقیت این سریال باعث شده تا تولید فصل دوم آن دور از انتظار نباشد. زمانی که The Diplomat برای اولین بار پخش شد، تریلر دیگری به نام The Night Agent را از لیست پربیننده ترین سریال های نتفلیکس کنار زد. سریال مذکور به مدت یک ماه در صدر پربیننده ترین سریال های نتفلیکس قرار داشت. از آخرین هفته ماه آوریل، The Night Agent به چهارمین جایگاه پربیننده نتفلیکس رسید و با انتشار سریال The Diplomat، محبوبیت سریال کاهش یافت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  رفتار زشت گوگوش در کنسرت خبرساز شد

سریال دیپلماتیک

سریال دیپلماتیک

سریال دیپلماتیک

سریال دیپلمات بازیگران با استعداد زیادی مانند راسل، روفوس سول، دیوید گیاسی و روری کینیر دارد. سازنده این سریال دبورا کان است که سابقه طولانی کار در سریال های سیاسی را دارد و در گذشته قسمت هایی از سریال محبوب The West Wing و Homeland را کارگردانی کرده است. با توجه به بازیگران با تجربه و کاربلد، جای تعجب نیست که سریال دیپلمات در صدر پربیننده ترین سریال های نتفلیکس قرار بگیرد. مانند The Night Agent، سریال دیپلمات عنوان دیگری است که ثابت کرده که بین مخاطبان نتفلیکس بسیار محبوب است. با توجه به اینکه هر دو سریال به سرعت برای فصل دوم تمدید شدند، تریلرهای سیاسی ممکن است بزرگترین دارایی نتفلیکس در آینده باشند.

<!–

–>

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا