اخبار فیلم و سریال

سلبریتی هایی هالیوودی که از بالا رفتن سن خود راضی هستند

احتمالا زیاد دیده اید که افراد دوست دارند به دوران جوانی خود برگردند اما اشخاص بسیاری هم وجود دارند که برعکس این ماجرا هستند. در واقع این افراد سن کنونی خود را به جوانی ترجیح میدهند چرا که در این سن به موارد و موفقیتهایی دست یافته اند که در جوانی آنها را نداشته اند. در این مقاله میخواهیم جمعی از سلبریتی های زن هالیوودی که پیری را به جوانی ترجیح میدهند، معرفی کنیم.

آنجلینا جولی

۷ زن مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

آنجلینا جولی، مادر شش فرزند، می‌گوید بزرگ‌تر شدن احساس خوبی دارد، زیرا دیدن خود در این سن به او یادآوری می‌کند که چقدر شبیه مادرش است، که به نظر او دلگرم‌کننده است.

جولی درباره سن گفت: «از تماشای پیر شدن خودم لذت می برم. یعنی من زنده ام. من زنده ام و دارم پیر می شوم. این نیست که من عیب هایم را نمی بینم. چیزی که من می بینم و دوست دارم ربطی به ظاهر ندارد. بیشتر این است که خانواده ام را در چهره خود می بینم.»

پاملا اندرسون

1683649962 905 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

پاملا اندرسون در مصاحبه ای جدید از تغییری که در طول زمان در دیدگاه او نسبت به مقوله پیری رخ داده است صحبت کرده است. با وجود توجه زیادی که به ظاهرش می شد، هرگز احساس زیبایی خاصی نداشت.

با این حال او گفت که واقعاً می‌خواهد خودش را بزرگتر ببیند و مشکلی برای پیر شدنش ندارد. او گفت: «همیشه می گفتم وقتی پیر شدم می توانم خودم را در آینه بشناسم. می خواهم بگذارم موهایم به طور طبیعی سفید شود، کلاه حصیری کوچکم را بپوشم و آرایش نکنم. یعنی اینطوری احساس راحتی می کنم. »

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بالاخره کیوانچ تاتلیتوگ و باشاک دیزر از پسر خود رونمایی کردند

اوا مندس

1683649962 246 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

در سال 2020، یکی از کاربران در پاسخ به عکسی از مدل موی جدید اوا مندس به پیر شدن او اشاره کرد. مندس در پاسخ به این کاربر از سن و سال و زنده بودنش ابراز خوشحالی کرد.

او گفت: «درست است، شما کاملاً درست می گویید. خداروشکر دارم پیر شدم یعنی من هنوز وجود دارم. من به زودی 46 ساله می شوم و هر روز از پیر شدنم تشکر می کنم. قرار بود کامنتت حالم رو بد کنه؟ این اتفاق نیفتاد. باعث شد بیشتر سپاسگزارم باشم. پس متشکرم که به من یادآوری کردی که من هنوز وجود دارم.»

کامرون دیاز

1683649962 260 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

در سال 2022، کامرون دیاز در مورد قدردانی خود برای افزایش سن و اینکه چگونه این احساس در طول زمان تغییر کرده است، صحبت کرد. دیاز این تغییر را به مادر شدن نسبت میدهد و اکنون به عنوان یک فرصت به پیری نگاه میکند.

او گفت: «من بسیار هیجان زده هستم. من 50 یا 60 سال دیگر میتوانم زندگی کنم. می خواهم تا 110 سالگی زندگی کنم، زیرا یک پسر کوچک دارم. فکر می کنم همه در 40 سالگی آن لحظه شگفت انگیز را تجربه می کنند که قدر پدر و مادرشان را می دانند. من هم می‌خواهم وقتی پسرم به 40 سالگی رسید، این تجربه را با او داشته باشم.»

ریس ویترسپون

1683649962 0 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

ریس ویترسپون فکر می کند که با افزایش سن عاقل تر شده است. او در مصاحبه ای در سال 2019 گفت که در سن 25 سالگی آنطور که اکنون در 43 سالگی است به زندگی نگاه نکرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  فصل 2 سریال تابو - Taboo [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

او گفت: «الان چیزهای دیگری برای گفتن دارم. من اکنون 43 ساله هستم و تجربیات زیادی به دست آورده ام و می توانم با تأمل در مورد تغییراتی که دوست دارم در دنیا ببینم صحبت کنم. احساس می کنم موهای سفید و چین و چروک هایم با تلاش به وجود آمده اند. من ترجیح می دهم 43 سال داشته باشم تا 25 سال.»

گوئینت پالترو

1683649962 687 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

در سال 2019، گوئینت پالترو در مصاحبه ای در مورد لذت ورود به 40 سالگی صحبت کرد. او گفت: «من دیگر 20 یا 30 ساله نیستم، 46 ساله هستم و خوشحالم که در 40 سالگی هستم. او گفت که زن 40 ساله بودن به طرز باورنکردنی رهایی بخش است و دیگر برایش اهمیتی ندارد که دیگران در مورد او چه فکر می کنند.»

شارون استون

1683649962 614 زنان مشهور هالیوود که پیری را به جوانی ترجیح می

در مصاحبه ای در سال 2020، شارون استون در مورد تأثیر 50 سالگی او صحبت کرد. به گفته استون، او دیگر همه چیز را زیر سوال نمی برد و این مسئله به او استراحت داده است. وی در این باره گفت: «فکر می کنم شما در همه امور با خودتان راحت میشوید.» به گفته استون، بالا رفتن سن چیز شگفت انگیزی است و او خود را خوش شانس می داند که این فرصت به او داده شده است.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا